Günümüzde özel sektör alanı gün geçtikçe daha geniş alanlara ulaşıyor, daha geniş kitlelere hitap ediyor. Girişimcilerin artması ile birlikte çeşitli iş sahaları meydana gelmiş ve meslek dalları özel alana doğru kaymıştır. Bu özel işleri yürütmek adına da şirketler veya tam donanımlı ofis diyeceğimiz ofislere ihtiyaç vardır.

Girişimci olup hedefini maksimum seviyede tutan kişiler genellikle büyük şirket kurma peşindedirler. Girişimcilerin büyük şirketler kurması aslında onların, şanını oluşturmayı, iş sahasında kendini göstermeyi ve rakipleri ile rekabete hazır olduğunu gösterir. Tabii ki bu tek başına oluşacak kolay işlerden biri değildir. Bir şirketin çekirdek noktası kurulacak ekip ve yapılacak planlarıdır. Peki bu ekip hangi meslek dallarından oluşmaktadır?

Şirketler bir çok mesleği tek merkezde birleştiren yapılardır aslında. Bir şirkette mühendislerden, psikologlara hatta avukatlara kadar bir çok meslek dalı bulunur. Bu kişilerin ortak amacı işlerini yöneticileri, yani çalıştığı şirket için en iyi şekilde yapması ve amaçlar doğrultusunda plana dahil olmalarıdır.

kamara hazır ofis ile ilgili görsel sonucu

Peki herkes bir yönetici altında çalışmak ister mi? Gün geçtikçe gelişen ekonomi ve teknoloji ile birlikte kendi iş yerlerini kurmayı isteyen binlerce insan var. Başkaları için değil kendileri için çalışmak ve kendi iş yerini açmak isteyen kişiler bu sefer de kendi içlerinde sorun yaşayarak işe koyulacaklar. Nasıl sorunlar mı? Kendilerine resmen 5N1K soruları sorarak. İşimi nasıl kursam, nerede ve ne zaman kursam hatta kimle kursam gibi cevabı basit olan soruları kendi içlerinde büyüterek. Bir de bunların üzerine ofiste bulunması gereken eşyaların nasıl tedarik edileceği sorunu..

Bu yazımızda kendi işini kurmak isteyenlerin bu sorunlarla karşılaşmamaları adına ne yapmaları gerektiğini anlatacağız aslında.

kamara hazır ofis ile ilgili görsel sonucu

Mühendis, psikolog, avukat, muhasebeci… Mesleği ne olursa olsun bu kişilerin işlerini yürütmesi için bir ofise ihtiyaçları vardır. Bu ofisi de kurarken yukarıda bahsettiğimiz sorunları sizin düşünmenize gerek yok. Çünkü Kamara bunları hepsini sizin yerinize düşündü.

Kamara şirketi, İstanbul’da 7 farklı şubede 125 ofisi ile müşterilerine rahat iş ortamı sunan bir şirkettir. Kamarada sizleri ne bekliyor peki onlardan bahsedelim biraz da.

Kamara, bir ofiste bulunması gereken her şeyi karşılayan, tam donanımlı ofisleri sizlere sunan bir şirkettir. Sekreterinizden tutun da toplantı odalarına kadar her şeyiyle tam donanımlı olan ofislerde tek düşünmeniz gereken şey kendi işiniz olacaktır. Çünkü diğer tüm olanakları Kamara size sağlıyor.

Ofisin görünümü dışardan gelen müşteriniz veya misafirleriniz için oldukça önem taşır. Çünkü bakımlı ve temiz ofisle karşılaşan bir müşteri sizin işinize ve işinizi yönlendirdiğiniz konuma ne kadar değer verdiğinizi görecek ve yolu daima sizin ofisinize düşecektir. Bu basit gibi gözüken ama gerçekte çok önemli olan sebepten ötürü çok müşteri de kazanabilirsiniz ve bu sizin ekonominizi de etkileyecek bir durumdur.

kamara hazır ofis ile ilgili görsel sonucu

Kamara ofisin temizliğini, ayrıca tuvaletlerin de temizliğini kendi personelleri tarafından dizayn edilen kurum olmakla birlikte ofisin teknik materyallerini de size sunar. Bunlar;

  • İşinizi göreceğiniz ergonomik masa
  • Masa lambası
  • Otururken kendinizi çok rahat edeceğiniz ergonomik sandalye
  • Misafir koltukları
  • Odayı istediğiniz sıcaklıkta tutacak termostatlı ısınma soğuma sistemi  gibi eşyalardan oluşur.

Ayrıca siz olmadığınızda telefonlarınıza bakacak bir sekreter imkanı da sunar. Bunlarla birlikte misafirleri etkileyecek bir giriş ve etkileyici bir resepsiyon olur ofisinizde. Sonuç itibariyle Kamara, tam donanımlı ofis alanını size sunar.

Burada tek kalacağım kaygısına da düşmeyin sakın, çünkü etrafınızdaki diğer ofislerde de sizi gibi işlerini gören, boş vakitlerinizi sohbet ederek geçireceğiniz arkadaşlarınız, yeni komşularınız olacak.

Peki bu materyaller için ekstra para ödeyecek misiniz? Kesinlikle hayır, vereceğiniz kira bu hizmetlerin hepsini karşılamaktadır.

Sonuç olarak, kendine tam donanımlı ofis oluşturmak isteyen mühendis, avukat gibi her meslek grubundan insanlar Kamaraya uğramalı ve bu tam donanımlı ofisleri görmelidir. Bu imkanlardan en iyi fiyatlarla yararlanarak iş dünyasında işlerinizi yürütebilir, üstelik neyi ne zaman yapacağım gibi moral bozucu sorulardan kendinizi kurtararak  psikolojik olarak rahatlarsınız. Tabii ki bu imkanlardan yararlanmak sizin elinizde.