Girişimciliğin doğasında herhangi bir sınırlama yoktur. İşinizi bir ofis ortamında yürüteceğiniz gibi evden veya sizin tercih edeceğiniz herhangi bir yerden de devam ettirebilirsiniz. Bununla beraber freelance bir çalışan olarak işlerinizi daha ileriye götürmek için de sanal ofisleri tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü sanal ofisler size çeşitli imkanlar sunmakla birlikte daha uygun maliyetlerle sizi beklemektedir! Bu anlamda Kamara sanal ofisleri tercih etmeniz size her anlamda olumlu katkı sağlayacaktır. İşini evden yürütenler için sanal ofis ne fayda sağlar. İşini evden yürütenler için sanal ofis fırsatları nelerdir? Sanal ofislere detaylıca değindiğimiz bu yazımızda yer verdiğimiz alt başlıklar şunlardan oluşmaktadır:

 • Sanal ofis nedir,
 • Sanal ofis avantajları nelerdir,
 • Gelirlerinizi daha da artırabilirsiniz,
 • Sanal ofis ile daha da profesyonel olun,
 • İlgili yazılar

Girişimciliği çok boyutlu düşünebiliriz. Nitekim çok büyük, devasa şirketlere sahip olup işini yürütmek de girişimcilik havuzuna girerken tek bir bilgisayarı ile evden çalışanlar da girişimci olarak anılabilir. Girişimcilikte herhangi bir kısıtlama yoktur. Ancak kişileri birbirinden ayıran temel farklar vardır. Bunların başında çalışma koşulları, eldeki imkanlar, hedeflerin ne kadar büyük olduğu, çevresel faktörler, müşteri kitlesi… Örnekler daha da artırılabilir haliyle. Peki bir girişimci olarak işinizi evden yürütmeniz sizi ne kadar ileriye taşıyabilir? Ya da bir ofis hizmetinden yararlanmak ne kadar etkili olacaktır sizin için?

İşini muhasebe, pazarlama gibi resmi birimler ile sürdürmeyen kişiler genelde bir ofise ya da şirket ortamına ihtiyaç duymazlar. Bunun sonucunda da işini uzaktan, evden veya istediği bir konumdan yürütmektedirler. Bu durumun avantajları olduğu kadar dezavantajları da çoktur. En büyük dezavantajlarından biri şirket ortamında olunmadığı için o çalışma disiplinini yakalayamayacak ve iş planı hususunda geride kalacaktır. Bu da istikrarı zedeleyen en büyük olumsuz faktörlerden bir tanesidir.

Bu gibi olumsuz durumlardan kurtulmak, işinizi daha iyi bir platforma taşıyarak resmileştirmek adına Kamara sanal ofisleri tercih edebilirsiniz. Sanal ofis nedir? Kamara sanal ofisler size ne gibi imkanlar sunmaktadır? İşte detaylarıyla sanal ofis mantığı.

Sanal Ofis Nedir?

Çevre Edinmek
Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis, her yerden çalışmanızı sağlayan, çoğunlukla freelance ve home-office çalışan kişilerin tercih edeceği, içerisinde ofisi resmi adres olarak gösterebileceğiniz bir ofis türüdür. Sanal ofis ile maliyetlerinizi en aza indirgeyecek olup daha avantajlı konuma geçebileceksiniz. Sanal ofis sayesinde onlarca kişi işini daha resmi kanallarda gerçekleştirmekte olup herhangi bir müşteri kaybına uğramaksızın gelirlerini artırarak iş sürecine devam etmektedir.

Sanal Ofis Avantajları Nelerdir?

Sanal ofiste olmanın en büyü avantajlarından biri size gelen telefonları sizin adınıza sekreterlerin açması ve müsait olduğunuzda size aktarması müsait olmadığınızda ise not düşerek daha sonra sizi bilgilendirmesidir. Bu döngü sayesinde müşterilerinizin memnuniyetini fazlasıyla kazanacak olup herhangi bir maddi kayıp yaşamayacaksınız.

Ayrıca adresinizi resmi adres olarak da göstererek size ulaşmaya çalışan kişilere kolaylık sunacaksınız. Her ne kadar hazır ofis içerisinde bulunmasanız bile sanal ofiste çalışmalarınızı sürdürerek çok da fark görmeyeceksiniz.

İşte Kamara sanal ofisin genel anlamda size sunduğu avantajlar:

 • Resmi adres gösterebilirsiniz,
 • Profesyonel sekreterya hizmeti,
 • Posta, kargo teslim alma işlemleri,
 • Toplantı odalarına erişim,
 • Mesai saatleri dışında telesekreter,
 • Faks, fotokopi gibi ofis ekipmanları,
 • IVR anonsu, telefonlarınıza ön anons koyabilme,
 • Stopaj vergisi ödemezsiniz.

Gelirlerinizi Daha da Artırabilirsiniz

Gelirlerinizi Daha da Artırabilirsiniz

Sanal ofis ile gelirlerinizi artırmanız mümkündür. Çünkü hem daha iyi imkanlarla çalışabilecek hem de müşterilerinizin size erişimi daha kolay olacaktır. Bu da müşteri ile sizin aranızdaki etkileşimin artmasına, dolayısıyla kazançlarınızın da artmasına sebep olacaktır. Girişimcilikte daha ileriye gidebilmek ve işlerinizi daha da büyütmek kazançlarınız ile doğrudan orantılıdır. Kazanç durumunuz ne kadar fazla olursa iş gelişiminizi o kadar çok artırabilirsiniz. Bu da size uzun vadede başarı getirecektir. Hatta ekibinizi bile kurma noktasına gelerek artık sanal ofislere sığamaz hale de gelebilirsiniz.

Sanal Ofis ile Daha da Profesyonel Olun

İşinizde daha iyi olmak, profesyonel olmak için resmi adımları atmanız gerekmektedir. Bahsettiğimiz üzere ofisinizi Kamara sanal ofislere taşıyarak edineceğiniz imkanlar ve avantajlar sayesinde tam bir girişimci profiline bürünebilir ve işlerinizi bu doğrultuda devam ettirebilirsininiz. Bu anlamda profesyonel olmak size kalite de katacaktır.

Girişiminizi evinizde, bir kafe ortamında veya herhangi bir ortamda yürütüyorsanız bir yerden sonra çok verim alamayabilirsiniz. İşlerinizin daha verimli ilerlemesi ve daha çok müşteriye ulaşabilmeniz adına atacağınız ilk adımlardan biri ofis ortamına geçmektir. Bu anlamda freelance, home-office tarzı bir girişimci iseniz tercih etmeniz ofis türü sanal ofislerdir. Kamara sanal ofislerini tercih etmeniz halinde elde edeceğiniz imkanlar bir hayli fazla olacaktır. Bu imkanları iyi bir şekilde iş sürecinize dahil ettiğiniz sürece işinizde başarıya ulaşmanız daha da kolay olacaktır. Çok uygun fiyatlara sahip olacağınız Kamara sanal ofisleri İstanbul’de çeşitli lokasyonlarda sizi bekliyor!

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. Sanal Ofis İle Gelir Nasıl Yükseltilebilir
 2. Sanal Ofisten Hazır Ofise Geçme Nedenleri
 3. Hazır Ofis Avantajları Nelerdir?

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.