Kadıköy Sanal Ofis2020-11-27T14:56:10+03:00

Kadıköy Hazır Ofis

Kiracının kiracısı değil, mal sahibinin kiracısı olun. Adresiniz sağlam olsun. 2010 yılından beri özmal binalarımız ile binlerce sanal ofis kuruluşuna destek olduk. Bütün vergi daireleri ile işbirliği içerisindeyiz. 

175 TL’den başlayan Sanal Ofis fiyatı ile 📍İstiklal Caddesi’nde çalışın, 📍Altunizade‘de toplantınızı yapın, 📍Bostancı‘da kahvenizi için! Ayrıca 📍Altıntepe, 📍Kadıköy,📍Levent, 📍Şişli şubelerimize de bekleriz.

Kıdemli Tesis Müdürümüz Sanal ve Hazır Ofis seçeneklerimiz ile ilgili size ulaşsın

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

Kadıköy’ün Avantajları

  • Metrobüs hattının başlangıcı olan Söğütlüçeşme istasyonuna 150 metre,
  • Tren ve Hızlı Tren geçişi mevcut olan Söğütlüçeşme Tren İstasyonuna 100 metre,

  • Minibüs Caddesi’ne tam olarak 20 metre
  • Kadıköy Belediyesi’ne tam olarak yürüme mesafesinde, 300 metre uzaklıkta

  • Kadıköy Şehir Hatları Vapur İskelesi’ne ortalama 15 dakika yürüme mesafesinde,

Dilerseniz mevcut numaranızı bizim çalıştığımız telekom firmasına taşıyabilirsiniz, böylece çağrılarınız direk bize düşer ve karşılamasını yaparız. Normalde biz her firmaya numara tahsis ederiz, yeni verdiğimiz numaraya yönlendirme de yapabilirsiniz. Dilerseniz bizden hizmet almak istemediğinizde telefon numaranızı satın alabilirsiniz.

Şahsınıza ait bir ofisiniz olmuyor, fakat ihtiyacınız olduğunda saatlik ya da günlük kiralama yoluyla tüm lokasyonlarımızdaki ofisleri kullanabiliyorsunuz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olduğu günler için ödeme yapıp, tasarruf ediyorsunuz.

Sanal olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait binalar olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz. Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir. Denetim, başka bir deyişle açılış yoklaması muhasebeciniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan sonrası itibariyle genellikle iki iş günü içinde gerçekleşir.

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca tesis müdürlerimiz yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

Pazartesi – Cumartesi arası, 09.30 – 18.30 arasında bize 0850 532 20 09’dan ulaşabilir, ya da info@kamara.com.tr’ye mail atarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Dernek kurulumunuzu Altıntepe sanal ofis bünyesindee yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz.

Kendinize ait müstakil bir ofisiniz olsa da her daim ofisinizde bulunmak zorunda değilsiniz. Habersiz gelen bir misafiriniz olursa anında sizi arar bilgi veririz. Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek birşeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

Sadece Kamara’ya özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur. Esnek bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Tüm binalarda çalışabilir, müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Önceden ofisinizi ya da toplantı salonunuzu rezerve etmeniz yeterlidir. Her zaman ofisiniz ve toplantı salonunuz hazırdır.

Tesislerimiz hangi vergi dairesine bağlı ise yeni vergi daireniz o olacak. Vergi numaranız değişmeyecektir. Aynı binada farklı bir daireye taşınsanız bile adres değişikliği için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vergi dairesi değişince prosedürde hiçbir ekstra zorluk çıkmaz. Sadece 1 evrağı daha notere onaylatmanız gerekir. Özetle; vergi dairenizi değişmesi ile değişmemesi arasındaki tek fark yaklaşık 70 liralık bir masraf olacaktır. Dilerseniz bizim mali müşavirimize bu konuda ücretsiz danışabilirsiniz.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

daha fazla

Sanal Ofis Nedir?

Dernekler, şirketler, temsilcilikler ve diğer her tür kuruluşa uygun olan sanal ofis hizmeti, sabit bir fiziksel çalışma alanına ihtiyaç duymayan kuruluşların kuruluşunu yapabileceği ve yasal olarak faaliyetlerini yürütebileceği bir sistemdir. Altıntepe Sanal Ofis Fiyatları için tıklayın. Bu sistem kapsamında;

  • Yasal olarak kabul görmüş olan sanal ofis hizmeti ile kullanıcılar kuruluş sırasında resmi adres gösterimi yapabilir ve tebligatları ve diğer her tür resmi yazışmayı sanal ofis adresi üzerinden yapabilirler.
  • Sanal ofis kullanıcılarına özel olarak tanımlanacak olan telefon numarası üzerinden kullanıcılar Kamara’nın profesyonel sekretarya hizmeti ile gelen aramaların kuruluşları adına karşılanması, gelen aramalarla ilgili e-posta yoluyla bilgilendirilmek ve gerektiğinde belirlenen numaraya bu aramaların yönlendirilmesinden yararlanabilirler.
  • Sanal ofis kullanıcılarının ihtiyacı olan esneklik aynı zamanda uzun süreli bağlayıcı kontratların ve mali yükümlülüklerin olmayışıyla desteklenir.

Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Altunizade

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Beyoğlu

İncele
Harita

Şişli

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

“Ofis iyi içerisi mükemmel dizayn edilmiş ben çok beğendim. Hem altıntepeye yakın hemde iş yerime böylelikle işlerimi rahat bir şekilde hallediyorum. Herşeyim yolunda bu ofis muhteşem.”
Emre Yılmaz
”Manzarası huzur veriyor, gerçekten bu çevrede hem kaliteli bir ofise hem de harika bir manzaraya sahip oluyorsunuz.”
Fatih B.
”Maltepe civarında ofis arıyorduk çok güzel tesadüf oldu sayelerinde güzel bi ofisimiz oldu.”
Efe Toy
”İçeriye girdiğiniz an da sizleri güler yüzler karşılıyor. İlgi, alaka zaten üst noktada. Yardımcı olunabilecek ne varsa en kısa sürede çözüm bulma özelliğine sahip. Güzel bir hizmet. Şirket kurmak isteyen herkese tavsiye ederim. Muadilleriyle karıştırılmaması lazım.”
Levent Yavuz
”Dilek Hanım’ın olduğu yerde sorunlarınız çözümsüz değildir. Çözüm odaklı profesyonelliği ve yumuşacık ses tonu,güler yüzlü arkadaşlığıyla varlığı paha biçilemezdir.”
Nurten Demirel

E-bülten

Mekansız Ofislerde Kamara Dome İstanbul Ziyareti

Ekim 22nd, 2020|

Z kuşağı zamansız ve mekansız çalışma şeklini diretirken biz de bu ay ofis hizmeti sunan Kamara‘nın altıncı ofisi Kamara Dome İstanbul‘u ziyaret ettik. 4. Levent’teki, hem de Sanayi

Milyoner Girişimcilerin Ortak Özellikleri

Ekim 22nd, 2020|

Milyoner olmak tesadüf değildir. Başarılı girişimcilerin bulunduğu konuma olanaklarıyla veya şansıyla geldiği düşünülür. Gerçekte ise bu doğru değildir. Başarılı olmak çok çalışmayı, odaklanmayı ve verimliliğe önem vermeyi gerektiriyor.

Kriz Dönemleri ve Girişimcilik

Ekim 22nd, 2020|

Girişimcilik aslında her zaman uygun zamanda uygun adımı atmayı beklemek zorunda olduğunuz bir satranç oyunu gibidir. Yanlış bir hamle yaptığınızda sizin hedefe doğru ilerlemenizi yavaşlatabilir. Öncelikle uygun bir

Tümünü görüntüle
Go to Top