fbpx
PAYU LOGO_GRADIENT_CMYK (1)

PayU Müşterilerine Özel İndirim

E-Ticaret’in bir harfi E’dir, geri kalanı ticarettir. Ticarette ulaşılabilir olmak, bir çağrı bile kaçırmamak, güven uyandırmakta önemlidir.

Sadece PayU müşterilerinden 100TL tutarındaki kurulum ücretini almıyoruz.

Sanal Ofis Kullanmaya Başlayın

Hemen Başlayın

0850 532 63 47

Sanal Ofis  hizmetleri:

Yeni girişimler için en pahalı ofis, kullanmadığı ofistir. Şirketinizi kurarken Kamara binalarını şirket adresi olarak gösterebilirsiniz. Kamara, gelen posta, kargo, tebligatlarınızı sizin adınıza alır, anında bilgi verir. Dilerseniz tarayıp, e-posta olarak gönderir. Bir misafiriniz geldiğinde veya rahatça çalışmak istediğinizde tesisteki ofis ve toplantı salonlarından %50 indirimli fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Bu sayede sabit giderlerinizi minimumda tutup, ihtiyaçlarınız boyutunda ödeme yaparsınız.

Hazır Ofis Hizmetleri:

Maliyetlerinizi azaltmak, hızlı başlamak, uzun süreli yükümlülükler altına girmemek için en ideal seçenektir. Özellikle 1-10 kişilik firmalar için teknolojik altyapısı hazır, profesyonel sekreterli ve temizlik personelli ofisler kullanımınıza sunulur. Bu ofislerde mobilyanız bile hazırdır. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınızı alıp çalışmaya başlamaktır. Kamara Hazır Ofislerin büyük bir avantajı ise binalarımızda iş ağınızı genişletebilme imkanıdır. Ortak çalışma ve istirahat alanlarında komşularınızla tanışır, iş çevrenizi genişletirsiniz. Her daim elinizin altında avukatınız, tasarımcınız, mali müşaviriniz olur.

Sekreterya hizmetleri:

Web sayfanıza Kamara Ofis aracılığıyla istediğiniz alan kodu ile yerel bir telefon numarasını koyabilirsiniz. Bu numara arandığında Kamara’nın uzman sekreterleri telefonu firmanızın adı ile açarlar ve arayan kişilerin bilgilerini alıp çağrıyı size aktarırlar. Sekreterleriniz, size ulaşamazlarsa arayan kişinin bilgilerini ve notunu alıp size e-posta ile anında bildirirler. Bu sayede bir telefon bile kaçırmaz, arkanızda üzgün müşteriler bırakmazsınız.

Sekreterya Hizmeti Tüm Ofis Paketlerine Dahildir