fbpx

Customer Reviews

How about joining among our satisfied customers?

Call us to get more information about our services, let us answer all the questions in your mind. Book your place in Studio Offices now to take your business a step further!
0850 532 63 47

Yusuf Seyhan

Studio Offices'i 2012 yılının başından beri sanal ofis olarak kullanıyorum. Telefon karşılama hizmeti beklenenin oldukça üzerinde.. Ne zaman ihtiyacım olsa toplantı salonlarını kullanabilmem büyük avantaj. Ekibimle bu toplantı salonlarında buluşuyor, yeni projelerimizi konuşuyoruz.

Ozan Demir

Studio Offices'in verdiği hizmetten çok memnunuz. Hazır ofis olarak 1 yıldır hizmet alıyoruz. Ekibin güler yüzü bile yeter. Ofislerdeki yedekli ve hızlı bağlantı bizim işimizin hiç kesilmeden devam etmesi için çok önemliydi. Bizi mahçup etmediler. Teşekkürler...

Efecan Birinci

Sanırım Studio Offices'in en çalışkan ekibiyiz. Herkesden önce gelip gece geç saatlere kadar çalışıyoruz. Bu ofislerin bize sağladığı en büyük avantajlardan biri parmak izi sistemi sayesinde istediğimiz saatlerde ofislerimize girip çıkabilmemiz. Ayrıca ofislerdeki illy espresso makinelerinin sıkı müdavimiyiz..

Onur Genç

Yazılım ve tasarım ekibimizin bulunduğu standart bir ofisimiz var. Biz hazır ofisleri yönetim ekibimiz için ayırdık. Hazır ofisler sayesinde sadece yönetime odaklanarak müşterilerimiz için daha iyi hizmet verebiliyoruz. Hızlı internet ile istediğimiz zaman ekibimizle skype veya google hangout yapabiliyoruz. Ekibimizden de kopmamış oluyoruz.