Sanal Ofisler İle Daha Profesyonel Olun

Sanal ofisler ile siz de farkınızı ortaya koyun! İster freelance çalışan olun ister home-office isterse de bir ekibin parçası. Bunların hiç biri fark etmeksizin ofisini Kamara sanal ofisine taşıma noktasında sıkıntı yaşamayacak olup aksine imkanlardan yararlanarak başarılar elde etmeniz mümkündür. Bunun için Kamara merkezlerine uğrayarak uygun fiyata sahip olan sanal ofisler üzerinde anlaşmalara varabilirsiniz.

İşte sanal ofisi detaylı biçimde ele aldığımız yazıda yer verdiğimiz alt başlıklar:

 • Sanal ofis nedir,
 • Kamara sanal ofiste sizleri neler bekliyor,
 • Sanal ofisleri kimler tercih edebilir,
 • Sanal ofislerin diğer ofislerden farkı nedir,
 • Kısaca sanal ofisler,
 • İlgili yazılar

Ofisler türlerine göre çok çeşitlilik göstermektedir. Bu biraz da kişilerin nasıl bir alanda çalışmak istemesiyle veya hangi alanlarda çalıştığıyla da alakalı bir durumdur.

Nitekim saf masadan, sandalyelerden oluşan bir ofiste sadece bilgisayarına ihtiyacı olan kişilerin başka çalışma ortamları aramasına gerek kalmaz.

Bu nedenle ofisler çoğu iş insanı için büyük önem taşır. Ofislerin dizaynı, sunduğu imkanlar, ortamın rahatlığı ve çevresel faktörler de önemlidir. Tüm bunları değerlendirerek en iyi ofis ortamını kendiniz oluşturmaya başlamalısınız.

Peki her zaman fiziksel ofislere mi ihtiyaç vardır? İşini dışarıdan yürütenler, freelance çalışanlar için nasıl ofis çözümleri vardır? İşte tam bu noktada devreye sanal ofisler girmektedir.

Çünkü sanal ofisler, işini uzaktan, freelance şeklinde sürdürenler için bir alan fırsatı oluşturmakta ve profesyonel olmak adına da imkan sağlamaktadır. Siz de ofislerinizi sanal ofislere taşıyarak bu ayrıcalığı yaşayın!

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis daha çok freelance, home-office veya dışarıdan çalışanlara her yerden çalışma imkanı veren bir ofis türüdür. Sanal ofis ile çoğu imkandan yararlanabilirsiniz. Özellikle ofisinizi Kamara sanal ofise taşıyarak iş anlamında daha verimli hale geleceksiniz. Çünkü Kamara’da sanal ofis imkanından yararlanırken diğer imkanlardan da yararlanma şansına sahip olacaksınız. Sanal ofislerin kişilere kazandırdığı en büyük katkı da daha profesyonel bir profile kavuşmaları ve çalıştıkları yeri resmi adres olarak gösterebilmeleridir.

Kamara Sanal Ofiste Sizleri Neler Bekliyor?

Kamara | Hazır Ofis | Sanal Ofis

Kamara Sanal Ofiste Sizleri Neler Bekliyor?

Ofisleri bir bütün olarak düşündüğünüz de sanal ofis de bu ofisler arasında yer alan en önemli ofis türlerindendir. Çünkü sanal ofis ile bir yere bağlı kalmak gibi derdiniz olmayacak ve işinizi yine istediğiniz yerden çok rahat biçimde yürütebileceksiniz. Bununla birlikte Kamara sanal ofislerinde şu gibi imkanlardan da yararlanarak işlerinizde ki verimi de artırmış olursunuz:

 • Profesyonel sekreterya,
 • Resmi adres olarak gösterebilme,
 • Posta, kargo teslim alma,
 • Toplantı odalarına erişim,
 • Faks, fotokopi gibi ekipmanlardan yararlanma,
 • Mesai saatleri dışında telesekreter,
 • Stopaj vergisi yok.

Tüm bu imkanlar ile işlerinizde verimi artırmak çok daha kolay. Çünkü ofis kirası dışında herhangi bir ücret ödemeden ve iş dışındaki meşguliyetlerin de yine Kamara tarafından sağlanması size hem ekonomik açıdan hem de zaman açısından oldukça katkı sağlar.

Sanal Ofisleri Kimler Tercih Edebilir?

Sanal ofisler bahsettiğimiz üzere daha çok freelance ve home-office çalışanların tercih edecekleri yerdir. Evde yazarlık yapan, yazılım alanında projeler geliştiren, muhasebe işini eve taşıyan ve buna benzer daha bir çok işle uğraşan kişilerin genelde ihtiyaç duyduğu şey bir bilgisayardır. Bazen çalışma ortamlarına bile gerek duymazlar. Bu ancak belli bir yere kadar gidebilen bir durum olmakla birlikte çalışma ortamlarının olması ya da ofis anlamında bir kaç imkanlardan yararlanılması insanı çok iyi anlamda yönlendirir. Kısacası işini tek yürütenler için en ideal ofis çözümlerinden biri olan sanal ofislerde çalışarak işlerinizde verimliliği yakalayın.

Sanal Ofislerin Diğer Ofislerden Farkı Nedir?

Hazır ve sanal ofis

Sanal Ofislerin Diğer Ofislerden Farkı Nedir?

Ofis türleri olarak hazır ofis, paylaşımlı ofis ve sanal ofisleri örnek olarak verebiliriz. Hazır ofisler ve paylaşımlı ofislerde daha yerleşik bir düzen vardır. Fiziksel bir ofis olan bu ofis türlerine göre sanal ofisler biraz daha farklıdır. Çünkü herhangi bir sabit lokasyonu olmayan sanal ofislerde insanlar istediği yerden çalışmalarını sürdürebilir. Buna rağmen sanal ofis imkanlarının hepsinden yararlanarak da işlerini en iyi biçimde ilerletmiş olacaklardır. Bu noktada uygun kira fiyatlarına sahip olan Kamara sanal ofislerde çalışmanın keyfini siz de yaşamalısınız.

Kısaca Sanal Ofisler

Sanal ofislere genel bir bakış atıldığında daha çok serbest çalışanların tercih ettiği bir ofis türü olarak tanımlanmaktadır. Ancak herhangi bir kısıtlama olmaksızın ekiplerin de tercih edeceği sanal ofislerde çalışmak insana ekstra bir motivasyon katar. Çünkü Kamara’da sanal ofislerde çalışarak bir çok imkandan yararlanacak olup sosyal çevrenizi de bir o kadar genişleteceksiniz. Bunun yanı sıra işlerinizdeki başarı oranının da artması size ekstra katkı sağlayacaktır.

En iyi çalışma ortamları, en iyi çalışma imkanları için Kamara sanal ofisler tercih edilerek işlere devam edilmelidir. İstenildiği zaman diğer ofis türlerine de geçebilme şansınız var. Ayrıca Kamara’da yer alan toplantı salonlarından da yararlanarak işiniz için gerçekleştireceğiniz sunum ve toplantıları en geniş ve ferah alanlarda da yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. Sanal Ofis İle Gelir Nasıl Yükseltilebilir
 2. İşini Evden Yürütenler İçin Sanal Ofis Fırsatı
 3. Sanal Ofisten Hazır Ofise Geçme Nedenleri