Sanal Ofis Prestij Nasıl Sağlıyor? – Hazır Ofis Avantajları Neler?

Sanal ofis imajı nedir? Hangi girişim örneklerinde sanal ofis yöntemini görmek mümkündür?

Günümüzde birçok girişimci işlerini daha çok hazır ofislerde gerçekleştirmekte olup daha fazla verim almayı amaçlamışlardır. Buna göre hazır ofislerin dezavantajlarından biri de maliyeti yüksek olmasıdır.

Maliyet ve buna benzer çeşitli dezavantajlardan söz etmek de mümkündür. Buna göre sanal ofis yöntemlerinin tercih edilmesi çok daha avantajlı bir durum olabilir. Hazır ofislerin ne olduğuna ve sanal ofis avantajlarına değineceğimiz yazımızda yer vereceğimiz alt başlıklar şunlardan oluşmaktadır:

  • İş dünyasında imaj her şeydir
  • Kamara sanal ofis fırsatları
  • Sanal ofisleri kimler seçmeli
  • İlgili yazılar

İş Dünyasında İmaj Her Şeydir

Geçen yazılarda bir sanal ofis kullanarak paradan nasıl tasarruf edilebileceğinden bahsetmiştik. Bu hafta, sanal ofislerin büyük ve köklü şirketlere etkilerini, müşterileri nasıl etkilediğini ve potansiyel müşterilerin kazanılmasında nasıl rol oynadığından bahsedelim…

Bir çok kişi maliyeti azaltmak için evden çalışmaya başlamıştır, fakat bu durumda profesyonel duruşunuzu korumak hayli zordur. Sanal ofis kullanarak, %10-20 maliyetle en iyi ofis yeri prestijine sahip olabilirsiniz.

Çünkü diğer giderlerini başka işlerde kullanabilirsiniz. Sanal ofis ile resmi bir adrese ve bir telefon numarasına sahip olursunuz. Aynı zamanda kişisel bir resepsiyonist’e de sahip olabilirsiniz.

Resepsiyonist, aramalarınızı gün boyunca size danışarak aktarır ve böylece işinize gerekli önceliği vermiş olursunuz. Bütün faksları ve mailleri size ulaştırır. Firmanız için daimi kalıcı bir ofise ihtiyacınız yoksa toplantı odalarından, hotdesk alanlarında da isteklerinize erişebilirsiniz.

Sanal ofisler içinde büyüme seçeneğiniz vardır. Şirketiniz büyümeye başladığında çalışanlarınızla birlikte hazır ofis paketlerine geçiş yapıp yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sürekli müşterilerle iş yapan kuruluşların ve kişilerin kusursuz bir düzene sahip olması önemlidir. Çünkü müşteriler köklü ve başarılı kişilerle çalıştıklarında kendilerini daha rahat hissederler.

İstanbul’da merkezi bir adresiniz ve telefon numaranız olması, sizin ve elbette müşterileriniz için çok önemlidir. İsterseniz sanal ofisi, şirketinizin resmi adresi olarak gösterebilirsiniz.

Kamara Sanal Ofis Fırsatları

Kamara | Altıntepe | Bostancı | Hazır Ofis | Sanal Ofis

Kamara Sanal Ofis Fırsatları

İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında hizmetlerini devam ettiren firmamız bu noktada sizlere sanal ofis hizmetlerini de sunmaktadır. Buna göre Kamara sanal ofisler ile i hayatınıza farklı bir yön verebilir ve gerçek bir imaj da kazanabilirsiniz. Buna göre sanal ofis tercihlerinde Kamara’ya yer vermeniz sizlere çeşitli imkanları da katacaktır.

Çünkü sanal ofis imajı yöntemi, hazır ofislere göre daha çok freelancer çalışanların tercih ettiği ve işini uzaktan yapmaya çalıştığı bir ofis yöntemidir.

Kamara’da da bu ofis fırsatlarından fazlasıyla yararlanmanız mümkündür. Çünkü Kamara içerisinde sanal ofis imkanlarının yanı sıra diğer tüm imkanlar da vardır. Bu imkanlardan fazlasıyla yararlanabilir çalışma verimliliği ve hızı artırabilirsiniz.

Sanal Ofisleri Kimler Seçmeli?

Sanal ofisler bahsettiğimiz üzere genelde bireysel, home-office çalışan kişiler tarafından tercih edilmektedir. İstenilen zamanlarda Kamara içerisinde hazır ofis türlerine de rahatlıkla geçilebileceği gibi sanal ofisler çeşitli avnatajları, maliyetinin az olması nedeniyle en çok tercih edilen ofisler arasında yer alır.

Gerçekten, insanlar işletmelerin sundukları seçenekleri ve sanal ofisleri birlikte değerlendirmeye başlamışlardır. Kamara, kolayca ayaklarınız üzerinde durmanıza yardım eder ve rakiplerinizin bir adım önünde olabilmeniz için size gerekli olan fırsatı sağlar.

Hemen bizimle iletişime geçin!

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

  1. Sanal Ofise Geçme Nedenleri
  2. Sanal Ofis İle Gelir Nasıl Yükseltilebilir
  3. Sanal Ofise Sahip Olabilmek İçin Yapılması Gerekenler