Şişli Hazır Ofis2020-11-19T13:37:10+03:00

Şişli Hazır Ofis

Şişli hazır ofis ile Şişli’de işiniz olsun!

LOKASYONU İNCELE

Dilek Kasap
Tesis Müdürümüzle Hemen İletişimi Geçin

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Şişli Hazır Ofis

Şişli Hazır Ofis ile Şişli’de işiniz olsun!

Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Şişli’nin Avantajları

  • Çağlayan Adliyesi ve Şişli Camii’ne çok yakın,
  • Kamara’nın en fazla hazır ofis ve toplantı odası bulunan şubesidir.
  • Kullanıcılarına gerçek bir mahalle hayatı ve mükemmel komşuluk ilişkileri kurma imkanı sunar.

Kamara’da hazır ofis kiralamanız durumunda sadece size özel hazır ofisiniz olur. Ofisiniz mobilyalı çalışmaya hazırdır ve siz de dilediğiniz gibi dekor edebilirsiniz. Ortak ya da paylaşımlı ofis değildir.

Kamara’da hazır ofisler 7 gün 24 saat kullanılır. Dilediğiniz zaman kadar sınırsız olarak ofisinizi kullanabilirsiniz.

Ofis Kirasına; 

– Ofis mobilyaları,

– Fiber internet

– Elektrik, su, iklimlendirme gibi tüm faturalar

– Yeni nesil klima

– 7 gün /24 saat kullanım

– Sekreterya hizmeti; firmanıza gelen çağrıların karşılanması, kargo postalarınızın alınması, misafirleriniz için resepsiyon hizmeti

– Düzenli temizlik ve bakım hizmetleri,

– Stopaj ödememe avantajı,

– Toplantı salonlarını ücretsiz kullanım hakkı,

– Cafe alanlarımızda ücretsiz sıcak içecekler gibi tüm ödeme kalemleri dahildir.

Hazır ofislerde kira ücretleri ofisin büyüklüğüne göre değişir. Kiraya tüm hizmetler dahildir, dolayısıyla hem meşguliyet yaşamazsınız hem de maliyet avantajlıdır. Tek kişilik ofisler aylık 950 TL’den başlamaktadır.

Kamara’da sözleşmelerde taahhüt yoktur. Sözleşme koşulları esnektir. Dolayısıyla deneme opsiyonunuz vardır. Aklınızdakileri hızla hayata geçirebilirsiniz. Dilerseniz 1 aylık hatta 1 günlük bir kiralayabilirsiniz.

Kamara’da 1 kişilikten tutun da 100 kişiliğe kadar hazır ofisler bulunmaktadır.

Tek kişilik hazır ofisler 7 m2 ‘den başlamaktadır, ofislerin büyüklükleri 500 m2’ye kadar varmaktadır. Her ne kadar müstakil büronuz olsa da; ortak alanlar, toplantı salonları, cafe alanların, resepsiyon ve bekleme salonları ile birlikte pratik anlamda çok büyük bir alana sahip olursunuz.

Şişli binamız Cevahir AVM’ye, Şişli Belediyesine, Şişli Meydanına çok yakındır. Çağlayan adliyesine, Hilton otele, metro ve metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

Ofisinizde yeni şirketinizi kurup vergi levhanızı alabilir, mevcut bir şirketinizin adresini taşıyabilirsiniz. Kamara’daki avantajlardan bir diğer ise stopaj vergisi ödememe avantajıdır.

Kamara binalarının tüm kamu ve kuruluşlarından geçerliliği vardır, standartlara uygun olarak yapılandırılmıştır. Belediye ruhsatı da alabilirsiniz.

Avrupa Yakasında; ŞİŞLİ Merkezde, LEVENT Sanayi Mah.’de metroya çok yakın lokasyonda, İSTİKLAL Caddesinde caddenin en güzel yerinde,

Anadolu Yakasında; BOSTANCI Sahilde, ALTUNİZADE’de ve KADIKÖY’de merkezi lokasyonlarda, ana arterlere, toplu taşımaya çok yakın ofis binalarımız bulunmaktadır.

Adres tarifi için tıklayınız. Adres : Hasat Sok No 52 Merkez / Şişli / İstanbul

Kamara Şişli binanın hemen yanında katlı otopark bulunmakta olup, otoparktan binaya geçiş vardır. Ayrıca binanın dört tarafında da park alanları ve ispark mevcuttur.

Kamara Şişli binasında 4 kişilik Nemrut salon, 9 kişilik Efes salon ve 30 kişilik Dupnisa salon olmak üzere 3 adet tam teşekküllü toplantı salonu vardır.

Kamara Şişli, Şişli Merkez mahallesinde sosyal hayatın ve ticaretin kalbinin beraber attığı bir mühittedir. Şehrin dışında olmadığı için, İstanbulun her yerine rahatlıkla ulaşılabilir. Kamara Şişli binası üniversite kampüsü havasında modern bir iş merkezidir. Fikir ve iş alışverişinin çok fazla gerçekleştiği, bir çok sosyal etkinliğin de gerçekleştiği bir Kamara Şubesidir. Binanın çok şirin, geniş ve havadar cafe alanı ve balkonu vardır. Bu balkon bir koruya yani yeşil alana bakmaktadır. Hem şehrin merkezinde olup hem de yeşile yakın olmak isteyen kişilerin vazgeçilmez adresidir.

Kamara Şişli Ofis Mecidiyeköy metrobüs durağına 10 – 12 dakika, Şişli metro durağına 8 – 10 dakika yürüme mesafesindedir. Birçok otobüs hattının geçtiği Şişli Camine 5 dk uzaklıkta olup sosyal hayatın içerisinde bir yerleşkedir.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

daha fazla

Şişli hazır ofis kullanıcıları Şişli sanal ofis ve Şişli hazır toplantı salonu hizmetlerinden de yararlanabilir. Fiziksel ofise ihtiyacı olmayan kurumlar diledikleri Kamara şubesinde kuruluşlarını yapabilir ve kendilerine uygun konumdaki şubelerde bulunan hazır ofis ve hazır toplantı salonlarından yararlanabilir.

Şişli hazır ofis çözümlerinin bulunduğu muhit Avrupa Yakası’nın iş merkezlerine çok yakın semtlerinden… Paylaşımlı ofis alanlarından, büyük ekipleri ağırlayacak hazır ofislere kadar geniş bir yelpazede hazır ofissanal ofis ve paylaşımlı ofis bu dinamik bölgede sizi beklemekte!

Hazır Ofis Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Altunizade

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Beyoğlu

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

Kamara Şişli hem profesyonel bir ortam hem de ofis sıcaklığı arayanlar için ideal bir merkez. Tüm personeliyle her türlü yardıma tüm içtenlik ve sıcaklığıyla yanıt verirken güler yüzlerini de eksik etmiyorlar. Suphi Bey, Nilay Hanım, Yıldıray Bey ve Tülay Hanım hepsi çok düzgün, kaliteli ve güler yüzlü insanlar.
Fatih Sarıkaya
Kamara’nın Şişli’deki binasından sanal ofis kiraladım ve kullanmaya devam ediyorum. Sadece sanal masa değil, fiziksel olarak haftanın belli gün ve saatlerinde de kullanabileceğiniz bir oda tahsis ediliyor. Keza, ilk kez başladığımda, yıllık ücrette hem biraz indirim yaptılar hem de taksitle ödeme olanağım oldu. Bu yıl da yeniledim ve sanal ofis kullanmaya devam ediyorum. Maliye Bakanlığı için resmi adres yönünden de hiçbir sorun olmadı; hemen onaylandı.
Mehmet Uzun
2 yıldır Kamara Şişli ofisi kullanmaktayız. Nilay Hanım, Sevilay Hanım, Suphi Bey hepsi çok güler yüzlü ve her sorunumuza, sorumuza yardımcı oluyorlar. Sanal ofis olarak kullandığımızdan dolayı fazla uğramıyoruz, buna rağmen her gidişimde yabancılık çekmiyorum. Bu yüzden memnunum ve tekrar teşekkürlerimi iletiyorum kendilerine 🙂
Merve Akkaya
inanın boşuna bir yer tutup kira sekreter stobaj mobilya elektrik dogal gaz faturalariyla ugrasmadan çok kaliteli hizmeti veren bir yer kamara. İnternette çok fazla şirket var ama kaliteli ve uygun fiyatla hizmet veren yer olarak sadece kamarayı buldum.herkese tavsiye ederim. Hizmet mükemmel. Kamaranın dışindakiler çok fazla fahiş fiyatlar istiyorlar.kamarayla muhakkak gorusun.
Özgür Tekol
Kamara şişli ile çalışmaktan çok mutluyum işimi kolaylaştıran hizmetleri ilgili personeli için teşekkür ederim.
Reşat Teker

2018’den beri Hayat Boyu Hayat Dolu Derneği olarak Kamara Şişli hazır ofis hizmetini kullanıyoruz. Merkezi konumu, açık alanı ve personeli ile keyifli bir çalışma ortamı. Tülay’ın muhteşem kurabiyeleri, Yıldıray’ın her konuda her zaman çözüm üretmesi, Nilay’ın güleryüzle verdiği destek bizi ofiste değil evde çalışıyor gibi hissettiriyor. Şişli civarında hazır ofis çözümü arayanlara mutlaka tavsiye ederiz.

Çağla Aktaş

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

E-bülten

Mekansız Ofislerde Kamara Dome İstanbul Ziyareti

Ekim 22nd, 2020|

Z kuşağı zamansız ve mekansız çalışma şeklini diretirken biz de bu ay ofis hizmeti sunan Kamara‘nın altıncı ofisi Kamara Dome İstanbul‘u ziyaret ettik. 4. Levent’teki, hem de Sanayi

Milyoner Girişimcilerin Ortak Özellikleri

Ekim 22nd, 2020|

Milyoner olmak tesadüf değildir. Başarılı girişimcilerin bulunduğu konuma olanaklarıyla veya şansıyla geldiği düşünülür. Gerçekte ise bu doğru değildir. Başarılı olmak çok çalışmayı, odaklanmayı ve verimliliğe önem vermeyi gerektiriyor.

Kriz Dönemleri ve Girişimcilik

Ekim 22nd, 2020|

Girişimcilik aslında her zaman uygun zamanda uygun adımı atmayı beklemek zorunda olduğunuz bir satranç oyunu gibidir. Yanlış bir hamle yaptığınızda sizin hedefe doğru ilerlemenizi yavaşlatabilir. Öncelikle uygun bir

Tümünü görüntüle
Go to Top