fbpx

Avrupa Yakası: Beyoğlu, İstiklal, Şişli, 4.Levent’te bulunan sanal ofisler

Kiracının kiracısı değil, mal sahibinin kiracısı olun. Riskiniz olmasın, size düşen sadece işinize odaklanmak olsun.

Neden Tercih Etmelisiniz?

 • Stopaj ödemeden çok düşük bedelli kira kontratı
 • Resmi adres olarak gösterebilme
 • Sekreterya ve mesai saatleri dışında telesekreter
 • Posta ve Kargo teslim alma
 • Büyük bir iş ağının bir parçası olursunuz
 • Mal sahibinin kiracısı olun
 • Vergi dairesinde problem yaşamayın

Hızlı Teklif Al Formu doldurun en kısa sürede fiyat teklifini size iletelim.

Fiyat Teklif Formu
 • Resmi adres gösterebilirsiniz

 • Profesyonel sekreterya

 • Posta kargo teslim alma

 • Ofis ve toplantı odalarını kullanma

 • Mesai saatleri dışında telesekreter

 • Faks, fotokopi gibi ofis ekipmanları

 • IVR anonsu, telefonlarınıza ön anons koyabilme.

 • Stopaj ödemezsiniz.


Sanal ofis nedir?

Sanal ofis her yerden çalışmanıza imkan veren, çoğunlukla freelance olarak çalışan müşterilerimizin tercih ettiği, içerisinde ofisimizi adres olarak gösterebilme, sekreterimizin telefonunuzu firmanızın ismi ile açması, uygun olmanız halinde size aktarması, uygun olmamanız halinde müşterinizin notunu e-mail ile size göndermesi gibi özellikleri barındıran bir hizmettir.

Sanal ofis hizmetimiz ile firma imajınızdan ödün vermeden dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dilerseniz mevcut numaranızı bizim çalıştığımız telekom firmasına taşıyabilirsiniz, böylece çağrılarınız direk bize düşer ve karşılamasını yaparız. Normalde biz her firmaya numara tahsis ederiz, yeni verdiğimiz numaraya yönlendirme de yapabilirsiniz. Dilerseniz bizden hizmet almak istemediğinizde telefon numaranızı satın alabilirsiniz.

Şahsınıza ait bir ofisiniz olmuyor, fakat ihtiyacınız olduğunda saatlik ya da günlük kiralama yoluyla tüm lokasyonlarımızdaki ofisleri kullanabiliyorsunuz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olduğu günler için ödeme yapıp, tasarruf ediyorsunuz.

Sanal olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait binalar olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz.
Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir.
Denetim, başka bir deyişle açılış yoklaması muhasebeciniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan sonrası itibariyle genellikle iki iş günü içinde gerçekleşir.

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca tesis müdürlerimiz yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

Dernek kurulumunuzu sanal ofis olarak yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz.

Kendinize ait müstakil bir ofisiniz olsa da her daim ofisinizde bulunmak zorunda değilsiniz. Habersiz gelen bir misafiriniz olursa anında sizi arar bilgi veririz. Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek birşeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

Sadece Kamara’ya özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur. Esnek bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Tüm binalarda çalışabilir, müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Önceden ofisinizi ya da toplantı salonunuzu rezerve etmeniz yeterlidir. Her zaman ofisiniz ve toplantı salonunuz hazırdır.

Tesislerimiz hangi vergi dairesine bağlı ise yeni vergi daireniz o olacak. Vergi numaranız değişmeyecektir. Aynı binada farklı bir daireye taşınsanız bile adres değişikliği için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vergi dairesi değişince prosedürde hiçbir ekstra zorluk çıkmaz. Sadece 1 evrağı daha notere onaylatmanız gerekir. Özetle; vergi dairenizi değişmesi ile değişmemesi arasındaki tek fark yaklaşık 70 liralık bir masraf olacaktır. Dilerseniz bizim mali müşavirimize bu konuda ücretsiz danışabilirsiniz.

Telefonunuzu firmanızın ismi ile açıyoruz

Çağrılar deneyimli sekreterlerimiz tarafından firmanızın ismi söylenerek açılır. Dilerseniz gelen telefon sizin cep telefonunuza yada başka bir numaraya aktarılır, müsait değilseniz not alınıp size e-posta ile gönderilir.

Kargo ve postalarınızı teslim alıyoruz

Tüm kargo, posta, tebligat gibi önemli evraklarınızı sizin yerinize teslim alınarak anında sizi bilgilendiriyoruz. Hatta isterseniz postanızın içeriğini tarayıp e-posta ile size gönderiyoruz.

Toplantılarınızı tesislerimizde yapıyorsunuz

Sanal ofis kullanıcılarımıza özel indirimli fiyatlarla toplantı odalarımızı kiralayarak, müşterilerinizle toplantılarınızı modern salonlarımızda rahatça ve dilediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Olmasanızda müşterilerinizi karşılarız

Binanızda olmasanız da kargolarınızı alırız, gelen müşterilerinizi güler yüzle karşılar size anında haber veririz. Her dakika gözünüz, kulağınız oluruz.

Şubelerimiz

Beyoğlu/İstiklal

Adres:İstiklal cd. No:189 Tomtom Mah. Beyoğlu İstanbul

 

Hızlı Teklif Alın

Avrupa Yakası | Beyoğlu istiklal Hazır Ofis
Avrupa Yakası | Beyoğlu istiklal Hazır Ofis

Şişli Merkez

Adres:Hasat Sk, No:52, Merkez, Şişli, İstanbul

Hızlı Teklif Alın

Kamara | Şişli Hazır Ofis
Kamara | Şişli Hazır Ofis

Levent

Adres:Dalgıç Sk. Yeşilce Mh. No 3 Kağıthane İstanbul

Hızlı Teklif Alın

Kamara | Levent Hazır Ofis Avrupa Yakası
Sanal Ofislerin Diğer Ofislerden Farkı Nedir?