Altunizade Toplantı Salonu2022-01-11T16:25:08+03:00

Altunizade Toplantı Salonu

Kiracının kiracısı değil, mal sahibinin kiracısı olun. Adresiniz sağlam olsun. 2010 yılından beri özmal binalarımız ile binlerce toplantı odası ihtiyacına destek olduk. Bütün vergi daireleri ile işbirliği içerisindeyiz. Altunizade toplantı salonunda da yüzlerce toplantı gerçekleşti. Toplantıların verimini artırmak için misafirlerinizi karşılar, çay kahve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluruz!

20 TL’den başlayan Toplantı odası fiyatı ile ?İstiklal Caddesi’nde çalışın, ?Altunizade‘de toplantınızı yapın, ?Bostancı‘da kahvenizi için! Ayrıca ?Altıntepe?Kadıköy,?Levent?Şişli şubelerimize de bekleriz.

Kıdemli Tesis Müdürümüz Sanal ve Hazır Ofis seçeneklerimiz ile ilgili size ulaşsın

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
0
Kişilik Oda Kapasitesi
arşiv

Altunizade’nin Avantajları

  • Metrobüs hattının Altunizade istasyonuna 1 kilometre,
  • Yapımı süren ve yakın zamanda açılması planlanan Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metrosunun Bağlarbaşı istasyonuna 300 metre, yani 4 dakika yürüme mesafesi,

  • Kadıköy Rıhtım’a 4 kilometre uzaklıkta yer alır,

  • Üsküdar, Şehir ve Marmara Üniversitelerinin kampüslerine yürüme mesafesi,

  • Capitol Alışveriş Merkezine 500 metre, yani 7 dakika yürüme mesafesi.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Beyoğlu

İncele
Harita

Şişli

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

Diğer yerleri bilemem ama ben en çok Esra hanımın üstün çabalarından bahsetmek istiyorum. Buradan sanal ofis kiraladık, aylık çok cüzi bir ücret ödüyoruz. İş yeri yöneticisi Esra hanım gelen misafirlerimiz, toplantı için gerekli odanın hazırlanması, ikramların yapılması..vb konularda önceden hazırlığını planlı ve programlı bir şekilde yapıyor. Misafiriniz toplantıya geldiğinde mahcubiyet durumu yaşamıyorsunuz iş yeri ile ilgili. Ayrıca eski tarihi bir ev olduğu için gelen misafirlere de iyi bir intiba vermiş olunuyor. Bağlarbaşı metrosundan yürüyerek 4-5 dk sürüyor. Çok merkezi bir bölgede. Ben de buradan sanal ofis almadan önce yorumlara bakmıştım. Hemen hemen her sanal ofis firması aynı hizmetleri vaadediyor ama pratikte nasıl işliyor ona dikkat etmek lazım. Tavsiye ediyorum
Kağan
Kamarayı tercih ettiğim için ne kadar doğru bir karar verdiğimi ilk gün olduğu gibi şu anda daha iyi anlıyor ve hissediyorum..Hizmet kalitesi en üst seviyede gördüğüm ve bundan da büyük keyif aldığım hazır ofis bünyesinde iş potansiyelimi ve müşteri ağımı büyüttüğüm bu ortamın bana artılarını bütünleştirdiğimi görüyorum.Bir kez daha kamara personeline ve ailesine sonsuz kere tşk ediyorum. İnsanların ofis konusunda gözlerini kırpmadan karar verecekleri bu ortama gelip görmelerini canı gönülden tavsiye ediyorum.
Emre Bilirim
Daha önce başka firmaların ”paylaşımlı ofis çözümleri” ile de çalıştık fakat burası gerçekten de hem insan kalitesi, hem de yaklaşım/ ilgi alaka olarak beklentilerimizi fazlasıyla karşılıyor. Özellikle bu lokasyon için konuşmak gerekirse de (Altunizade Ofis ile çalıştığım için) ofisin temizliği ve düzeni, lokasyon yöneticisi Esra Hanım’ın çözüm odaklı ve yardımsever yaklaşımı ile kesinlikle sanal ofis/hazır ofis çözümü için ideal bir tercih. Anadolu yakası için de merkezi lokasyonda olması, toplantılarınızı katılanlar açısından cazip hale getirecektir. Zaten mimari açıdan dışarıdan baktığınızda da ofisiniz aslında bir köşk/konak yapısında:)
Mehmet Aşkın
Lokasyon açısından çok güzel bir konumda İstanbulun her yönüne ulaşabilirliği en büyük avantajlarından olan binanın tarihi görüntüsü ayrı bir güzelliği insanın evinde gibi rahat konforu ve Hizmetleri ile eksiksiz bir ortamda çalışmak çok güzel … Esra hanımın samimiyeti güler yüzü her konuda çözüm üretmesi takdire şayandır çok teşekkür ediyorum tabi söylemeden geçemiycem tüm ofislerin seçilmiş kaliteli insanların olduğu sıcak samimi aile ortamı gibi olması en büyük özelliği …herşey için teşekkürler kamara ofis…
Tuba Hacı
Kamara’nın sekreterya hizmetlerini uzun süredir kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Gelen aramaların cep telefonuna yönlendirilmesi, ulaşılamazsanız mail ile direkt bilgi verilmesi çok faydalı bir uygulama. Ayrıca ferah toplantı odaları, (özellikle adalar manzaralı olan) iş toplantılarının çok keyifli bir havada geçmesine olanak sağlıyor. Kamara’nın hizmetlerini tavsiye ederim.
Okan Tandoğan

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

E-bülten

Etkili ve Verimli Toplantılar için Dikkat Edilmesi Gereken 5 Önemli Kural

17, 2021 10:49 am|

İş yaşamının vazgeçilmez faaliyetleri arasında yer alan toplantılar, etkili ve verimli şekilde yapılmadıkları zaman gerçek anlamını kaybediyor ve göstermelik bir toplanma halini alıyor. Bu yüzden de verimli toplantı düzenleyebilmek büyük önem taşıyor. Toplantıların daha verimli

Girişimci Adaylarını Başarıya Ulaştıracak 5 Tavsiye

10, 2021 6:08 pm|

Girişimci ruhlu olan kişileri ayağa kaldıracak pek çok tavsiye bulunmaktadır. Bu tavsiyeleri takip eden kişiler kısa süre içerisinde isteklerine ulaşarak başarı elde etmektedir. Güncel tavsiyeler arasında adım atan kişiler isteklerini elde etme konusunda da oldukça kararlı şekilde ilerlemektedir.

Tümünü görüntüle

Go to Top