Bostancı Sanal Ofis2020-11-27T14:43:05+03:00

Bostancı Sanal Ofis

Kiracının kiracısı değil, mal sahibinin kiracısı olun. Adresiniz sağlam olsun. 2010 yılından beri özmal binalarımız ile binlerce sanal ofis kuruluşuna destek olduk. Bütün vergi daireleri ile işbirliği içerisindeyiz. 

175 TL’den başlayan Sanal Ofis fiyatı ile 📍İstiklal Caddesi’nde çalışın, 📍Altunizade‘de toplantınızı yapın, 📍Bostancı‘da kahvenizi için! Ayrıca 📍Altıntepe, 📍Kadıköy,📍Levent, 📍Şişli şubelerimize de bekleriz.

Kıdemli Tesis Müdürümüz Sanal ve Hazır Ofis seçeneklerimiz ile ilgili size ulaşsın

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Bostancı’nın Avantajları

  • Bostancı İDO ve Şehir Hatları iskelelerine 700 metre uzaklıkta,
  • Minibüs yoluna 250 metre yürüme mesafesinde,
  • Bostancı Köprüsü’ne 1,5 kilometre uzaklıkta
  • Haydarpaşa-Gebze banliyö treni hattının Bostancı istasyonuna ise 600 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Dilerseniz mevcut numaranızı bizim çalıştığımız telekom firmasına taşıyabilirsiniz, böylece çağrılarınız direk bize düşer ve karşılamasını yaparız. Normalde biz her firmaya numara tahsis ederiz, yeni verdiğimiz numaraya yönlendirme de yapabilirsiniz. Dilerseniz bizden hizmet almak istemediğinizde telefon numaranızı satın alabilirsiniz.

Şahsınıza ait bir ofisiniz olmuyor, fakat ihtiyacınız olduğunda saatlik ya da günlük kiralama yoluyla tüm lokasyonlarımızdaki ofisleri kullanabiliyorsunuz. Bu sayede sadece ihtiyacınız olduğu günler için ödeme yapıp, tasarruf ediyorsunuz.

Sanal olarak bünyemizde çalışan firmalarımız vergi denetimi konusunda şu ana kadar bir sorun yaşamadılar. Kurumumuza ait binalar olduğu için vergisel anlamda veya yoklama anlamında sorunlar çıkmaz. Denetim sırasında şirket ortaklarının ya da vekaleti olan bir kişinin binada bulunması yeterlidir. Denetim, başka bir deyişle açılış yoklaması muhasebeciniz vergi dairesine başvuruda bulunduktan sonrası itibariyle genellikle iki iş günü içinde gerçekleşir.

Yasal ve kabul görmüş bir sistemdir. Hizmet verdiğimiz hukuk büroları da bulunmaktadır. Süreç boyunca tesis müdürlerimiz yoklama tamamlanana kadar destek olmaktadır.

Pazartesi – Cumartesi arası, 09.30 – 18.30 arasında bize 0850 532 20 09’dan ulaşabilir, ya da info@kamara.com.tr’ye mail atarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Dernek kurulumunuzu Altıntepe sanal ofis bünyesindee yapabilirsiniz. Dernekler odası tarafından kabul görmüş bir uygulamadır. Limited, anonim veya şahıs şirketinizi de sanal ofis olarak binalarımızda kurabilirsiniz. Mali müşavirinizin bu konularda tereddütleri olursa bizi aramasını rica edebilirsiniz.

Kendinize ait müstakil bir ofisiniz olsa da her daim ofisinizde bulunmak zorunda değilsiniz. Habersiz gelen bir misafiriniz olursa anında sizi arar bilgi veririz. Müsaitseniz ve gelecekseniz misafirinizi toplantı odasında siz gelene kadar ağırlarız. Gelemeyecekseniz de sizin ofis dışında olduğunuzu belirtiriz. Ziyaretçinize içecek birşeyler ikram eder sonrasında yolcu ederiz.

Sadece Kamara’ya özel olarak uzun süreli kontratlar ve mali yükümlülükler yoktur. Esnek bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz. 1 ay önceden haber verip sözleşmenizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Tüm binalarda çalışabilir, müşterilerinizi ağırlayabilirsiniz. Önceden ofisinizi ya da toplantı salonunuzu rezerve etmeniz yeterlidir. Her zaman ofisiniz ve toplantı salonunuz hazırdır.

Tesislerimiz hangi vergi dairesine bağlı ise yeni vergi daireniz o olacak. Vergi numaranız değişmeyecektir. Aynı binada farklı bir daireye taşınsanız bile adres değişikliği için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Vergi dairesi değişince prosedürde hiçbir ekstra zorluk çıkmaz. Sadece 1 evrağı daha notere onaylatmanız gerekir. Özetle; vergi dairenizi değişmesi ile değişmemesi arasındaki tek fark yaklaşık 70 liralık bir masraf olacaktır. Dilerseniz bizim mali müşavirimize bu konuda ücretsiz danışabilirsiniz.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

daha fazla

Sanal Ofis Nedir?

Dernekler, şirketler, temsilcilikler ve diğer her tür kuruluşa uygun olan sanal ofis hizmeti, sabit bir fiziksel çalışma alanına ihtiyaç duymayan kuruluşların kuruluşunu yapabileceği ve yasal olarak faaliyetlerini yürütebileceği bir sistemdir. Altıntepe Sanal Ofis Fiyatları için tıklayın. Bu sistem kapsamında;

  • Yasal olarak kabul görmüş olan sanal ofis hizmeti ile kullanıcılar kuruluş sırasında resmi adres gösterimi yapabilir ve tebligatları ve diğer her tür resmi yazışmayı sanal ofis adresi üzerinden yapabilirler.
  • Sanal ofis kullanıcılarına özel olarak tanımlanacak olan telefon numarası üzerinden kullanıcılar Kamara’nın profesyonel sekretarya hizmeti ile gelen aramaların kuruluşları adına karşılanması, gelen aramalarla ilgili e-posta yoluyla bilgilendirilmek ve gerektiğinde belirlenen numaraya bu aramaların yönlendirilmesinden yararlanabilirler.
  • Sanal ofis kullanıcılarının ihtiyacı olan esneklik aynı zamanda uzun süreli bağlayıcı kontratların ve mali yükümlülüklerin olmayışıyla desteklenir.

Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Altunizade

İncele
Harita

Beyoğlu

İncele
Harita

Şişli

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

Çok ilgili ve özenli bir ekip. Ofise hiç gitmeme gerek kalmıyor, her türlü işimi evimden bir telefon/mesaj ile halletmeme yardım ediyorlar. Özellikle Dilek hanım bir bire ilgileniyor ve bir sorun olduğunda hemen çözüyor.
Deniz Arsan
Samimi, içten ve güler yüzlü bir ekip ve müşteri odaklı iş anlayışı.Şırketimizi açtığımız günden bu yana hem sanal ofis hem de toplantı hizmetleri alıyoruz ve çok memnunuz..
Başak Tecer Eğitim Danışmanlık
Kamara ofis firmasından çok memnunuz, yaklaşık 2 yıldır birlikte çalışıyoruz ve her ihtiyacımızda yardımcı oldular, Özellikle Dilek hanımla çalıştığımız için şanslıyız, tüm çalışanlar güler yüzlü ve kamara ailesinde olmak bir ayrıcalık. İstanbulun pekçok noktasında firmanın şubeleri mevcut ve ihtiyacınıza göre diğer şubelerin toplantı salonlarını ve ofislerini kullanabilmek gerçekten avantaj. Fiyatları da piyasanın altında olmasıyla gayet uygun. Hazır veya Sanal ofis ihtiyacı olan firma veya şahıslara kesinlikle tavsiye ederiz. Teşekkürler Kamara Ailesi
Noisoft
2 yıldır. Kamara, hazır ofisten, hizmet almaktayım. Sorun çözücü, güler yüzlü çalışanları ve tüm, hizmetlerinden, profesyonel
yaklaşımlarından, çok memnunum, kendilerine
teşekkür ediyorum. Ve bu konuda, hizmet almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.
Psikoloji Danışmanlık Akova

2015 yılından beri Kamara Ailesi ile beraberim.

Samimiyetleri, cozum odakli yaklasimlari, hizli alinan aksiyonlar uzun sureli birlikteligimizin ana sebeplerinden bazilari..

Farkli firmalar ile tanisma imkani bulmam da vizyonum onemli oranda gelismesini sağladı..

Enis Gökçetin

Ofis ve hizmet 10 numara . Serdar bey ve Kerime hanıma teşekkürler . Şirketinize ofis arıyorsanız en iyi yerdesiniz .

Hakan Türkoğlu

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

E-bülten

Mekansız Ofislerde Kamara Dome İstanbul Ziyareti

Ekim 22nd, 2020|

Z kuşağı zamansız ve mekansız çalışma şeklini diretirken biz de bu ay ofis hizmeti sunan Kamara‘nın altıncı ofisi Kamara Dome İstanbul‘u ziyaret ettik. 4. Levent’teki, hem de Sanayi

Milyoner Girişimcilerin Ortak Özellikleri

Ekim 22nd, 2020|

Milyoner olmak tesadüf değildir. Başarılı girişimcilerin bulunduğu konuma olanaklarıyla veya şansıyla geldiği düşünülür. Gerçekte ise bu doğru değildir. Başarılı olmak çok çalışmayı, odaklanmayı ve verimliliğe önem vermeyi gerektiriyor.

Kriz Dönemleri ve Girişimcilik

Ekim 22nd, 2020|

Girişimcilik aslında her zaman uygun zamanda uygun adımı atmayı beklemek zorunda olduğunuz bir satranç oyunu gibidir. Yanlış bir hamle yaptığınızda sizin hedefe doğru ilerlemenizi yavaşlatabilir. Öncelikle uygun bir

Tümünü görüntüle
Go to Top