fbpx

Psikologlar
Hazır Ofis
ile Daha Rahat!


Kamara’nın psikologlara özel hazır ofis çözümleri sayesinde danışanlarına odaklanabiliyor.Ofisiniz Var, Ancak Telefon & Sekreterya Eksiğiniz mi Var?

Sizi Sanal Ofis Çözümlerimizle tanıştıralım: Sanal Ofis Nedir? Avantajları Neler?

Bizim mevcut telefon numaramızı sizin sisteminize yönlendirmemiz mümkün oluyor mu?

Dilerseniz mevcut numaranızı bizim çalıştığımız telekom firmasına taşıyabilirsiniz, böylece çağrılarınız direk bize düşer ve karşılamasını yaparız. Normalde biz her firmaya numara tahsis ederiz, yeni verdiğimiz numaraya yönlendirme de yapabilirsiniz. Dilerseniz bizden hizmet almak istemediğinizde telefon numaranızı satın alabilirsiniz.

Sanal ofiste her gün kullanacabileceğim bir ofisim oluyor mu?

Şahsınıza ait bir ofisiniz olmuyor, fakat ihtiyacınız olduğunda saatlik ya da günlük kiralama yoluyla tüm lokasyonlarımızdaki ofisleri kullanabiliyorsunuz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olduğu günler için ödeme yapıp, tasarruf ediyorsunuz.

Sanal ofis için yapılan vergi denetiminde sorun çıkıyor mu?

Sanal olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait binalar olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz. Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir. Denetim, başka bir deyişle açılış yoklaması muhasebeciniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan sonrası itibariyle genellikle iki iş günü içinde gerçekleşir.

Sanal ofis kavramı yasal mıdır?

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca tesis müdürlerimiz yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

Bazı sorularım var, size nereden ulaşabilirim?

Pazartesi - Cumartesi arası, 09.30 - 18.30 arasında bize 0850 532 20 09'dan ulaşabilir, ya da info@kamara.com.tr'ye mail atarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Dernek, Anonim Şirketi, Limited Şirketi veya Şahıs şirketi kurulumu yapabilir miyim?

Dernek kurulumunuzu sanal ofis olarak yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz.

Habersiz bir ziyaretçi geldiğinde ne oluyor?

Kendinize ait müstakil bir ofisiniz olsa da her daim ofisinizde bulunmak zorunda değilsiniz. Habersiz gelen bir misafiriniz olursa anında sizi arar bilgi veririz. Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek birşeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

Kontrat süresi ne kadar? Erken fesih durumu nedir?

Sadece Kamara’ya özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur. Esnek bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

İstediğim lokasyonda çalışabilir, müşterilerimle görüşebilir miyim?

Tüm binalarda çalışabilir, müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Önceden ofisinizi ya da toplantı salonunuzu rezerve etmeniz yeterlidir. Her zaman ofisiniz ve toplantı salonunuz hazırdır.

Vergi dairemin değişmesini istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Tesislerimiz hangi vergi dairesine bağlı ise yeni vergi daireniz o olacak. Vergi numaranız değişmeyecektir. Aynı binada farklı bir daireye taşınsanız bile adres değişikliği için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vergi dairesi değişince prosedürde hiçbir ekstra zorluk çıkmaz. Sadece 1 evrağı daha notere onaylatmanız gerekir. Özetle; vergi dairenizi değişmesi ile değişmemesi arasındaki tek fark yaklaşık 70 liralık bir masraf olacaktır. Dilerseniz bizim mali müşavirimize bu konuda ücretsiz danışabilirsiniz.

Google'daki Yorumlarımıza Göz Atın:

Kamara ile Tanışın

Kamara olarak 1600’ü aşkın müşteriye hazır ofis ve sanal ofis hizmeti veriyoruz. Yerli firma ve öz mal binalarımızda verdiğimiz hizmetlerden, komşularımız istedikleri şubede faydalanabiliyor. Üstelik, 1600 üyeyle komşuluk etme fırsatı yakalıyorlar.

Hazır Ofis | Sanal Ofis | Kamara1

Firma kuruluşları için prestijli bir adres

13534542_1796772657235304_92466379_n (1)2

Gelen postaların ve çağrıların anında karşılanması ve bildirimi

Bostancı Hazır Ofis | Hazır Ofis & Sanal Ofis3

Stopaj Ödenmez, Kestiğimiz Fatura KDV'den Düşülür

Kamara | Hazır Ofis | Sanal Ofis | Paylaşımlı Ofisler3

İhtiyaç olduğunda 7 tesiste ofis ve toplantı salonlarını kullanabilme

 
 

Kazanmaya Hazırsanız, Bize Ulaşın:

Fiyat Teklif Formu