Mal sahibinin kiracısı olmak neden önemlidir.

Yeni bir ofis arıyorsunuz ve size bu konuda başarılar diliyoruz. Birçok kişinin hiç düşünmediği bir konuda bilgi vermek istedik. Ofisiniz tutarken tapu sahibinden tuttuğunuza emin olun istedik. Neden?Tabi anlaştığınız kurum size güven verebilir ama hiç tanımadığınız önemli bir kişi tapu sahibidir. Mal sahibi aşağıdaki durumlarda kiracıyı çıkarabilir ve birçok hazır ofis ve sanal ofis müşterisi bu durumda mağdur olabilir.

Ofise gereksinim duyması halinde ve bu ihtiyacını kanıtlaması durumunda ki bu durum çok da zor değil, tahliye isteyebilir.

İşyerinin baştan inşaata girmesi gibi bir durum söz konusu ise ya da büyük bir tadilat yapılacağı kanıtlanırsa kiracı ofisten çıkarılabilir. Bu durumda makul bir ihbar süresi verilir ve kiracı ofisi boşaltmak zorunda kalır Ofis el değiştirirse; ofisi yeni satın alan bir kişi, daha yüksek kira getirisi için kiracıyı çıkarmak isteyebilir. Bu işlem için 6 ay içinde ihbar etmesi yeterlidir. Biz Kamara olarak kendi gayrimenkullerimizde bu işi yapıyoruz ki olası mal sahibinden kaynaklanan bir sorun durumunda hiçbir kiracımız mağdur olmasın.