Şirket ortamlarında toplantılar muhakkak olmaktadır. Bu toplantılar belli zaman aralıklarında şirketin tüm departmanlarının ve yöneticilerin katılımı ile gerçekleşmekte olup toplantının gidişatına göre yeni kararlar alınır. Ancak toplantıların çok daha verimli hale getirilmesi için de toplantı salonu tercih edilmelidir. Toplantı salonlarının önemine değineceğimiz bu yazıda şu alt başlıklara yer vereceğiz:

 • Şirketlerin toplantı salonu tercihlerinin nedeni,
 • Kaliteli ve yüksek teknoloji ile donatılmış cihazlar,
 • Atmosfer ve çevre,
 • Yeme – içme kolaylığı,
 • En iyi toplantı salonları için Kamara’ya gelin!
 • Toplantı odası servislerimiz,
 • Toplantı salonunun önemi,
 • İlgili yazılar

“Erenköy Starbucks’da buluşalım mı?” Kim bilir size kaç defa bu soru soruldu… Veya buna benzer mekanları düşünün! Otel lobileri, kafeler veya buna benzer iş dışı ortamlarda iş toplantıları… Profesyonelliğinizi yansıtmak için bu tür yerler çok yanlış mekanlar olabilir. Toplantı boyunca her an bölünecek olmanız mümkündür çünkü. Bu açıdan toplantı salonları, toplantı organizasyonları için tercih edilebilecek en iyi seçenektir.

Şirketlerin Toplantı Salonu Tecihlerinin Nedeni

Şirket ortamlarında dönemsel olarak belirlenen tarihlerde mutlaka toplantılar düzenlenmektedir. Toplantılara tüm departman çalışanları ve yöneticiler de dahil olmaktadır. Bu gibi toplantı organizasyonlarının çok daha verimli hale gelmesi açısından toplantı salonları tercih edilebilir. Çünkü toplantı salonlarında toplantıları organize edebilecek hemen her türlü imkanı bulmanız çok kolaydır.

Gelişim Platformu Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Onur Kaya özellikle kobiler tarafından toplantı salonlarının neden tercih edildiğini şu şekilde anlatıyor:

Kaliteli ve Yüksek Teknoloji İle Donatılmış Cihazlar

şişli büyük ve imkanı bol toplantı salonu

Kaliteli ve Yüksek Teknoloji İle Donatılmış Cihazlar

Toplantılar için birçok şeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyaçların başında ise mutlaka teknolojik alt yapı gelmektedir. Toplantıların daha verimli hale gelmesi açısından çeşitli materyaller ile birlikte teknoloji aletlerine de ihtiyaç duyabilirsiniz.

Kaliteli ve ileri teknoloji ile donatılmış cihazları satın almak sürekli toplantı organizasyonu yapmayan firmalar için oldukça yüksek maliyetlidir.  Toplantı salonlarını kiralayarak bu maliyetlerden kurtulabilir, dilediğiniz sunumu istediğiniz süre aralığında en ileri teknoloji ile donatılmış cihazlarla yapabilirsiniz.

Atmosfer ve Çevre

Toplantılarda alınan kararlar ve uygulanacak yöntemlerin hayata geçirilmesi açısından çalışanları daha etkili hale getirmek ve çalışma şevklerini artırmak amacıyla mekan seçimi de önemlidir. Çünkü bazı mekanlar insanların içini açıp çalışmalarını olumlu yönde etkilerken bazı mekanlar da tüm enerjiyi emebilir.

Bu açıdan ofis ortamı dışında toplantı yapmak ve müşterilerinizi özel bir atmosfer içerisinde karşılamanın avantajlarını yaşamak günümüz iş hayatının seçkin tercihleri arasındadır. Toplantılarınızı ve etkinliklerinizi ofis dışında prestijli bir yerde yapmanız firmanıza ve size artı bir değer katacaktır.

Yeme – İçme Kolaylığı

Toplantı salonlarının kiralanmasındaki amaç hem farklı bir atmosfer deneyiminin olmak hem de fazla maliyetlerden kurtulmaktır. Buna göre ofislerinizde toplantılar gerçekleştirmek aynı zamanda yemek, içmek gibi ihtiyaçlar için maliyete girmek demektir. Bunun da önüne geçmek adına toplantı salonlarını tercih edebilirsiniz.

Ofinizde yemek veya kokteyl verseniz, daha maliyetli olması bir yana her taraf kirleneceği için bir de temizlik sorunu ile karşılaşırsınız. Oysa toplantı salonlarında fuaye alanlarında minimum maliyetle yeme-içme sorununu çözebilirsiniz.

Kamara’da toplantı salonu sizin için hep hazır bekliyor. Toplantılarınızı verimli hale getirmek için de projektör, akıllı tahta, whiteboard da yerli yerinde.

En İyi Toplantı Salonları İçin Kamara’ya Gelin!

En İyi Toplantı Salonları İçin Kamara’ya Gelin!

Toplantılarınızı toplantı salonunda yapmak kadar toplantı salonunu nerede tercih edeceğiniz de önemlidir. Buna göre toplantılarınızı daha verimli hale getirmek ve en iyi kararları alarak tam bir toplantı organizasyonu düzenlemek adına Kamara’yı tercih edebilirsiniz!

Kamara’da toplantı salonu sizin için hep hazır bekliyor. Toplantılarınızı verimli hale getirmek için de projektör, akıllı tahta, whiteboard da yerli yerinde.

Yapmanız gereken tek şey, iletişim adresinden sekreterimize ulaşmanız ve sizin için uygun bir zamanı rezerve etmesini istemeniz.

Toplantı Odası Servislerimiz

 • Misafirlerinizin karşılanır ve yönlendirilir
 • Su, çay, kahve sınırsız (selfservis ücretsiz)
 • Toplantılara ara verdiğinizde dinlenebilmeniz için oturma grupları
 • Beyaz tahta ve diğer tüm materyaller hizmetinize sunulur.
İstanbul’un en merkezi lokasyonunda yer alan İş Merkezlerimize, toplantı ve eğitim katılımcılarınız kolaylıkla ulaşabileceklerdir.
Toplantı Salonlarımızı; prestijli iş toplantılarınız, seminer, sunum, eğitim ve özel günleriniz için saatlik, yarım günlük ve tam günlük kiralayabilirsiniz.

Toplantı tarihinizi, toplantı sürenizi, toplantıya katılacak kişi saysını bildirin ve geri kalanını Kamara sizin için organize etsin.

Toplantı salonu içerisindeki kablosuz internetimizi, projektörümüzü, akıllı tahtamızı ve whiteboardımızı ücretsiz kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken ajandanızı alıp gelmenizdir.

Toplantı Salonunun Önemi

Genel olarak özetleyecek olursak toplantı salonları, sizin kendi ofisinizde toplantı yapmanıza gerek kalmadan üstelik uygun fiyatlara ekstra maliyet harcamanıza da gerek kalmadan toplantılarınızı en verimli biçimde geçireceğiniz mekanlardır. Buna göre siz de Kamara toplantı salonlarını tercih ederek en verimli toplantılarınızı üstelik ek masrafa girmeden gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü Kamara size temizlikten ikramlara kadar hemen her  şeyi sunacak olup sizin en iyi biçimde toplantı gerçekleştirmenize destekte bulunacaktır.

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. Kamara Toplantı Odaları
 2. Verimli Toplantılar İçin 7 Harika Konum
 3. Şişli ve Bölgesinde Toplantı Düzenleyiciğiniz Alanlar