fbpx

Bir Ofis Sahibi Olmak Çok Da Önemli Değil

 

 

Kendimize şu soruyu sormalıyız, neden büyük ve akıllı hamleler yapan şirketler ofislerine sahip olmanın önemine inanmıyorlar? Dile getirilmese de şöyle bir konsensüs vardır; firmalar kendi binalarına sahip olmalıdır, hatta bir şirketin kendi binasına sahip olması bir kilometre taşı olarak kabul edilir. Şimdi dünyanın en iyi şirketleri bu konuda neler düşünüyor inceleyelim, kaç tanesi bu sahiplik yapısını önemsiyor?

DEVİR EKONOMİ DEVRİ ! football talks contract

Walmart dünyanın en büyük süper marketlerinden biri, firma elde ettiği cirosuyla dünyanın en büyük şirketi olarak ifade ediliyor. Buna paralel olarak pek çok depoya sahip. Binlerce depodan sadece on beş tanesi Wal Mart yönetimine ait. Tesco ise bir diğer süpermarket devi. O da tıpkı Walmart gibi düşünüyor ve hareket ediyor.

Oteller zincirleri için bu durumun farklı olduğunu düşünebilirsiniz fakat dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri sadece 17 otelin mülkiyetine sahip, bu rakam da elinde bulunan otel sayısının yüzde birine tekabül ediyor. Bayilikler vererek gelirlerine gelir katıyorlar.

Ofis Sahibi Olmak İsraf

Kısa süre önce bu konularda oldukça bilgili bir kişiyle konuştum. O da Hazır ofislere olan talebin arttığını ve artık büyük küçük pek çok işletmenin bu seçeneği tercih ettiğini söyledi. İş dünyasında önemli bir yere sahip işletmelerden birinin sahibi ise ofis binasını sattığını ofis mülkiyetini kendinde tutmanın lüks ve israf olduğunu söyledi. Hazır ofisler üretkenliğe katkı sağlayan Esnek ve ekonomik çalışma koşulları sunuyor. İş dünyasında başarı ofise sahip olmayla değil yaratıcı olmakla, işinizle ilgili gelişmeleri takip etmekle ve doğru stratejilerle sağlanabilir. Bu nedenle ofise değil işinize odaklanmanız önemidir

Kamara’nın sunduğu Hazır Ofis seçeneği hem ekonomik hem de bir ofisin tüm ihtiyaçlarına yetecek şekilde hazırlanmıştır. Hazır ofisinizde güçlü telefon ve internet alt yapınız, ofis eşyalarınız, faks ve fotokopi cihazlarınız hazır. Siz sadece çalışmalarınıza odaklanın, bunun dışındaki hiçbir şeyi düşünmeyin. Kamara’yı tercih ederek iş dünyasında önemli bir avantaja sahip olabilirsiniz.

6 Farklı noktada bulunan tesislerimizden birinde yerinizi almak için, hemen bizimle iletişime geçin!

İLETİSİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir