Kadıköy’de ofis arayanlar buraya! Kamara, her sektörden hizmet veren girişimciler için çeşitli ofis imkanları sunarak onların daha rahat ve modern ortamlarda çalışmalarını sağlıyor. Gerek hazır ofis gerek sanal ofis gerekse de paylaşımlı ofis hizmetlerinden yararlanmak isteyen girişimciler Kamara’nın Kadıköy lokasyonuna uğrayabilir. Bunların yanı sıra Nabizade toplantı odasından da yararlanarak iş toplantılarınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. Kamara Kadıköy şubesini enine boyuna anlatacağımız bu yazımızda yer verdiğimiz alt başlıklar şunlardan oluşmaktadır:

 • Kamara Kadıköy şubesinde neler var,
 • Kamara Kadıköy’de sizi bekleyen fırsatlar,
 • Kadıköy hazır ofisler,
 • Kadıköy sanal ofisler,
 • Kadıköy paylaşımlı ofisler,
 • Kamara Kadıköy toplantı odası,
 • Kadıköy’ün avantajları neler,
 • Kamara Kadıköy lokasyonundan kimler yararlanabilir,
 • İlgili yazılar

Sektörden bağımsız olarak işlerin devamı ve hedeflere ulaşılması için gerek fiziksel gerek sanal olarak çalışma ortamlarına ihtiyaç vardır. Özellikle de iş potansiyeli yüksek, geniş ekiplere sahip, müşteri ağı geniş şirketler için çalışma ortamlarının önemi bir hayli fazladır. Bunun yanı sıra işini evden yürütenler ya da home-office, freelance çalışanlar dahi belli bir plan, program dahilinde işlerini yapması için en azından bir çalışma masasına ihtiyaç duyar. Çünkü kişi kendini bir yere ait hissetmeye başladıktan sonra işlerindeki verimini artırır. İşlerdeki verimin artması demek yöneticide ve ekipte motivasyonun artması demektir. Bu da haliyle işlerin başarılı şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Peki seçeceğiniz ofisler nasıl olmalı? Size hangi avantajları sağlamalı? Ya da bir ofisin özellikleri neleri kapsamalıdır? Girişimciliği belli süreçlere ayırmak mümkündür. Bu süreçler ayrı ayrı değerlendirildiği zaman her sürecin önemli ve birbiriyle bağlantılı olduğunu görmek mümkündür. Nitekim girişimciliğe başlamadan önce verdiğiniz kararlar iş sürecinizi ve işin sonuca olumlu ya da olumsuz olarak ulaşmasını doğrudan etkileyecektir.

İş planlamasının yapıldığı ve tüm eksiklerin giderilmeye çalışıldığı iş öncesi süreçte ofis seçiminin de yapılması gerekmektedir. Çünkü bu her ne kadar basit bir olay gibi görünse de seçeceğiniz ofisin konumu, size olan katkıları, hizmetleri ve imkanları gibi faktörler çok büyük önem taşır.

Özellikle de şirket anlayışının çokça önem verildiği ve özel sektörün olukça yaygın olduğu İstanbul’da imkanlarınıza uygun ofis bulmak biraz uğraştırıcı olabilir. Ancak ofisini Kadıköy’de açmak isteyenler için büyük fırsatlar var. Kamara Kadıköy şubesine gelerek çok daha yakından hazır ofisleri, sanal ofisleri, toplantı salonlarını ve toplantı odalarını görebilirsiniz.

Kamara Kadıköy Şubesinde Neler Var?

Kamara Kadıköy Hazır Ofis Sanal Ofis ve Toplantı Salonu Giriş

Kamara Kadıköy Şubesinde Neler Var?

Kamara Kadıköy şubesinde aradığınız her şey var! Toplantı salonundan hazır ofislere kadar çeşitli çalışma alanlarını  uygun fiyatlara kiralama şansınız var. Kamara bünyesinde çalışmalarınızı devam ettirerek bir çok imkandan faydalanabilecek ve neticesinde işlerinizi olduğundan daha hızlı biçimde sonuçlandırabileceksiniz. Bu da size uzun vadede başarı sağlayacakken herhangi bir maddi kayıpla da karşı karşıya kalmayacaksınız. Çünkü Kamara’da sizi bekleyen birden çok fırsat var!

Kamara Kadıköy Şubesinde Sizi Bekleyen Fırsatlar!

Kamara’nın tüm şubelerinde olduğu gibi Kadıköy şubesinde de kendinizi yalnız hissetmeyecek ve çalışmalarınızı olabildiğince kaliteli biçimde devam ettirme şansına sahip olacaksınız. Nasıl mı?

Kamara’nın kapısından daha ilk girişinizde sizi karşılayacak olan sekreterler, resepsiyonistler ile ne kadar misafirperver bir yerde olduğunuzu anlayacaksınız. Akabinde işinize uygun tercih edeceğiniz hazır ofisler, sanal ofisler veya paylaşımlı ofislerde her türlü destek sizler için sağlanacaktır. İşte yararlanacağınız o imkanlar:

 • Telefonlarınızı ve kargo, paket gibi emanetlerinizi karşılayacak olan sekreterler,
 • Müşterileriniz, misafirlerini son derece iyi karşılanacak,
 • Ofis içi tüm ekipmanlar ücretsiz olarak hizmetinize sunulacak,
 • Elektrik, su, doğal gaz gibi fatura giderlerinin hepsi kiraya dahil olacak,
 • Ofislerinizin hijyeni açısından temizlik hizmeti,
 • 7/24 güvenlik hizmeti,
 • Fiber internet desteği ile internete erişiminiz son derece hızlı ve sınırsız olacak,
 • Dilediğiniz zaman toplantı salonlarını ve odalarını kullanma imkanı,
 • Sınırsız çay, kahve ikramları

Tüm bu imkanlar ile birlikte Kamara’da işlerinize devam ederken herhangi bir ekstra ücret ödemeyecek olup neredeyse tüm ihtiyaçlarınız da karşılanacaktır. Hem zaman hem de maddi açıdan oldukça karlı duruma geçeceğiniz Kamara ofislerinde işinize odaklanmanız ve ekibinizi işine motive etmeniz çok daha kolay olacaktır. Özel sektörde başarıya ulaşmanın zor olduğu bu dönemde bu imkanlar eşliğinde başarı hiç de uzak değil!

Kadıköy Hazır Ofisler!

Kadıköy Hazır Ofisler!

İşlerini fiziksel bir ofis ortamında yapmaya çalışan kişilerin tercih edeceği ofis türü hazır ofisler olacaktır. Hazır ofisler ile işlerinizi daha derli toplu çalışma alanlarında yapabilecek ve iş planlarınızı daha sağlıklı oluşturabileceksiniz. Bunun neticesinde ise başarılı işlere imza atmanız mümkündür.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan en nezih semtlerinden biri olan Kadıköy’de işlerinizi sürdürmek sizin için ayrıcalık olacaktır. Nitekim Kamara’nın Kadıköy şubesinde her ekibe uygun birbirinden şık ve modern yapılara sahip hazır ofisler bulunmaktadır. Hazır ofislerde tek eksik olan sizlersiniz, gerisini Kamara sizin için düşündü 😉

Kamara Kadıköy şubesindeki hazır ofisler ile modern çalışma ortamına sahip olabileceksiniz. Ergonomik ofis mobilyaları ile donatılmış, şık ve bir o kadar da çalışma arzusu uyandıran görüntüsüyle Kamara Kadıköy hazır ofislerde yerinize ayırmanın tam vakti!

Kadıköy Sanal Ofisler!

İşlerinin devamı için fiziksel bir ofise ihtiyaç duymayan girişimciler de mevcuttur. Nitekim bu gibi çalışanlar daha çok evden, freelance veya home-office tarzı çalışırlar. Ancak çalışmalarının resmi bir şekle dönüşmesi açısından sanal ofis tercihleri çok önemlidir. Ofisini Kamara sanal ofisine taşıyarak birden çok imkandan yararlanma şansına sahip olacaksınız. Neden Kamara Kadıköy sanal ofislerini tercih etmelisiniz?

 • Resmi adres olarak gösterebilme,
 • Sekreterya ve mesai saatleri dışında telesekreter imkanı,
 • Posta ve kargo teslim  alma,
 • Büyük bir iş ağının bir parçası olursunuz,
 • Stopaj vergisi ödemezsiniz,
 • Ofis ekipmanları,
 • İstediğiniz zaman dilimlerinde toplantı odalarına erişim imkanı.

İşlerini daha resmi ve profesyonel hale dönüştürmek isteyen freelance, home-office çalışanlar için Kamara Kadıköy sanal ofisler mükemmel bir fırsattır. Ofisini sanal ofislere taşıyarak birden çok imkandan yararlanma şansına sahip olabilecek ve ayrıca işlerinizi daha düzenli ve disiplinli bir şekilde yapabileceksiniz. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak adına Kamara Kadıköy şubesini ziyaret etmenizde fayda var.

Kadıköy Paylaşımlı Ofisler!

kadıköy kamara geniş çalışma alanlı hazır ofis

Kadıköy Paylaşımlı Ofisler!

İşini tek başına ilerletenler de Kamara tarafından ofis hizmetinden yararlanabilirler. Nitekim hazır ofisler gibi geniş ölçekli ofisler yerine yine fiziksel bir ortam olan paylaşımlı ofisleri tercih edebilirler. Paylaşımlı ofislerde sizin gibi başka girişimciler ile bir masayı paylaşacak olup işlerinize odaklanacaksınız. İşte Kamara’da paylaşımlı ofisleri tercih etmenizin sebepleri:

 • Sessiz ortak alanlarda masa kullanımı.
 • Yüksek hızlı internetiniz, faks & yazıcı cihazlarınız, sıcak içecekleriniz hazır!
 • Müşterileri ve ziyaretçileri karşılamak için resepsiyon
 • 1000+ üyeli Kamara ailesinin bir parçası olun!
 • Düşük Maliyetlerle Tasarruf Edin!
 • İstediğiniz Zaman Kolayca Sanal Ofis veya Hazır Ofis seçeneklerine geçin!
 • İstanbul’un birçok merkezi noktasında çalışma olanağı!
 • Konforlu, rahat paylaşımlı ofisler

Bunların yanında hazır ofis ve sanal ofis için bahsettiğimiz diğer imkanların hepsinden de yararlanabileceksiniz. İşlerinizi temiz, sessiz ve rahat bir ortamda sürdürmenin keyfi içerisinde başarıya ulaşmanız yüksek ihtimaldir. Siz de işinizi tek başına yürütüp fiziksel bir ofise ihtiyaç duyuyorsanız Kamara Kadıköy paylaşımlı ofisleri tam da size göre!

Kamara Kadıköy Toplantı Odası

toplantı odası kadıköy

Kamara Kadıköy Toplantı Odası

Kamara bünyesinde sadece ofis değil toplantı salonları ve odalarından da faydalanabilirsiniz. Kamara’da ofisiniz olsun ya da olmasın hiç fark etmeksizin saatlik veya günlük olarak toplantı odalarından yararlanma şansına sahipsiniz. Yine uygun fiyatlara günlük ya da saatlik olarak kiralayabileceğiniz Kamara Kadıköy toplantı odalarında çeşitli imkanlardan yararlanabileceksiniz.

Kamara Kadıköy şubesinde yer alan 14 kişilik kapasiteli Nabizade toplantı odasında ekibinizle birlikte toplantılarınızı en verimli ve en rahat biçimde gerçekleştirebilme şansına sahipsiniz. Toplantıların olabildiğince verimli geçmesi iş süreci açısından çok önemlidir. Siz de toplantılarınızı ferah bir ortamda gerçekleştirmek adına Kamara’nın Kadıköy şubesine uğrayabilirsiniz. İşte Kadıköy toplantı salonunun özellikleri:

 • Tüm teknik yapı sizin için sağlanmaktadır,
 • Oldukça uygun fiyatlıdır,
 • 8 kişilik toplantı masasına ek olarak 6 kişinin gözetmen olarak katılmasını sağlayacak bir düzene sahiptir,
 • Kablosuz internet ve uzaktaki iş ortaklarınızla telekonferans yapabileceğiniz bir IP telefon desteği mevcuttur.

Tüm bu imkanlar nezdinde toplantılarınız çok daha kaliteli geçecek olup işleriniz hakkında önemli kararlara imza atabileceksiniz.

Kadıköy’ün Avantajları Neler?

Kadıköy’ün Avantajları Neler?

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve onlarca girişimciye, şirkete ev sahipliği yapan Kadıköy’de siz de işlerinizi devam ettirerek bu iş dünyasında ekstra öz güven sahibi olabilirsiniz. Kamara Kadıköy şubesinde yer alan hazır ofis, sanal ofis, paylaşımlı ofis ve toplantı salonlarının hepsinden yararlanacağınız gibi tüm imkanlara da sahip olacaksınız. Buna ek olarak Kadıköy’de şu avantajlara da sahipsiniz:

 • Metrobüs hattının başlangıcı olan Söğütlüçeşme istasyonuna 150 metre,
 • Tren ve Hızlı Tren geçişi mevcut olan Söğütlüçeşme Tren İstasyonuna 100 metre,
 • Minibüs Caddesi’ne tam olarak 20 metre,
 • Kadıköy Belediyesi’ne tam olarak yürüme mesafesinde, 300 metre uzaklıkta,
 • Kadıköy Şehir Hatları Vapur İskelesi’ne ortalama 15 dakika yürüme mesafesinde.

Ofis dışındaki işlerinizi de kolaylıkla yürütebileceğiniz Kadıköy’de herhangi bir ulaşım veya işe geç kalmak gibi bir kaygınız olmayacaktır. Kadıköy mevkiinde işlerinizi çok daha rahat biçimde ilerletebilirsiniz.

Kamara Kadıköy Lokasyonundan Kimler Yararlanabilir?

Bahsettiğimiz üzere Kamara’nın Kadıköy lokasyonunda aradığınız tüm ofis türlerini bulabilir ve toplantı salonlarından da istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. İş dünyası içerisinde gerek şirket mantığıyla gerekse de kendi işini tek başına yöneten bir freelance, home-office mantığıyla hareket edin hiç bir şekilde ayrım yapılmadan Kamara herkese kapılarını sonuna kadar açmakta. Yazılım, muhasebe, ticaret, psikoloji ve daha bir çok sektörden kişilerin yer aldığı, çalışmalarını sürdürdüğü Kamara ortamında siz de yerinizi ayırarak bu girişimcilik serüveninde yer alın. Tüm imkanlardan fazlasıyla yararlanacağınız Kamara’da işleriniz eskisine göre çok daha kolay ve rahat biçimde ilerleyecektir.

Genele baktığımızda girişimcilik sektöründe ofis ortamı her zaman için gereklidir. İşin büyüklüğüne göre gerek hazır ofis gerek sanal ofis gerekse de paylaşımlı ofisleri Kamara’da bulabileceksiniz. Kamara Kadıköy lokasyonunda istediğiniz ofis ortamlarını rahatlıkla bularak işlerinizi en kolay ve en verimli biçimde yürütebilecek, neticesinde başarıya ulaşma ihtimaliniz de artacaktır. Sen de girişiminde başarılı işlere imza atmak istiyorsan Kamara Kadıköy şubesini ziyaret etmende fayda var.

Kamara Kadıköy Hazır Ofis

Kamara Kadıköy Sanal Ofis

Kamara Kadıköy Nabizade Toplantı Odası

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. Kadıköy’de Ofis mi Arıyorsunuz İşte Kadıköy’ün Size Sundukları