İşlerinizde başarılı olmak nelere bağlıdır? Hedeflerinize ulaşmak için hangi faktörleri gerçekleştiriyorsunuz? Ekip anlayışı, iş planlaması ve yapacağınız toplantılar hedeflerinize ulaşmak ve başarılı olmak noktasında size yardımcı olan en önemli faktörlerden üçüdür. Özellikle toplantılarınızın verimli geçmesi işinizin ilerleyen süreçleri için size ekstra kazanımlar sağlayacaktır. Lokasyonunuz neresi olursa olsun Şişli ve bölgesinde toplantı düzenlemek istediğinizde Kamara Şişli şubesini tercih etmenizde fayda vardır. Kamara Şişli toplantı odaları ve toplantı salonlarını ele alacağımız bu yazımızda yer verdiğimiz alt başlıklar şunlardan oluşmaktadır:

 • Kamara toplantı odalarını tercih etmek size verim sağlar,
 • Toplantılarınızı Şişli’de mi yapacaksınız,
 • Kamara Şişli toplantı odasında/salonunda bulunan imkanlar,
 • Ya Şişli’nin avantajları,
 • Kamara toplantı salonlarını kimler tercih edebilir,
 • İlgili yazılar

İşinizde bazı dönemlerde önemli kararlar almanız gerekebilir. Bu kararlar neticesinde ise işlerinizi çok farklı boyutlara taşıyabilir, istediğiniz noktalara çıkarabilirsiniz. Peki bu kararı alırken nelere dikkat ediyorsunuz? Ya da hangi faktörler karar almanızda size etki etmektedir? Öncelikle işinizde tek misiniz yoksa bir ekip halinde mi ilerliyorsunuz bunu tespit etmekte fayda var. Nitekim hedefleriniz büyükse ve adınızdan söz ettirmek istiyorsanız firmanızda bir çark dönmelidir. Bu çarkı da ancak bir ekip sayesinde döndürebilirsiniz. Karar mercisi olarak da başta siz olmak üzere ekibinizi toplayarak toplantılar düzenlemeli, istişareler yapmalı ve nihai kararlara ulaşmalısınız.

Toplantıları nerede, nasıl, ne sıklıkla ve kimlerle düzenleyeceğiniz de çok önemlidir. Nitekim toplantılarınızın verimli geçmesi bu faktörlerle doğrudan alakalıdır. Sürekli olarak toplantıların tekrarlanması hem avantaj hem de dezavantaj olarak düşünülebilir. Avantaj yönünden bakarsak, sürekli toplantıların olması bir hedefte ilerlerken birliğin, birlikte hareket etmenin sağlanması açısından önemlidir. Dezavantaj yönünden ise sürekli toplantıların olması ekipte ve sizde “Acaba yanlış strateji mi izliyoruz?”  ya da “Toplantılar verimsiz mi geçiyor da sürekli toplanıyoruz?” düşüncesi çıkabilir. Bu düşüncelerin çıkmaması ve tamamen olayı lehinize çevirmek adına toplantı yaparken dahi sizin açınızdan en verimli olacak mekanları tercih etmenizde fayda var.

Kamara Toplantı Odalarını Tercih Etmek Size Verim Sağlar

Kamara Toplantı Odalarını Tercih Etmek Size Verim Sağlar

Bir şirket de olabilirsiniz bir freelance çalışan da olabilirsiniz. Hangi işte, sektörde olursanız olun fark etmeksizin Kamara toplantı salonlarını istediğiniz zaman dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Peki neden Kamara toplantı salonlarını tercih etmelisiniz?

Kamara, gerek kendi bünyesinde ofis ortamında çalışanlara gerekse de dışarıdan toplantı odası kiralayan kişilere karşı her zaman hassas ve büyük titizlikle yaklaşan bir kimliğe sahiptir. Tüm imkanları  seferber ederek çalışmalarını sürdüren kişilerin, bulunduğu ortamdan %100 verim almasını sağlamaktadır. Gösterilen misafirperverlik, sağlanılan teknik destek ve çay, kahve ikramları ile birlikte dışarıdan gelen kişilerin kiraladıkları toplantı salonlarında en rahat biçimde toplantılar yapmasına müsaade etmektedir.

Toplantılarınızı Şişli’de mi Yapacaksınız?

İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında gerek hazır ofis, sanal ofis ve paylaşımlı ofis imkanlarıyla gerekse de toplantı salonları, odaları gibi imkanlarıyla kendisini tercih eden girişimcilerle buluşan Kamara, Şişli’de de hizmetlerini sürdürmektedir. Şişli’de bulunan son derece modern ve kullanışlı olan toplantı odaları ve toplantı salonuyla mükemmel hizmetler veren Kamara Şişli toplantı odalarını yakından inceleyelim.

Kamara Şişli şubesinde 9 kişilik Efes ve 4 kişilik Nemrut olmak üzere toplam iki tane toplantı odası ve bir tane de 25 kişilik kapasitesi ile Dupnisa adında toplantı salonu yer almaktadır. Ekibinizin büyüklüğüne göre tercih edeceğiniz toplantı odaları veya toplantı salonu ile toplantılarınız daha da verimli geçecektir.

Kamara Şişli Toplantı Odasında/Salonunda Bulunan İmkanlar

Kamara Şişli Toplantı Odasında/Salonunda Bulunan İmkanlar

Toplantılarınızı gerçekleştireceğiniz Kamara toplantı odalarında/salonlarında sizi bekleyen imkanlar şu şekildedir:

 • Misafirleriniz Kamara çalışanları tarafından karşılanır ve yönlendirilir,
 • Toplantı süreci boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak Self-Servis, çay, kahve, su ikramları,
 • Toplantılara ara verdiğinizde dinleneceğiniz oturma grupları, teras katlar,
 • Modern teknik donanım

Toplantı sırasında ihtiyacınız olacak tüm teknik ekip sizin için sağlanacak olup ekstra ücret talep edilmeyecektir. Özellikle büyük toplantılarınızı veya seminer programlarınızı tertip edeceğiniz Dupnisa toplantı salonunda mevcut ekipmanlar şunlardan oluşmaktadır:

 • Kablosuz internet,
 • 25 kişilik sandalye,
 • Çalışma grupları için 3 adet 6 kişilik masa,
 • Sunum için projeksiyon,
 • Beyaz tahta,
 • Klima

Teknik açıdan eksiksiz bir hizmet göreceğiniz Dupnisa toplantı salonunda hem rahat hem de çok verimli toplantılar geçirme şansına sahip olabileceksiniz.

Ya Şişli’nin Avantajları?

Şişli, İstanbul’un en önemli semtleri arasında yer almaktadır. Bir çok şirkete ve girişimciye ev sahipliği yapan Şişli’de siz de toplantılarınızı gerçekleştirerek lokasyon alanınızı genişletebilirsiniz.

Kamara Şişli şubesinin bir kaç avantajı şu şekildedir:

 • Çağlayan adliyesi ve Şişli Camii’ye oldukça yakındır,
 • Kamara’nın en fazla hazır ofis ve toplantı odası bulunan şubesidir,
 • Kullanıcılarına gerçek bir mahalle hayatı ve mükemmel komşuluk ilişkileri kurma imkanı sunar.

Arkadaşlık ve komşuluk ilişkilerinizin yanı sıra sosyal anlamda da gelişmek adına Kamara’nın Şişli şubesini tercih ederek toplantılarınızı burada yapabilirsiniz. Böylelikle her anlamda verim alarak işlerinize hız da katma şansına sahipsiniz.

Kamara Toplantı Salonlarını Kimler Tercih Edebilir?

Kamara Toplantı Salonlarını Kimler Tercih Edebilir?

Kamara toplantı odalarını ve salonlarını herkes tercih edebilir. Hangi sektörden olursanız olun bir toplantıya ihtiyaç duyduğunuzda Kamara Şişli şubesi başta olmak üzere diğer tüm şubelerde de toplantılarınızı en verimli ve en rahat biçimde, çok da uygun fiyatlara gerçekleştirebilirsiniz. Hukuk, eğitim, yazılım, psikoloji, muhasebe ve daha bir çok alanda hizmet veriyor olabilirsiniz. Gerek geniş gerekse de çekirdek ekibinizle yapacağınız toplantıların daha verimli geçmesi adına tercih edeceğiniz Kamara toplantı salonlarında işleriniz hakkında daha iyi kararlara ulaşabilirsiniz.

Saatlik veya günlük olarak kiralayabileceğiniz Kamara şişli şubesinde olabildiğince büyük titizlikle ağırlanacak ve tüm ekipmanlar sağlanarak toplantılarınızı en verimli biçimde gerçekleştirebileceksiniz. Bunun yanı sıra çok uygun fiyatlar karşılığında göreceğiniz bu hizmetleri alma noktasında herhangi bir sınırlamanızda yoktur. İstediğiniz zaman dilediğiniz gibi rahatlıkla kullanabileceğiniz Kamara Şişli şubesi sizleri beklemektedir! Girişimcilikte başarıya ulaşmak istişarelerden ve toplantılar düzenlemekten geçmektedir. Siz de toplantılarınızı verimli geçirmek adına Kamara Şişli şubesini tercih edebilirsiniz.

Dupnisa Toplantı Salonu

Şişli Toplantı Odaları ve Toplantı Salonu

 

No comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.