Şişli Toplantı Salonu2022-01-11T16:44:49+03:00

Şişli Toplantı Salonu

Kiracının kiracısı değil, mal sahibinin kiracısı olun. Adresiniz sağlam olsun. 2010 yılından beri özmal binalarımız ile binlerce toplantı odası ihtiyacına destek olduk. Bütün vergi daireleri ile işbirliği içerisindeyiz.

20 TL’den başlayan Toplantı odası fiyatı ile ?İstiklal Caddesi’nde çalışın, ?Altunizade‘de toplantınızı yapın, ?Bostancı‘da kahvenizi için! Ayrıca ?Altıntepe?Kadıköy,?Levent?Şişli şubelerimize de bekleriz.

Kıdemli Tesis Müdürümüz Sanal ve Hazır Ofis seçeneklerimiz ile ilgili size ulaşsın

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
0
Kişilik Oda Kapasitesi
Dupnisa
Efes
Nemrut

Şişli’nin Avantajları

  • Çağlayan Adliyesi ve Şişli Camii’ne çok yakın,
  • Kamara’nın en fazla hazır ofis ve toplantı odası bulunan şubesidir.
  • Kullanıcılarına gerçek bir mahalle hayatı ve mükemmel komşuluk ilişkileri kurma imkanı sunar.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Altunizade

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Beyoğlu

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

Kamara Şişli hem profesyonel bir ortam hem de ofis sıcaklığı arayanlar için ideal bir merkez. Tüm personeliyle her türlü yardıma tüm içtenlik ve sıcaklığıyla yanıt verirken güler yüzlerini de eksik etmiyorlar. Suphi Bey, Nilay Hanım, Yıldıray Bey ve Tülay Hanım hepsi çok düzgün, kaliteli ve güler yüzlü insanlar.
Fatih Sarıkaya
Kamara’nın Şişli’deki binasından sanal ofis kiraladım ve kullanmaya devam ediyorum. Sadece sanal masa değil, fiziksel olarak haftanın belli gün ve saatlerinde de kullanabileceğiniz bir oda tahsis ediliyor. Keza, ilk kez başladığımda, yıllık ücrette hem biraz indirim yaptılar hem de taksitle ödeme olanağım oldu. Bu yıl da yeniledim ve sanal ofis kullanmaya devam ediyorum. Maliye Bakanlığı için resmi adres yönünden de hiçbir sorun olmadı; hemen onaylandı.
Mehmet Uzun
2 yıldır Kamara Şişli ofisi kullanmaktayız. Nilay Hanım, Sevilay Hanım, Suphi Bey hepsi çok güler yüzlü ve her sorunumuza, sorumuza yardımcı oluyorlar. Sanal ofis olarak kullandığımızdan dolayı fazla uğramıyoruz, buna rağmen her gidişimde yabancılık çekmiyorum. Bu yüzden memnunum ve tekrar teşekkürlerimi iletiyorum kendilerine 🙂
Merve Akkaya
inanın boşuna bir yer tutup kira sekreter stobaj mobilya elektrik dogal gaz faturalariyla ugrasmadan çok kaliteli hizmeti veren bir yer kamara. İnternette çok fazla şirket var ama kaliteli ve uygun fiyatla hizmet veren yer olarak sadece kamarayı buldum.herkese tavsiye ederim. Hizmet mükemmel. Kamaranın dışindakiler çok fazla fahiş fiyatlar istiyorlar.kamarayla muhakkak gorusun.
Özgür Tekol
Kamara şişli ile çalışmaktan çok mutluyum işimi kolaylaştıran hizmetleri ilgili personeli için teşekkür ederim.
Reşat Teker

2018’den beri Hayat Boyu Hayat Dolu Derneği olarak Kamara Şişli hazır ofis hizmetini kullanıyoruz. Merkezi konumu, açık alanı ve personeli ile keyifli bir çalışma ortamı. Tülay’ın muhteşem kurabiyeleri, Yıldıray’ın her konuda her zaman çözüm üretmesi, Nilay’ın güleryüzle verdiği destek bizi ofiste değil evde çalışıyor gibi hissettiriyor. Şişli civarında hazır ofis çözümü arayanlara mutlaka tavsiye ederiz.

Çağla Aktaş

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

E-bülten

Etkili ve Verimli Toplantılar için Dikkat Edilmesi Gereken 5 Önemli Kural

17, 2021 10:49 am|

İş yaşamının vazgeçilmez faaliyetleri arasında yer alan toplantılar, etkili ve verimli şekilde yapılmadıkları zaman gerçek anlamını kaybediyor ve göstermelik bir toplanma halini alıyor. Bu yüzden de verimli toplantı düzenleyebilmek büyük önem taşıyor. Toplantıların daha verimli

Girişimci Adaylarını Başarıya Ulaştıracak 5 Tavsiye

10, 2021 6:08 pm|

Girişimci ruhlu olan kişileri ayağa kaldıracak pek çok tavsiye bulunmaktadır. Bu tavsiyeleri takip eden kişiler kısa süre içerisinde isteklerine ulaşarak başarı elde etmektedir. Güncel tavsiyeler arasında adım atan kişiler isteklerini elde etme konusunda da oldukça kararlı şekilde ilerlemektedir.

Tümünü görüntüle

Go to Top