Kamara Ekibi

Kamara ofislerinde çalışan onlarca ekibi ile her zaman hizmetinizde

Mehmet Kocabaşa

Merhaba, Eşimle birlikte atıldığım bu yolculukta her gün büyüyen bir ekibin başında olmaktan çok mutluyum. Hayatım boyunca çok çalıştığım için kendime bir hobi edinemedim. Ancak çalışma hayatıma baktığımda stresli anlar kadar mutlu anlar da benim için unutulmaz. Herhangi bir konuda yaşadığınız bir problemi asla çekinmeden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayşe Kocabaşa

Merhaba, Ben Ayşe Kocabaşa, Neta ailesinin ilk üyesiyim ve 20 yıldır hizmet vermekteyim.
İki kişi ile başlamıştık, şimdi sizlerle koskocaman bir aile olduk. Aynı zamanda anne olarak başladığım Neta’da şu an babaanne olarak devam etmekteyim.
İşim ve ailem ile vakit geçirmeyi, yeni gelişmeleri takip etmeyi ve üretici insanlar ile birlikte olmayı çok seviyorum.

Cem Kocabaşa

Merhaba ben Cem Kocabaşa, Kamara’da iş geliştirmeye SCK’da operasyon ve finansa bakıyorum. Teknolojiyi yakından takip ediyorum. İş dışında dans etmeyi ve koşmayı çok seviyorum.

Sadık Kocabaşa

Merhaba adım Sadık. Kamara ortaklarındanım. Kamara ofislerinin şube sayısı ve verimli çalışmasından sorumluyum. Dağda bayırda motor kullanmayı severim. Ofis dışında genelde ailemle vakit geçiririm. AI işlerine bu ara ilgi duyuyorum. Yenilikçi sıra dışı her fikre açığım.

Nazlı Kocabaşa

Merhaba, Ben Nazlı, Selim gibi ben de Neta Ailesinin gönül dostlarındanım 🙂 Kamara Altıntepe ve Şişli’de psikolog olarak hizmet vermekteydim. Boş zamanlarımda ailem, arkadaşlarımla vakit geçirmeyi, mesleki eğitim programlarına katılmayı, fırsat bulabilirsem de seyahat etmeyi çok severim.

Selim Kocabaşa

Merhabalar ben Selim Kocabaşa. Kamara yöneticilerine moral danışmanlığı yapıyorum. Bazen uzun zamanlarını alıyorum ama mutluluk verdiğim şüphesizdir. Kamara Altıntepe ekibine de haftada 2 defa birkaç saatlik komiklik yapıyorum. Muzlu süt içmeyi severim, youtube’de çocuk kanalları takip ediyorum.

Gamze Erdem

Herkese merhaba, ben Gamze, Kocabasa ailesinden sonra ekibin en eskisiyim=)
14 yildir NETA, 1 yildir da buna ilaveten SCK Temsilcilik ekibinin icindeyim.
Bos zamanlarimda sadece 1.5 yasindaki oglum Yaman’ la vakit gecirmeyi severim

Serdar Karataş

Merhabalar Ben Serdar Karataş, Kamara’da tesisler sorumlusuyum. İnterneti etkili kullanmaya çalışır, işlerimizi kolaylaştıracak yeni uygulamaları merakla takip ederim. İş dışında köpeğimle keyifli günlük yürüyüşler gerçekleştiririm.

Dilek Aydın

Merhaba ben Dilek, Bostancı – Altıntepe – Kadıköy Tesis sorumlusuyum. Kamara ailesinde 9 yıldır hizmet veriyorum. İş dışında arkadaşlarımla görüşmek, oğlumla sohbet etmek ve zaman geçirmekten mutlu olurum.

Burçin Eminoglu

Merhaba ben Burçin Eminoglu. Merkez ofiste Neta ve SCK nin muhasebe işlerini yapmaktayım. Sevdiğim insanlarla güzel vakit geçirmek en büyük mutluluğum. Değişik tariflerle yemek yapmayı ve sudoku bulmaca çözmeyi seviyorum.
Aslı Ince

Aslı İnce

Merhaba ben Aslı İnce Kamara Beyoğlu şubesinde 9 yıldır görev almaktayım. İş dışında vaktimin çoğunu köpeğimle doğada geçiriyorum. Seyahat etmeyi yeni yerler görmeyi gezmeyi ve araştırmayı çok severim.