Altunizade Hazır Ofis2020-11-19T12:31:46+03:00

Altunizade Hazır Ofis

Altunizade Hazır Ofis ile köşkte işiniz olsun!

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Altunizade’nin Avantajları

  • Metrobüs hattının Altunizade istasyonuna 1 kilometre,
  • Yapımı süren ve yakın zamanda açılması planlanan Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metrosunun Bağlarbaşı istasyonuna 300 metre, yani 4 dakika yürüme mesafesi,

  • Kadıköy Rıhtım’a 4 kilometre uzaklıkta yer alır,

  • Üsküdar, Şehir ve Marmara Üniversitelerinin kampüslerine yürüme mesafesi,

  • Capitol Alışveriş Merkezine 500 metre, yani 7 dakika yürüme mesafesi.

Kamara’da hazır ofis kiralamanız durumunda sadece size özel hazır ofisiniz olur. Ofisiniz mobilyalı çalışmaya hazırdır ve siz de dilediğiniz gibi dekor edebilirsiniz. Ortak ya da paylaşımlı ofis değildir.

Kamara’da hazır ofisler 7 gün 24 saat kullanılır. Dilediğiniz zaman kadar sınırsız olarak ofisinizi kullanabilirsiniz.

Ofis Kirasına; 

– Ofis mobilyaları,

– Fiber internet

– Elektrik, su, iklimlendirme gibi tüm faturalar

– Yeni nesil klima

– 7 gün /24 saat kullanım

– Sekreterya hizmeti; firmanıza gelen çağrıların karşılanması, kargo postalarınızın alınması, misafirleriniz için resepsiyon hizmeti

– Düzenli temizlik ve bakım hizmetleri,

– Stopaj ödememe avantajı,

– Toplantı salonlarını ücretsiz kullanım hakkı,

– Cafe alanlarımızda ücretsiz sıcak içecekler gibi tüm ödeme kalemleri dahildir.

Hazır ofislerde kira ücretleri ofisin büyüklüğüne göre değişir. Kiraya tüm hizmetler dahildir, dolayısıyla hem meşguliyet yaşamazsınız hem de maliyet avantajlıdır. Tek kişilik ofisler aylık 950 TL’den başlamaktadır.

Kamara’da sözleşmelerde taahhüt yoktur. Sözleşme koşulları esnektir. Dolayısıyla deneme opsiyonunuz vardır. Aklınızdakileri hızla hayata geçirebilirsiniz. Dilerseniz 1 aylık hatta 1 günlük bir kiralayabilirsiniz.

Kamara’da 1 kişilikten tutun da 100 kişiliğe kadar hazır ofisler bulunmaktadır.

Tek kişilik hazır ofisler 7 m2 ‘den başlamaktadır, ofislerin büyüklükleri 500 m2’ye kadar varmaktadır. Her ne kadar müstakil büronuz olsa da; ortak alanlar, toplantı salonları, cafe alanların, resepsiyon ve bekleme salonları ile birlikte pratik anlamda çok büyük bir alana sahip olursunuz.

Kamara Altunizade binamız Capitol alışveriş merkezine 7 dk., Üsküdar Şehir ve Marmara Üniversitelerinin kampüslerine ve Bağlarbaşı metro durağına 3 dk yürüme mesafesindedir.

Ofisinizde yeni şirketinizi kurup vergi levhanızı alabilir, mevcut bir şirketinizin adresini taşıyabilirsiniz. Kamara’daki avantajlardan bir diğer ise stopaj vergisi ödememe avantajıdır.

Kamara binalarının tüm kamu ve kuruluşlarından geçerliliği vardır, standartlara uygun olarak yapılandırılmıştır. Belediye ruhsatı da alabilirsiniz.

Avrupa Yakasında; ŞİŞLİ Merkezde, LEVENT Sanayi Mah.’de metroya çok yakın lokasyonda, İSTİKLAL Caddesinde caddenin en güzel yerinde,

Anadolu Yakasında; BOSTANCI Sahilde, ALTUNİZADE’de ve KADIKÖY’de merkezi lokasyonlarda, ana arterlere, toplu taşımaya çok yakın ofis binalarımız bulunmaktadır.

Adres tarifi için tıklayınız. Murat Reis, Selamet Sk. No:9, 34664 Üsküdar/İstanbul

Bölge park konusunda rahat bir mühittir. Ayrıca binaya çok yakın mesafede park alanları mevcuttur.

Tesisimizde 8 kişilik ‘’Tarihi Altunizade’’ isimli toplantı odası bulunmaktadır. Salon yüksek tavanlı, pencereli, havadar bir salondur. Sunumlar için dev ekran TV ve yazı tahtası bulunmaktadır.

Kamara Altunizade binası ahşap dokuya sahip tarihi bir binadır. Bütün olarak renove edilmiştir. Tüm teknik alt yapıya sahiptir. Ofisler pencereli ve yüksek tavanlıdır. Sakin ve nezih bir semttedir. Metro’ya, Metrobüs’e Galleria AVM’ye yakındır.

Kamara Altunizade Üsküdar Ümraniye metrosuna çok yakındır. Metrobüse de 10 dk yürüme mesafesindedir.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

daha fazla

Toplantı, eğitim, seminer gibi etkinlikleriniz için Kamara’nın Altunizade hazır ofis hizmetinin sunulduğu Altunizade tesisindeki ve diğer tesislerindeki hazır toplantı salonları kullanımınıza açıktır. Saatlik, günlük ve haftalık kiralayabileceğiniz hazır toplantı salonları ile konuklarınızın karşılanmasından toplantılarınız için gerekli teknik ekipmana ve dinlenme alanlarına tüm detaylar düşünüldü.

Altunizade hazır ofis çözümlerinin bulunduğu muhit Anadolu Yakası’nın nezih semtlerinden… Paylaşımlı ofis alanlarından, büyük ekipleri ağırlayacak hazır ofislere kadar geniş bir yelpazede hazır ofissanal ofis ve paylaşımlı ofis bu dinamik bölgede sizi beklemekte!

Hazır Ofis Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Beyoğlu

İncele
Harita

Şişli

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

Diğer yerleri bilemem ama ben en çok Esra hanımın üstün çabalarından bahsetmek istiyorum. Buradan sanal ofis kiraladık, aylık çok cüzi bir ücret ödüyoruz. İş yeri yöneticisi Esra hanım gelen misafirlerimiz, toplantı için gerekli odanın hazırlanması, ikramların yapılması..vb konularda önceden hazırlığını planlı ve programlı bir şekilde yapıyor. Misafiriniz toplantıya geldiğinde mahcubiyet durumu yaşamıyorsunuz iş yeri ile ilgili. Ayrıca eski tarihi bir ev olduğu için gelen misafirlere de iyi bir intiba vermiş olunuyor. Bağlarbaşı metrosundan yürüyerek 4-5 dk sürüyor. Çok merkezi bir bölgede. Ben de buradan sanal ofis almadan önce yorumlara bakmıştım. Hemen hemen her sanal ofis firması aynı hizmetleri vaadediyor ama pratikte nasıl işliyor ona dikkat etmek lazım. Tavsiye ediyorum
Kağan
Kamarayı tercih ettiğim için ne kadar doğru bir karar verdiğimi ilk gün olduğu gibi şu anda daha iyi anlıyor ve hissediyorum..Hizmet kalitesi en üst seviyede gördüğüm ve bundan da büyük keyif aldığım hazır ofis bünyesinde iş potansiyelimi ve müşteri ağımı büyüttüğüm bu ortamın bana artılarını bütünleştirdiğimi görüyorum.Bir kez daha kamara personeline ve ailesine sonsuz kere tşk ediyorum. İnsanların ofis konusunda gözlerini kırpmadan karar verecekleri bu ortama gelip görmelerini canı gönülden tavsiye ediyorum.
Emre Bilirim
Daha önce başka firmaların ”paylaşımlı ofis çözümleri” ile de çalıştık fakat burası gerçekten de hem insan kalitesi, hem de yaklaşım/ ilgi alaka olarak beklentilerimizi fazlasıyla karşılıyor. Özellikle bu lokasyon için konuşmak gerekirse de (Altunizade Ofis ile çalıştığım için) ofisin temizliği ve düzeni, lokasyon yöneticisi Esra Hanım’ın çözüm odaklı ve yardımsever yaklaşımı ile kesinlikle sanal ofis/hazır ofis çözümü için ideal bir tercih. Anadolu yakası için de merkezi lokasyonda olması, toplantılarınızı katılanlar açısından cazip hale getirecektir. Zaten mimari açıdan dışarıdan baktığınızda da ofisiniz aslında bir köşk/konak yapısında:)
Mehmet Aşkın
Lokasyon açısından çok güzel bir konumda İstanbulun her yönüne ulaşabilirliği en büyük avantajlarından olan binanın tarihi görüntüsü ayrı bir güzelliği insanın evinde gibi rahat konforu ve Hizmetleri ile eksiksiz bir ortamda çalışmak çok güzel … Esra hanımın samimiyeti güler yüzü her konuda çözüm üretmesi takdire şayandır çok teşekkür ediyorum tabi söylemeden geçemiycem tüm ofislerin seçilmiş kaliteli insanların olduğu sıcak samimi aile ortamı gibi olması en büyük özelliği …herşey için teşekkürler kamara ofis…
Tuba Hacı
Kamara’nın sekreterya hizmetlerini uzun süredir kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Gelen aramaların cep telefonuna yönlendirilmesi, ulaşılamazsanız mail ile direkt bilgi verilmesi çok faydalı bir uygulama. Ayrıca ferah toplantı odaları, (özellikle adalar manzaralı olan) iş toplantılarının çok keyifli bir havada geçmesine olanak sağlıyor. Kamara’nın hizmetlerini tavsiye ederim.
Okan Tandoğan

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

E-bülten

Mekansız Ofislerde Kamara Dome İstanbul Ziyareti

Ekim 22nd, 2020|

Z kuşağı zamansız ve mekansız çalışma şeklini diretirken biz de bu ay ofis hizmeti sunan Kamara‘nın altıncı ofisi Kamara Dome İstanbul‘u ziyaret ettik. 4. Levent’teki, hem de Sanayi

Milyoner Girişimcilerin Ortak Özellikleri

Ekim 22nd, 2020|

Milyoner olmak tesadüf değildir. Başarılı girişimcilerin bulunduğu konuma olanaklarıyla veya şansıyla geldiği düşünülür. Gerçekte ise bu doğru değildir. Başarılı olmak çok çalışmayı, odaklanmayı ve verimliliğe önem vermeyi gerektiriyor.

Kriz Dönemleri ve Girişimcilik

Ekim 22nd, 2020|

Girişimcilik aslında her zaman uygun zamanda uygun adımı atmayı beklemek zorunda olduğunuz bir satranç oyunu gibidir. Yanlış bir hamle yaptığınızda sizin hedefe doğru ilerlemenizi yavaşlatabilir. Öncelikle uygun bir

Tümünü görüntüle
Go to Top