KAMARA - STUDIO OFFICES LOGO“Studio Offices”

olan ismimizi “Kamara” ile değiştirdik.

Peki, neden böyle bir değişikliğe gittik?

 

Türkiye’de hazır ofis ve sanal ofis hizmetini veren ilk yerli firmayız. Bununla gurur duyuyoruz ve Türkçe isim kullanmamızın daha uygun olduğunu düşünüyoruz.

“Kamara” sözcüğü bizi, yaptığımız işi daha iyi anlatıyor.

Gemilerdeki kamaralarda herkesin kendine ait bir yaşam alanı vardır fakat gidilen yol, içinde bulunulan gemi aynıdır. Kamaralar arasında komşuluk ilişkisi ister istemez oluşur ve keyiflidir. Biz de sunmuş olduğumuz hazır ofis ve sanal ofis hizmetleriyle kocaman bir gemi sayılırız. Birçok kamaramız var ve hepsi ile birlikte başarıya doğru yol alıyoruz. Sadece çalışma alanı değil, kocaman bir aile ve pusula sunuyoruz.

Başarı için, çok büyük bir “gemi” satın almak ve eğer amaca ulaşılamazsa tüm zarara bir de bu geminin masraflarını eklemek ya da gemi yerine minik bir kayıkla başlayıp başarı okyanusunu geçmeyi zorlaştırmak şart değil. Kamara’larda güvenli, konforlu ve esnek şekilde başarı okyanusunu geçmek mümkün.

Birçok kamaraya sahip filomuz hızla büyüyor. Zorlu Center’da 1 Aralık itibariyle; Levent Sanayi’de 1 Haziran 2016 itibariyle faaliyete başlamayı umuyoruz. Gemimize katılan global konuk sayımız da hızla artıyor. Tüm dünyadan misafirlerle kıtalar arası sularda yüzmeye devam edeceğiz. Yelkenler fora!

 

KAMARA NE DEMEK?

Latince: Sınırları belli dört tarafı kapalı olan (oda)

TDK: Denizcilik (kama’ra). Gemilerde oda.