Kadıköy’de Ofis mi Arıyorsunuz? İşte Kadıköy’ün Size Sundukları

Kadıköy'de Ofis mi Arıyorsunuz? İşte Kadıköy'ün Size Sundukları

Kadıköy’de Ofis mi Arıyorsunuz? İşte Kadıköy’ün Size Sundukları

Bu yazımızda Kadıköy’ün girişimciler için avantajlı bir konum olduğundan bahsederek Kadıköy’de girişimci olmanın avantajlarından bahsedeğiz. İşte Kadıköy’de ofis kurmanın avantajları ve yazımızda bulunan başlıklar;

 • Sosyal hayatın merkezindeymiş gibi hissedersiniz
 • Ulaşım çok kolay
 • Deniz her şeye yeter
 • Genç kesimle iç içe olma avantajınız var
 • Kadıköy’de ofis imkanları

Girişimciliğe başlarken her zaman şu soru akıllara gelir: İşimi nerede, hangi koşullarda başlatacağım? Nitekim bu sorunun cevabı herkese göre farklıdır. Çünkü herkesin iş alanı, sınırları farklı olmakla birlikte herkes farklı farklı kesimlere hitap ediyor olabilir. Neticesinde işlerini devam ettireceği ofis türleri de farklı olabilmektedir. Eğer işiniz için ofisinizi İstanbul’un Kadıköy semtinde arıyorsanız, işinizi Kadıköy’de devam ettirmek istiyorsanız işiniz kolay olacaktır. Çünkü Kamara, Kadıköy’de ofis kurmak isteyen girişimciler için yakın zamanda Kadıköy şubesini açmış olup girişimcileri bünyesine beklemektedir!

Girişimciliğiniz hangi alanda olursa olsun mutlaka bir ofise ihtiyaç duyulur. Gerek hazır ofislere gerekse de sanal ofislere. Bu tercihi yaptıktan sonra Kamara Kadıköy şubesine uğramayı unutmayın 😉

İşte Kadıköy’de çalışmanın size getireceği avantajlar;

Sosyal Hayatın Merkezindeymiş Gibi Hissedersiniz

İş sürecinde kafanın rahat olması da önemlidir. Çoğu zaman gerek toplantılar gerek iş planlamaları gerekse uzayan mesai saatleri derken iş stresini bir hayli yaşayacaksınız. Bu stresi dağıtmak adına Kadıköy’deki imkanları değerlendirmenizde fayda var. Kadıköy’de iş mesaisinin dışında bir çok aktivite yapmanız mümkündür. Bir çok kafe alternatifi olup yürüyerek sinema, tiyatro, konser ve eğlence merkezlerine gidebilirsiniz. Bir çok insanla arkadaşlık kurabileceğiniz Kadıköy’de canınız hiç bir zaman sıkılmaz.

Ulaşım Çok Kolay

Ulaşım Çok Kolay

Ulaşım Çok Kolay

İstanbul ulaşımını, trafiğini düşündüğümüzde Kadıköy bu sorunlardan biraz daha uzak kalarak size ulaşım açısından daha avantajlı yerlerden biri haline gelmiştir. Nitekim ulaşım için bir çok seçenek vardır. İstanbul’un çeşitli semtlerinden giden onlarca İETT otobüsü bulunmaktadır. Bunun yanında metrobüs hattının da olması Avrupa yakasından Kadıköy’e gelenler için ciddi bir kolaylık sağlamıştır. Avrupa yakasına ayrıca Kadıköy-Eminönü, Karaköy-Kadıköy ve Kadıköy-Beşiktaş vapurlarıyla ulaşmak da mümkündür.Yani Kadıköy’de yaşayanların ulaşım için kendi araçlarını kullanmalarına neredeyse hiç gerek yok. Genel olarak bakıldığında Kadıköy’de çalışmakta olan bir kişi hafta sonu için gezi planlamasını rahatlıkla yapabilir. Çünkü Kadıköy’de ulaşım çok kolay.

Deniz Her Şeye Yeter

İş stresini yok edecek başka bir etken daha… Kadıköy sahili.. Denizin insanların içini açtığı, ferahlattığı gerçeği vardır. Siz de işlerinizden arta kalan zamanlarınızı Kadıköy sahillerinde, deniz manzarası eşliğinde yürüyüşler yaparak geçirebilir az da olsa işlerinizin stresinden kurtulabilirsiniz.

Genç Kesimle İç İçe Olma Avantajınız Var

Genç Kesimle İç İçe Olma Avantajınız Var

Genç Kesimle İç İçe Olma Avantajınız Var

Bir girişimci olarak her zaman gençlere yol gösterici olmalı ve onların da gücünü arkanızda hissetmelisiniz. Çünkü özel sektörün bu kadar talep görüldüğü dönemde gençlerden yoksun hareket etmek en büyük yanlış olacaktır. Kadıköy’de Marmara Üniversitesi’nin yanı sıra bir çok üniversite ve liselerin de bulunması sizin için büyük bir avantajdır. Kadıköy sokaklarında dolaşırken sürekli gençlerle karşılaşmanız mümkündür. Onlarla sohbetler ederek iş yaşantınızdan bahsetmeniz hem onlar için motivasyon olacak hem de sizin çalışma ortamınızı yakından görmelerine vesile olabilecektir.

Kadıköy’de Ofis İmkanları

Kadıköy'de Ofis İmkanları

Kadıköy’de Ofis İmkanları

İşinize uygun hazır veya sanal ofisler ile Kamara Kadıköy şubesi hizmetinize hazırdır. Hazır ofisler, bildiğiniz tüm ofis materyallerinin bulunduğu, fiziksel olarak katılım göstereceğiniz ofislerdir. Sanal ofisler ise daha çok freelance ve home-office çalışanların tercih ettiği ofislerdir. Bunlara ek olarak paylaşımlı ofisler de bulunmaktadır. Paylaşımlı ofislerde ise yine sizin gibi girişimciler ile aynı ofisi ortak kullanma amacı vardır.

Kamara Kadıköy şubesinde girişimci olmanın avantajları;

 • Tesisimizde her ekip büyüklüğüne göre hazır ofis bulunuyor.
 • Toplantı odamız, natürel ve nezih toplantılara ev sahipliği yapmaya hazır.
 • Geniş ve rahat çalışma alanlarıyla işinize odaklanmanız çok kolay olacak…
 • İş yeriniz neden çok ama çok ulaşılabilir olmasın?
 • Hazır ofisinizin tek ihtiyacı sizsiniz: Geri kalan herşeyi biz sizin için düşündük.
 • Kadıköy Hazır Ofis için modern mimari yapısını kullandık: Ortaya sıradışı bir ofis ortamı çıktı!

Uygun kira fiyatlarıyla sahip olabileceğiniz ofislerde tüm fatura, materyal giderleri de kiraya dahil olup ekstra masraf yapmazsınız. Sekreter hizmetini de alacağınız Kamara ofislerinde gelen kargolarınızın ve telefonlarınızın karşılanması size hem zaman kazandıracak hem de müşterilerinize ulaşmak çok daha kolay olacaktır.

Genel olarak bakıldığında Kadıköy’ün girişimcilerin işlerini sürdürmesi için tercih etmesi gereken en önemli lokasyonlardan biri olduğu gerek ulaşım gerek ofis imkanlarının olması gerekse de sanatsal, kültürel faaliyetlerinin ve genç kesimin de olması sebebiyle anlaşılmaktadır. Başarılı bir iş süreci için Kadıköy semtine uğramanızda fayda var.

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗:

 1. Şişli’de Ofis Arıyorsunuz. İşte Şişli’de Çalışmanın Size Sundukları
 2. Bostancı’da Ofis Arıyorsunuz. İşte Bostancı’da Çalışmanın Size Sundukları
 3. Hazır Ofis İle Sanal Ofis Farkları

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir