Kripto Paralar ile Ofis Kiralanabilir Mi

Kripto para kriptografi ile şifrelenmiş, dijital ya da sanal bir para birimidir. Kripto paraların en iyi yönlerinden birisi ise merkezsiz olmasıdır. Bu özelliği ile bir devlet yada otorite tarafından kontrol veya manipüle edilemez bir haldedir.

Bu para birimi gün geçtikçe insanlar arasında popülerleşiyor ve her geçen gün yeni kullanıcılar kazanıyor. Deutsche Bank kripto paraların 2030 yılında 200 milyon kullanıcıyı aşacağını ve bir müddet sonra nakit paranın yerini alabileceğini öne sürüyor.

Biz Kamara olarak yenilikçi komşularımızı destekliyoruz ve Bitcoin ile yapılan ödemeleri kabul ediyoruz.

Kripto Para ile Sanal Ofis Nasıl Kiralanır?

Sanal ofis ödemeniz de sanal olsun! Kripto para kullanarak ödemenizi tamamen güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu işlemi kripto paraların ilk çıkışından beri yapabiliyorsunuz aslında ama tahmin ettiğiniz gibi değil. Kripto paralar ilk zamanlarında bu kadar popüler olmadıkları için kripto para cüzdanı olan bir işletme bulmak da oldukça zorluydu. Bu sebeple eskiden ödemenizi kripto para ile yapmak isteseydiniz sahip olduğunuz kripto paraları nakit paraya dönüştürmeniz ve ödemenizi bu şekilde yapmanız gerekliydi. Ama artık kripto paralar çok daha popüler olduğu için ödemeyi kripto para olarak kabul eden işletmeler de arttı. Kamara da bu işletmeler arasında! Kamara Sanal Ofis kiralamanızı kripto para ile yapmak bir tık uzağınızda. Size sağlayacağımız dijital cüzdan adresine ödemeyi Bitcoin veya herhangi bir kripto para ile yapabilirsiniz.

Bitcoin ile Hazır Ofis Kiralanır mı?

Kamara sayesinde komşularımız hazır ofis ödemelerini Bitcoin ile EFT ve havale bedeli ödemeden yapabilirler.

Bitcoin peer-to-peer teknolojisi kullanıcıların arasına banka gibi bir aracı koymadan işlem yapılabilmesini sağlar. Bu teknoloji sayesinde kullanıcılar işlemlerini bir dış kaynağın veya otoritenin onayını beklemeden anında yapabilirler. Kamara, hazır ofis ödemelerinde kripto para kullanmak isteyen komşularını destekliyor ve hazır ofis ödemelerinde Bitcoin kabul ediyor!

Bitcoin ile Toplantı Salonu Kiralamak

Toplantı yapacağı salonu kripto para ile kiralamak isteyen kullanıcılar için Kamara, Bitcoin ile ödeme kabul ediyor. 

Uluslararası yapılan bir para transferinde çıkacak ekstra ücretler kaçınılmazdır. Fakat Bitcoin merkezsiz (yani herhangi bir devletten bağımsız) olduğu için bu ücretler en alt seviyede tutulur. Yurt dışından ödeme yapmak isteyen toplantı salonu kullanıcılarımız isterlerse Bitcoin kullanarak bu ücretlerden kaçınabilir ve ortaya çıkabilecek bekleme sürelerini atlayabilirler. Kamara Toplantı Salonu kiralamanızı Bitcoin ile yurt dışından bile en hızlı ve en masrafsız şekilde yapabilirsiniz!

Paylaşımlı Ofis Bitcoin ile Kiralanır mı?

Kamara kullanıcıları Paylaşımlı Ofis kiralarını Bitcoin ile internet erişimi olan herhangi bir yerden ödeyebilirler.  

Kredi kartlarıyla ödeme yapmak her zaman kolay olmayabilir. Banka ile ilgili bir durum olduğunda veya tamamen başka bir sebepten sorun çıktığında bu sorunu çözmek saatlerinizi alabilir. Bitcoin ile bu sorunları yaşamazsınız ve kişisel bilgilerinizi vermeden işlem yapabilirsiniz. Gizliliğine önem veren kullanıcılarımız Bitcoin kullanarak kişisel bilgilerini vermekten kaçınabilir ve Paylaşımlı Ofis kirasını Bitcoin ile ödeyebilir.

Bitcoin Güvenli Mi?

Bitcoin’i Bitcoin yapan şey aslında veritabanı sistemidir. Bu sisteme Blockchain (Blok Zinciri) adı verilir. Bu blok zincirindeki her blok bir para transferini temsil eder ve her blok birbirine bağlıdır. Bloklar oluşturulurken şifrelenir ve değiştirilemez hale gelir (bu yüzden bitcoin ile yapılan bir para transferinde ters ibraz yapılamaz). Bu bloklardaki bilgiler ağdaki herkese dağıtılır fakat bilgiler şifreli haldedir.

Bitcoin hesabınız neredeyse tamamen anonimdir. Dijital kimliğinizi paylaşmadığınız sürece kimse o cüzdanın size ait olduğunu öğrenemez.

Blockchain teknolojisi gittikçe popülerleşmekle birlikte kullanıldığı tek alan Kripto Para olmaktan çıktı. Buna örnek olarak Maersk Line adlı deniz taşımacılığı operatörü yakın zamanda Blockchain teknolojisini kullanmaya başlamıştır.