ZORLU CENTER SANAL OFİS

Sanal Ofis Nedir?

  • Sürekli bir ofis alanına ihtiyaç duymayan bir işiniz mi var?
  • Şirketinizin ya da derneğinizin kuruluş masraflarını en düşük seviyede tutarak işinize daha çok yatırım yapmak daha cazip mi geliyor?
  • Kartvizitinizde prestijli bir adres yazmasını mı istiyorsunuz?
  • Sizi arayan potansiyel müşteri ve iş ortaklarınızı kuruluşunuzun ismiyle karşılamak ve gelen telefonların yönetiminin profesyonel bir şekilde yapılmasını mı istiyorsunuz?

Bu sorulara cevabınız evetse Kamara’nın sanal ofis çözümleri size göre. Üstelik Kamara sanal ofis adresinizin resmi adres olarak bildirilmesinde yasal bir sıkıntı bulunmuyor. Bunun yanında Kamara’nın profesyonel sekretarya hizmeti ile size tahsis edilen özel telefon numarasına gelen çağrılar kuruluşunuz adına cevaplanıyor, gelen çağrılarla ilgili size e-posta ile bilgilendirme yapılıyor ve gerektiğinde çağrılar tarafınıza aktarılıyor. Ayrıca kuruluşunuza gelen posta ve kargolar adınıza teslim alınıyor, tarafınıza e-posta ile bilgi veriliyor ve ihtiyaç duymanız halinde gelen evrak taratılıp size e-posta ile iletiliyor.

Zorlu Center Sanal Ofis Çözümleri Nerede Bulunmaktadır?

Kamara’nın Zorlu Center sanal ofis çözümleri İstanbul Avrupa Yakası’nın kalbinde bulunan Zorlu Center’da yer almaktadır. Zorlu Center alışveriş ve iş merkezleri, rezidans, performans sanatları merkezi ve otelden oluşan bir komplekstir. İsveç menşeli Spotify için özel olarak tasarlanan bir proje olan Kamara’nın Zorlu Center tesisi ulaşım olanaklarının merkezinde yer almaktadır. Zorlu Center;

  • Metrobüs ve metro hatlarının kesişim noktasında yer alır.
  • Yapımı devam eden 3. Havalimanına gidecek olan raylı sistemin ilk durağı olan Gayrettepe’ye yürüme mesafesindedir. Bu yolla yapımı tamamlandığında ofisinizden çıkıp 3. Havalimanına 30 dakika içerisinde erişebileceksiniz.

[g-gallery gid=”10609″]

Zorlu Center’da Başka Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

İşinizi büyütmeye ve sabit bir ofise geçmeye karar verdiğinizde Kamara’nın Zorlu Center’daki hazır ofislerine taşınarak prestijli bir konumda bir ofis edinebilirsiniz. Bunun yanında toplantılarınız, seminerleriniz, eğitimleriniz, mülakatlarınız ve benzeri etkinlikleriniz için Kamara’nın hazır toplantı salonlarını saatlik, günlük veya haftalık olarak kiralayarak kullanabilirsiniz. Zorlu Center’a oldukça yakın konumda bulunan Şişli, İstiklal/Beyoğlu ve Sanayi Mahallesi tesislerinde 4 kişiden 45 kişiye farklı kapasiteleri bulunan hazır toplantı salonları bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Alın

İhtiyacınız

Adınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Galeri

[g-gallery gid=”10460″]

//]]>