ZORLU CENTER HAZIR OFİS

Hazır Ofis Nedir?

İşinizi kurmak ve çalışmaya başlamak için sadece bilgisayarınızı ve kişisel eşyalarınızı alıp gelmenizin yeterli olduğu, işinizi yürütmek için gerekli tüm altyapının sağlandığı bir ofis çözümüdür. Fiziksel bir ofis alanına ihtiyaç duyan kullanıcılar için elverişlidir. Sanal ofis hizmeti kapsamında;

  • Şık tasarımlı hazır ofislerde sunulan profesyonel sekretarya hizmeti ile kargo ve postalarınız sizin adınıza teslim alınır.
  • Telefonlarınız firmanızın ismiyle cevaplanır, e-posta yoluyla size bilgi verilir ve gerektiğinde belirleyeceğiniz numaraya yönlendirilir.
  • Elektrik, doğalgaz, su ve internet hizmetleri, abonelikle uğraşmadan hizmet kapsamında sağlanır.

Ayrıca günlük ofis kontrolü, haftalık detaylı temizlik, ihtiyaç halinde kullanımınıza açık olan fotokopi ve faks makineleri ve mutfak ile işinize odaklanırken ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetler Kamara tarafından sağlanmaktadır.

Zorlu Center Hazır Ofis Çözümleri Nerede Bulunmaktadır?

Kamara’nın Zorlu Center hazır ofis çözümleri İstanbul Avrupa Yakası’nın kalbinde Zorlu Center’da yer almaktadır. Alışveriş merkezi, iş merkezi, otel, rezidans ve performans sanatları merkezinden oluşan bir kompleks olan Zorlu Center’da yer alan Kamara hazır ofisleri ile büyük firmalara komşu olma fırsatını elde edebilirsiniz. Zorlu Center tesisi İsveç menşeli Spotify için yapılmış özel bir projedir.

Zorlu Center toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım için oldukça ideal bir konumdadır. Zorlu Center şubesi;

  • Yenikapı-Hacıosman metro hattının Gayrettepe durağına yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
  • Ayrıca şu an yapımı devam eden 3. Havalimanı’nın ana ulaşım yolu olan raylı sistem de Gayrettepe metro durağından hareket edecektir. Bu yolla ofisinizden çıkıp 3. Havalimanına ortalama 30 dakikada erişebileceksiniz.

[g-gallery gid=”10603″]

Zorlu Center’da Başka Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Zorlu Center hazır ofis kullanıcıları Kamara’nın diğer tesislerinde bulunan toplantı salonlarını ihtiyaç duymaları halinde günlük, aylık ve haftalık olarak kiralayarak kullanabilirler. Şişli, İstiklal/Beyoğlu ve Levent tesislerinde bulunan hazır toplantı salonları farklı boyutlardaki etkinlikler için şık ve kullanışlı alanlar sunmaktadır. Şişli tesisinde bulunan Dupnisa, Efes ve Nemrut salonları, Beyoğlu/İstiklal tesisinde bulunan Piri Reis salonu ve Levent tesisinde bulunan Fark Yaratanlar salonu 4 kişiden 45 kişiye kadar toplantılarınız ve diğer etkinlikleriniz için kullanımınıza açıktır.

Fiyat Teklifi Alın

İhtiyacınız

Adınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Galeri

[g-gallery gid=”10461″]

//]]>