İşlerin daha verimli ilerlemesi ve her durumun değerlendirilmesi adına toplantılar dizayn edilir. Bu toplantılardan çıkacak kararlar da şirketin geleceğini belirler. Ekip halinde toplanılan durumlarda toplantıların daha verimli geçmesi adına Kamara toplantı odaları tercih edilebilir. Çünkü bu toplantı odalarında tüm araç ve gereçlere sahip olabilecek ve aynı zamanda geniş alanlarda rahat biçimde organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Kamara toplantı odalarına değineceğimiz bu yazımızda yer vereceğimiz alt başlıklar şunlardan oluşmaktadır:

 • Kamara toplantı odalarında neler var,
 • Toplantı odalarının/salonlarının önemi,
 • Kamara şubelerinde yer alan toplantı odaları,
 • Kamara’da başka neler var,
 • İşinizi kaliteli ortamlara taşıyın,
 • İlgili yazılar

İşini şirket ortamında yürütenler, ekip halinde çalışanlar sürekli olarak kendilerini yenilemek ve planlarını gözden geçirmek zorundadırlar. Çünkü özel sektör mantığında ayakta kalabilmek ve daha ileriye gidebilmek için hep bir iki adım ilerisinin düşünülmesi gerekmektedir. Başarı faktörü olarak elde edilen kazanımlar, kazançlar gösterilebilir. Bu da tamamen firmanızın müşteri ağı ile alakalı bir durumdur.

Görüldüğü üzere hepsi bir zincirleme mantığı ile çevrelenmekte ve sonuçta tek bir noktaya ulaşılmak istenmektedir: Başarı. Başarılı olmak ve hedeflere ulaşmak adına uygulayacağınız stratejiler çok önemlidir. Özellikle alacağınız kararları tek başınıza değil de ekip halinde almak firmanıza çok daha katkı sağlayacaktır. Bundan ötürü toplantıları sıklaştırmak, sürekli olarak durum kritiği yapmak oldukça önemlidir.

Toplantılarda alacağınız kararlar sizin geleceğinizi belirleyebilir. Bu noktada iyi bir plan tasarlayarak yol haritanızı çizebilirsiniz. Toplantıyı yapmak kadar toplantıların verimli geçmesi adına nerelerde yapılacağı da önem teşkil eder. Bu noktada en avantajlı konuma geçmek için Kamara toplantı odalarını tercih edebilirsiniz.

Kamara Toplantı Odalarında Neler Var?

şişli büyük ve imkanı bol toplantı salonu

Kamara Toplantı Odalarında Neler Var?

Kamara, girişimcilere çeşitli toplantı odası imkanı sunarak onların en verimli biçimde toplantılar düzenlemesini amaçlar. Bu noktada İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında birbirinden şık ve modern toplantı odaları sizleri beklemektedir. İşte Kamara toplantı odalarında karşılaşacağınız imkanlar:

 • Misafirleriniz karşılanır ve yönlendirilir,
 • Sınırsız ve ücretsiz self-servis çay,kahve, su ikramları,
 • Toplantılara ara verdiğinizde dinlenebileceğiniz oturma grupları,
 • Modern teknik donanım.

Bir toplantı odasında olması gereken her şeye sahip olan Kamara toplantı odalarında her şeyiniz karşılanacak olup iş ortaklarınız veya ziyaretçileriniz bu ortamdan hoşnut kalacaktır. Toplantılarınızı teknik donanımı yüksek ve fazlasıyla modern olan Kamara toplantı odalarında gerçekleştirmek işlerinizi hızlandırmanız için en iyi seçenektir.

Toplantı Odalarının/Salonlarının Önemi

Bostancı Toplantı Salonu

Toplantı Odalarının/Salonlarının Önemi

İşinizde önemli kararları alabilmeniz ve ekibinizle bütünleşmeniz için düzenleyeceğiniz toplantıları her yerde yapamazsınız. Çevresel koşullar, teknik donanım gibi etkenler de düşünüldüğünde toplantıların yapılabileceği özel odalar, salonlar olmalıdır. Sırf toplantılar için toplanacağınız salonlarda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca bu rahatlığı da yine toplantıya çağırdığınız iş ortaklarınız veya ekibinizden kişilere yansıtabilirsiniz. Çok daha verimli ve efektif toplantılar için toplantılarınızı toplantı salonlarında yapmanızda fayda vardır.

Kamara Şubelerinde Yer Alan Toplantı Odaları

Kamara, çeşitli lokasyonlardaki bir çok toplantı odasıyla kullanıcılarına hizmet vermektedir. Birbirinden şık ve değişik kapasiteli toplantı odaları şunlardır:

 • Kadıköy Kadın Girişimciler Toplantı Odası – 8 kişilik kapasite,
 • Şişli Dupnisa Toplantı Odası – 30 kişilik kapasite,
 • Levent Fark Yaratanlar Toplantı Odası – 8 kişilik kapasite,
 • Altunizade Arşiv Toplantı Odası – 8 kişilik kapasite,
 • Şişli Nemrut Toplantı Odası – 4 kişilik kapasite,
 • Şişli Efes Toplantı Odası – 9 kişilik kapasite,
 • Altıntepe Kınalı Toplantı Odası – 8 kişilik kapasite,
 • Bostancı Heybeli Toplantı Odası – 25 kişilik kapasite,
 • İstiklal Piri Reis Toplantı Odası – 8 kişilik kapasite,
 • Bostancı Burgaz Toplantı Odası – 6 kişilik kapasite.

İstanbul’un en nezih semtlerinde yer alan Kamara şubelerindeki toplantı odaları genel olarak böyledir. Çeşitli oda kapasitesi sayıları ile bir çok kişiye, gruba hitap eden bu toplantı odalarında toplantılarınızı en verimli ve hızlı biçimde geçirme şansına sahipsiniz.

Kamara’da Başka Neler Var?

Kamara’da Başka Neler Var?

Kamara’da toplantı odalarından faydalanmanın yanı sıra şirketinizi taşıyacağınız hazır ofisler, paylaşımlı ofisler de bulunmaktadır. Ayrıca uzaktan çalışanlar, freelancer çalışanlar için de sanal ofis imkanı bulunmaktadır. En uygun kira fiyatları ile birlikte çeşitli imkanları da size sunan Kamara ofislerde çalışmak size ekstra güç katacaktır. Çünkü ekstra maliyet ve zaman kaybı yaşamadan işlerinizi en etkin biçimde ilerleteceğiniz Kamara’da işinize odaklanmak artık çok daha kolay. Hem toplantı odalarından faydalanmak, hem işlerinizi daha kaliteli ofislerde sürdürmek hem de bunun yanı sıra Kamara bünyesinde yer alan çalışanlar ile komşuluk kurarak sosyal ağınızı genişletmek size uzun vadede büyük katkı sağlayacaktır. O zaman sen de ofisini Kamara ofislerine taşıyabilirsin. 🥳

İşinizi Kaliteli Ortamlara Taşıyın

İşinizi daha yukarılara taşımak, daha fazla müşteriye hitap etmek ve daha fazla para kazanmak için bir çok fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Bunun için yeri geldiğinde ekstra masraf da yapacak, sosyal hayatınızdan da ödün verebileceksiniz. Ancak işinizi bahsettiğimiz üzere daha yukarılara taşıyarak başarı yolunda sağlam adımlar atmak için kaliteli ortamlarda bulunmaya özen gösterin. Çünkü sıradan bir ortamda çalışmak ile kaliteli ortamda çalışmak arasında ciddi farklar söz konusu. Her anlamda avantajlı konuma geçeceğiniz kaliteli ortamlarda işinize hız ve verim de katabileceksiniz.

Kaliteli ortam başlığı altında ofislerinizi Kamara ofislerine taşımak ve toplantılarınızı da yine Kamara bünyesinde yer alan toplantı odalarında gerçekleştirmek size en büyük verimi katacaktır. Bunlarla birlikte başarılı olma noktasında da sağlam adımlar atmış olacaksınız.

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. Şişli ve Bölgesinde Toplantı Düzenleyeceğiniz Alanlar
 2. Verimli Toplantılar İçin 7 Harika Konum
 3. Ofis Seçimi Nasıl Olmalıdır