Hakkımızda

Biz Kimiz?

Kamara olarak 11 yıldır modern çalışma hayatını benimsemiş firmalara hazır ve sanal ofis hizmeti veriyoruz. Google ve Spotify gibi kurumsal firmalara ek olarak yüzlerce girişimcinin ofis tercihiyiz. İstanbul’daki 8 şubemizde hazır ofislerimizi tercih ederek otel konforundaki ofisinizi tutabilirsiniz. Bu sayede sadece işlerinize odaklanır ve maliyet avantajı sağlarsınız. Ayrıca ofisinize yatırım yapmanız gerekmediği ve kira sözleşmelerimizde taahhüt bulunmadığı için hızlıca çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kamara mal sahibi olduğu tesislerde faaliyet göstermektedir. Bir yer kiralayıp alt kiracı alma modelini tercih etmemiştir. Kamara kiracı olmadığı için binalarında alt üst kiracı çekişmesi ya da kira kontratının bittiği için binadan ayrılma durumları söz konusu değildir. Gönül rahatlığıyla ofisinizi kiralayabilirsiniz. Kamara’nın binalarında mal sahibi olması piyasaya göre rekabetçi fiyatlar vermesini de sağlar.

Kamara sektöre girdiğinden beri müşterileriyle yaptığı anlaşmalarda hiç taahhüt istemedi. Böylelikle girişimcilere deneme opsiyonu sunmuş oldu. Kamara’da taahhüt yoktur ve insanlar ofislerinde memnun oldukları sürece kalmaya devam ederler. Böylelikle hem esneklik kazanmış olur, hem de girişimlerini deneme opsiyonu olur.

Kamara temelde bir ofis kiralayan kişinin ya da firmanın en temel ihtiyaçlarına odaklanmıştır; 

  • Temiz bir çalışma ortamı, 
  • Doğru ve stabil bir teknolojik altyapı, 
  • Doğru bir iklimlendirme ve ferah çalışma alanı, 

Bunların yanında Kamara’da düzenli olarak çeşitli konularda etkinlikler düzenlenmektedir. Bu etkinliklerde iş ağınızı geliştirebilir, sosyal ve kültürel faaliyetlerin tadını çıkarabilirsiniz. 

Hizmetlerimiz

Sanal ofis ile işinizi uzaktan yürütebilmeniz gereken herşeyi (adres gösterebilme, telefon yönlendirebilme vb) sunup, firmanız için daha iyi bir imaj oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Hazır ofis ile tüm ekipmanlarıyla çalışmaya hazır çalışma ortamları sunuyoruz.

Toplantı salonları ile size ve ekibinize eğitim, toplantı vb. gibi etkinlikleriniz için saatlik / günlük de kiralayabileceğiniz servisli ve full ekipmanlı modern toplantı alanları sunuyoruz.