Sanal ofisler nedir? Veya neden bu ofislerin ismine sanal deniliyor? Hazır, normal ofisler ile sanal ofis arasındaki farklar nedir? Sanal ofisler yasal mıdır? Bu yazımızda aslında sanal ofisin kullanım alanları ve yasal olup olmadığını ele alacağız. Sanal ofis kavramını neler oluşturuyor birlikte inceleyelim dilerseniz.

Sanal ofis çoğunlukla somut olarak bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişilerin tercih ettikleri ve günümüzde de baya geniş sınırlara yayılan bir ofis çözümüdür. Sanal ofis, şirketinizin kurulumunu gerçekleştirmek için resmi adresi size sağlar ve siz müşterilerinizi prestijli bir lokasyonda karşılarsınız. Peki bu kişiler , yani fiziksel bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler kimlerdir? Genellikle freelance ve proje tarzı çalışan, girişimciler, hatta yaptıkları iş nedeniyle sürekli seyahat içerisinde bulunanlar, şantiye sahasında çalışanlar, müşteri ziyaretine gidenler, danışmanlık-denetim görevlerinde bulunanlar veya homeoffice şekilde yani evden,  uzaktan çalışanlardır. Bu kişiler işlerini somut bir ofise ihtiyaç duymadan genellikle sanal ofis sayesinde yürütürler.

İşlerini sanal ofis üzerinden yani dışarıdan yürütenler için gelen çağrıların cevaplanması, kargoların teslimatı ve kaybolmadan saklanması ve diğer araç gereçler için teslimatların zamanında gerçekleşmesi büyük bir önem taşır. Kısacası her şeyin planlı bir şekilde yürütülüp, iş verimini yüksek tutmaktır amaç. Bunların dizaynını oluşturmak, bir kişi tarafından hepsini yönetebilmek büyük bir irade, çaba ve özveri ister. Dolayısıyla iş veriminiz her an düşebilir.

Sanal ofis, bu işlerin cevabını verebilir. Bunun için Kamara’nın sanal ofis hizmetinden yararlanarak işlerinizi yürütebilirsiniz!

Kamara‘da sanal ofis hizmeti aldığınızda; ofisiniz için yasal ve güvenli adres, resepsiyon, çağrı hizmeti ve kargo gibi teslimat hizmetlerinden faydalanırsınız. Ayrıca Kamara bünyesinde düzenlenen etkinliklere katılım gösterebilir, toplantı odalarını, salonlarını kullanarak gelen müşterilerinizi güzel karşılama, ayrıca işinizi yürütürken size sunulan çay, kahve ikramları gibi imkanlardan da yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler sizin için yapılırken size düşen sadece işinizle ilgilenmek olacaktır. Dolayısıyla başka işlerle ilgilenmeyecek ve böylece iş veriminiz de artacaktır.

Peki sanal ofisler yasal mı? Güvenilirliği var mı? Bundan hiç bir şekilde şüpheniz olmasın. Çünkü Kamara bünyesinde binlerce gerek sanal ofis gerekse hazır ofis hizmeti alan kişiler mevcuttur ve yasaldır. Siz de sanal ofisinizi Kamara’ya taşıyarak hem yasal adres gösterme hem de yukarıda bahsettiğimiz imkanlardan yararlanma şansına sahip olun. Böylelikle sizi yoracak şeyleri düşünmeden işlerinize odaklanır ve gereken verimi de alırsınız. Bunun için Kamaraya uğrayıp bir çay içmeniz yeterli olacaktır ?

Hazır ve Sanal Ofislerle ilgili bilgi almak istiyorum

[contact-form-7 id=”1322″ /]