Kamara Hazır Ofis

Kamara Hazır Ofis ile Size Sadece İşinize Odaklanmak Kalır.

Kamara Hazır Ofis ile kiracının kiracısı değil, mal sahibinin kiracısı olun.  2010 yılından beri özmal binalarımız ile binlerce hazır ofis kuruluşuna destek olduk. Bütün vergi daireleri ile işbirliği içerisindeyiz. Adresinizi güvenle gösterebileceğiniz Hazır Ofis olarak hizmet vermekteyiz.

Kiralık hazır ofis çözümlerimizle yeni girişimcilerden, kurumsal firmalara kadar herkese fayda sağlıyoruz. İster günlük hazır ofis, ister aylık hazır ofis, ister yıllık anlaşma ile hazır ofisinizi hemen kiralayabilirsiniz. Hazır ofis ile dekorasyon, altyapı, internet, stopaj gibi maliyetleri düşünmeden, İstanbul’un en prestijli lokasyonlarındaki hazır ofisinize gelip hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Kamara Hazır Ofis sayesinde İstanbul’da şirketinizi çok düşük maliyetlerle kurabilirsiniz.

Her gün kullanmak için bir ofise ihtiyacınız yoksa sanal ofis veya toplantı salonu hizmetlerimize de göz atmanızda fayda var.

950 TL’den başlayan Hazır Ofis fiyatı ile ?İstiklal Caddesi’nde çalışın, ?Altunizade‘de toplantınızı yapın, ?Bostancı‘da kahvenizi için! Ayrıca ?Altıntepe, ?Kadıköy,?Levent, ?Şişli, ?Ümraniye şubelerimize de bekleriz.

Kıdemli Tesis Müdürümüz Sanal Ofis ve Hazır Ofis seçeneklerimiz ile ilgili size ulaşsın

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.


Kamara Sanal ve Hazır Ofis ile Size
Sadece İşinize Odaklanmak Kalır!

  • 0850 532 20 09

Hazır Ofis Nedir?

Hazır Ofis, ofis işinizi bir ofisten yürütebilmek için kahve, fotokopi, fax, adres gösterebilme, sekreter ihtiyacı, kargo karşılama ve benzeri olan her hizmeti içerisinde barındırır.

Hazır ofis hizmetinde, çalışmaya başlamak için bilgisayarınızı alıp gelmeniz yeterlidir.

Kamara Hazır Ofis, prestijli lokasyonları ve deniz manzaralı hazır ofisleri ile ihtiyacınızdan çok daha fazlasını sağlar!

Dilerseniz mevcut numaranızı bizim çalıştığımız telekom firmasına taşıyabilirsiniz, böylece çağrılarınız direk bize düşer ve karşılamasını yaparız. Normalde biz her firmaya numara tahsis ederiz, yeni verdiğimiz numaraya yönlendirme de yapabilirsiniz. Dilerseniz bizden hizmet almak istemediğinizde telefon numaranızı satın alabilirsiniz.

Şahsınıza ait bir ofisiniz olmuyor, fakat ihtiyacınız olduğunda saatlik ya da günlük kiralama yoluyla tüm lokasyonlarımızdaki ofisleri kullanabiliyorsunuz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olduğu günler için ödeme yapıp, tasarruf ediyorsunuz.

Sanal olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait binalar olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz. Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir. Denetim, başka bir deyişle açılış yoklaması muhasebeciniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan sonrası itibariyle genellikle iki iş günü içinde gerçekleşir.

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca tesis müdürlerimiz yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

Pazartesi – Cumartesi arası, 09.30 – 18.30 arasında bize 0850 532 20 09’dan ulaşabilir, ya da info@kamara.com.tr’ye mail atarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Dernek kurulumunuzu Altıntepe sanal ofis bünyesindee yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz.

Kendinize ait müstakil bir ofisiniz olsa da her daim ofisinizde bulunmak zorunda değilsiniz. Habersiz gelen bir misafiriniz olursa anında sizi arar bilgi veririz. Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek birşeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

Sadece Kamara’ya özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur. Esnek bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Tüm binalarda çalışabilir, müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Önceden ofisinizi ya da toplantı salonunuzu rezerve etmeniz yeterlidir. Her zaman ofisiniz ve toplantı salonunuz hazırdır.

Tesislerimiz hangi vergi dairesine bağlı ise yeni vergi daireniz o olacak. Vergi numaranız değişmeyecektir. Aynı binada farklı bir daireye taşınsanız bile adres değişikliği için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vergi dairesi değişince prosedürde hiçbir ekstra zorluk çıkmaz. Sadece 1 evrağı daha notere onaylatmanız gerekir. Özetle; vergi dairenizi değişmesi ile değişmemesi arasındaki tek fark yaklaşık 70 liralık bir masraf olacaktır. Dilerseniz bizim mali müşavirimize bu konuda ücretsiz danışabilirsiniz.

Hazır Ofis Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Altunizade

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Beyoğlu

İncele
Harita

Şişli

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Ümraniye

İncele
Harita