Ekibimiz

Mehmet Kocabaşa
Mehmet Kocabaşa
Merhaba,
Eşimle birlikte atıldığım bu yolculukta her gün büyüyen bir ekibin başında olmaktan çok mutluyum. Hayatım boyunca çok çalıştığım için kendime bir hobi edinemedim. Ancak çalışma hayatıma baktığımda stresli anlar kadar mutlu anlar da benim için unutulmaz. Herhangi bir konuda yaşadığınız bir problemi asla çekinmeden benimle iletişime geçebilirsiniz.
Ayşe Kocabaşa
Ayşe Kocabaşa
Merhaba,
Ben Ayşe Kocabaşa, Neta ailesinin ilk üyesiyim ve 20 yıldır hizmet vermekteyim.
İki kişi ile başlamıştık, şimdi sizlerle koskocaman bir aile olduk. Aynı zamanda anne olarak başladığım Neta’da şu an babaanne olarak devam etmekteyim.
İşim ve ailem ile vakit geçirmeyi, yeni gelişmeleri takip etmeyi ve üretici insanlar ile birlikte olmayı çok seviyorum.
Cem Kocabaşa
Cem Kocabaşa
Merhaba ben Cem Kocabaşa, Kamara’da iş geliştirmeye SCK’da operasyon ve finansa bakıyorum. Teknolojiyi yakından takip ediyorum. İş dışında dans etmeyi ve koşmayı çok seviyorum.
Sadık Kocabaşa
Sadık Kocabaşa
Merhaba adım Sadık
Kamara ortaklarındanım. Kamara ofislerinin şube sayısı ve verimli çalışmasından sorumluyum. Dağda bayırda motor kullanmayı severim. Ofis dışında genelde ailemle vakit geçiririm. Dijital para işlerine bu ara ilgi duyuyorum. Yenilikçi sıra dışı her fikre açığım.
Nazlı Kocabaşa
Nazlı Kocabaşa
Merhaba,
Ben Nazlı, Selim gibi ben de Neta Ailesinin gönül dostlarındanım:) Kamara Altıntepe ve Şişli’de psikolog olarak hizmet vermekteyim. Boş zamanlarımda ailem, arkadaşlarımla vakit geçirmeyi, mesleki eğitim programlarına katılmayı, fırsat bulabilirsem de seyahat etmeyi çok severim. İhtiyaç duyduğunuzda kapımı çalmaktan çekinmeyin.
Selim Kocabaşa
Selim Kocabaşa
Merhabalar ben Selim Kocabaşa
Kamara yöneticilerine moral danışmanlığı yapıyorum. Bazen uzun zamanlarını alıyorum ama mutluluk verdiğim şüphesizdir. Kamara Altıntepe ekibine de haftada 2 defa birkaç saatlik komiklik yapıyorum. Muzlu süt içmeyi severim, youtube’de çocuk kanalları takip ediyorum.
Gamze Erdem
Gamze Erdem
Herkese merhaba, ben Gamze,
Kocabasa ailesinden sonra ekibin en eskisiyim=)
14 yildir NETA, 1 yildir da buna ilaveten SCK Temsilcilik ekibinin icindeyim.
Bos zamanlarimda sadece 1.5 yasindaki oglum Yaman’ la vakit gecirmeyi severim
Serdar Karataş
Serdar Karataş
Merhabalar Ben Serdar Karataş, Kamara’da tesisler sorumlusuyum. İnterneti etkili kullanmaya çalışır, işlerimizi kolaylaştıracak yeni uygulamaları merakla takip ederim. İş dışında köpeğimle keyifli günlük yürüyüşler gerçekleştiririm.
Dilek Kasap
Dilek Kasap
Merhaba ben Dilek, Kamara Bostancı – Altıntepe Tesis sorumlusuyum. Kamara ailesi ile 3 yılımızı geri bıraktık.
İş dışında yemek yapmayı ve oğlumla sohbet edip okuduğumuz kitaplar ile ilgili konuşmayı çok seviyorum.
Burçin Eminoglu
Burçin Eminoglu
Merhaba ben Burçin Eminoglu. Merkez ofiste Neta ve SCK nin muhasebe işlerini yapmaktayım. Sevdiğim insanlarla güzel vakit geçirmek en büyük mutluluğum. Değişik tariflerle yemek yapmayı ve sudoku bulmaca çözmeyi seviyorum.
Aslı İnce
Aslı İnce
Merhaba ben Aslı İnce, Kamara’ nın Beyoğlu İstiklal Caddesi şubesinde çalışıyorum. El sanatlarını yakından takip ediyorum. İş dışında vaktimin çoğunu kendi köpeğimle ve hayvan barınaklarında geçiriyorum.