Sizce kaliteli ofis ortamları nasıl olmalıdır? Ya da kaliteli ofis ortamları içerisinde neler olmalıdır? Ofislerin kalitesi kişilere göre değişiklik göstermektedir. Ancak kaliteli ofis denince akla daha iyi dizayn edilmiş, eksikleri olmayan ve tüm çalışma koşullarına olanak sağlayan ofisler gelmektedir. Kaliteli ofis ortamlarının özelliklerini ele alacağımız bu yazımızda yer verdiğimiz alt başlıklar şunlardır:

 • Ofisler neden önemlidir,
 • Hangi meslek gruplarının ofislere ihtiyacı vardır,
 • Hangi ofis türlerini tercih edebilirsiniz,
 • Kaliteli ofislerin özellikleri,
 • Kamara ofis türleri tam da size göre,
 • Daha uygun fiyat tarifesi,
 • Daha sosyal çalışma ortamları,
 • İlgili yazılar

Bir çok kişi çeşitli sektörlerde işlerini devam ettirmektedir. Gerek bireysel olarak kendi işlerini sürdürenler gerekse de bir özel şirkete uzaktan ya da tam zamanlı biçimde çalışanların sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Peki bu oldukça fazla talebin olduğu bir ortamda işlerin verimliliği ve kalitesi nelere bağlıdır? Hangi tür yöntemler izlenmelidir? Özel sektörde başarılı olmak için nelerin yapılması gerekmektedir?

Bu soruların cevapları elbetteki herkes için farklıdır. Ancak en temel amaç kişilerin içerisinde bulunduğu işte hedefe ulaşması ve başarı sağlamasıdır. Bu noktada başarı ve işlerin verimliliğini etkileyen önemli bir faktör de ofis ortamlarıdır. Çünkü işini ofisten yürüten kişiler günün büyük bir zamanını ofislerde harcayacağı için ofis ortamının iş çalışmaya olabildiğince elverişli olması gerekmektedir.

Ofisler Neden Önemlidir?

Altintepe-Ofis

Ofisler Neden Önemlidir?

Girişimcilikte, özel sektörde ofisler insanların işlerini devam ettirmesi, daha kolay ve hızlı hale getirmesi için gerekli olan ortamlardır. Ofis ortamlarınızı istediğiniz gibi şekillendirerek kendinize ve işinize uygun hale getirebilirsiniz. Böylelikle işleriniz istediğiniz gibi gidecektir. Ekibinizi de bu ofis ortamına adapte ederek bir takım çalışması yürütebilir ve işlerinizi daha profesyonel biçimde devam ettirebilirsiniz. Ofisler bu noktada işlerinizin daha planlı, hızlı, efektif ve hedeflere yönelik ilerlemesi açısından oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Hangi Meslek Gruplarının Ofislere İhtiyacı Vardır?

Ofisler çok geniş bir kitleye hitap eden çalışma ortamlarıdır. Özellikle işini bilgisayar üzerinden yürütenlere daha çok hitap eden ofislerde bir çok meslek grubunu görmek mümkün. Yazılımcılar, grafik tasarımcılar, yazarlar, muhasebeciler, psikologlar ve e-ticaret sitesi yöneticileri gibi daha bir çok meslek grubu hazır ofislerde çalışmalarını sürdürebilir. Yani masa başı işi olan herkes ofis ortamlarında daha verimli bir çalışma sürecinde kendilerini bulabilir.

Hangi Ofis Türlerini Tercih Edebilirsiniz?

Hangi Ofis Türlerini Tercih Edebilirsiniz?

Ofisler; hazır ofis, sanal ofis ve paylaşımlı ofis olmak üzere çeşitli türlere sahiptir. Girişimcilere bakıldığı zaman bir grup işini fiziksel, hazır ofislerde sürdürürken bir grup işini uzaktan, home-office ya da freelance biçimde devam ettirmektedir. Bu bağlamda uzaktan sürdüren kişiler sanal ofis türlerini tercih ederek daha profesyonel bir adım atabilir. Ayrıca bireysel çalışanlar da daha ekonomik olması açısından başkaları ile birlikte kullanabileceği paylaşımlı ofisleri tercih edebilir. Her ofis türünün kendilerine göre avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır. Böylece her çalışan, girişimci ya da ofislere ihtiyacı olan kişiler kendilerine ve işlerine uygun olacak biçimde bu ofis türlerinden birini seçerek çalışmalarını sürdürebilir.

Kaliteli Ofislerin Özellikleri

Kaliteli ofis mantığı da kişiden kişiye göre değişen, öznel bir bir ifadedir. Ancak temel anlamda ofislerde bulunması gereken bazı özellikler olmalıdır. Öncelikle tam donanımlı ve kaliteli ofis mobilyalarına sahip ofisler kişilere materyal noktasında sıkıntı yaşatmamalıdır. Bunun yanı sıra müşterilerin ilgisini de çekecek dekorlara ve dizayna sahip olması gereken ofislerde tüm kolaylıkları yakalamalısınız. Gerek işlerinize daha iyi odaklanmak gerekse de ekibinizle birlikte esnek çalışabilmek için ofisleriniz size rahat çalışma ortamı sunabilmelidir.

Kamara Ofis Türleri Tam da Size Göre

Tercih edebileceğiniz bir çok ofis türünü bünyesinde barındıran Kamara, çeşitli imkanları da sizlere sunarak daha rahat biçimde çalışmalarınızı devam ettirmenizi de sağlamaktadır. Çünkü Kamara’da her ofis türüne uygun bir çok imkan vardır. Siz de bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Şık ve donanımlı ofislere sahip olan Kamara aynı zamanda yine şık, donanımlı toplantı salonlarına da sahiptir. Gerek ofis ihtiyacınız gerekse de toplantı düzenlemek için Kamara’yı tercih edebilirsiniz. İşte Kamara ofislerinin özellikleri ve yararlanacağınız bir çok imkan:

 • Şık ve donanımlı ofis ortamları,
 • Ergonomik ofis mobilyaları,
 • Ofislerin sürekli olarak temizliğinin ve düzeninin sağlanması,
 • 7/24 güvenlik,
 • Profesyonel sekreterya,
 • Kargo ve paketlerinizin karşılanması,
 • Elektrik, doğal gaz gibi giderlerin kiraya dahil olması,
 • Yüksek hızlı internet hizmeti,
 • Sosyal ortamın oluşması.

Ofislerdeki yüksek kalitede dizayn, dekor ve kaliteli mobilyalar hem sizin hem de müşterilerinizin ilgisini çekecek düzeydedir. Bunun yanı sıra faydalanacağınız bu gibi imkanlar sayesinde de işleriniz çok daha verimli ve hızlı ilerleyecektir. Bir ofiste olması gereken tüm imkanlara sahip olan Kamara ofisler ile çalışmalarınıza daha iyi yön verebilirsiniz.

Daha Uygun Fiyat Tarifesi

Kamara, tüm bu imkanlar ve kalitesiyle birlikte sizlere en uygun fiyat tarifesini de sunmaktadır. Herhangi bir ekstra masraf ödemeden sadece kira fiyatı ödeyerek tüm bu imkanlardan yararlanacağınız Kamara ofis ortamlarında verimliliğiniz daha da artacaktır. Üstelik İstanbul’un en nezih noktalarında şubeleri ve ofis imkanları olan Kamara, sizlere daha kaliteli hizmet anlayışı sunmak için kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Siz de ofis çözümünüzü en uygun fiyatlara bulmak istiyorsanız Kamara şubelerine uğrayabilirsiniz.

Daha Sosyal Çalışma Ortamları

Daha Sosyal Çalışma Ortamları

Kamara çalışma ortamlarında daha önce sosyal olmadığınız kadar sosyal olabilirsiniz. Çünkü yüzlerce kişiye hitap eden Kamara ofisleri, kişilerin birbiri arasında sohbet kurması, istişarelerde bulunması ve arkadaşlık kurması için elverişli ortamlara sahiptir. Kamara’da yer alan bahçe ve teraslardan da yararlanarak komşuluk yaptığınız kişiler ile en iyi biçimde çay ve kahve ikramları ile birlikte sohbet kurabilirsiniz.

Kamara, kaliteli ofis ortamları ile sizlere en iyi ofis çözümlerini sunmakta ve bir çok imkandan yararlanmanızı da sağlamaktadır. Bu vesileyle siz de ofisinizi işinize uygun olarak Kamara ofis türlerine taşıyarak çalışmalarınıza daha iyi yön verebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. Verimli Çalışmak İçin Tercih Edilebilecek Ofis Türleri
 2. Ofis Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir
 3. Sanal Ofise Geçme Nedenleri