Bu yazımızda Kamara’nın yakın zamanda girişimciler için hizmete sunduğu Kadıköy sanal ofis hakkında temel detayları vererek hazır ofis avantajlarına değineceğiz. İşte yazımızda yer alacak alt başlıklar:

 • Kamara Sanal Ofis Avantajları
 • Kadıköy’de Sanal Ofis Sahibi Olmanın Avantajları
 • Tasarruf Açısından Sanal Ofis

İşlerini fiziksel bir ofise ihtiyaç duymadan sanal biçimde devam ettiren girişimcilerin ihtiyaç duyduğu ofisler sanal ofislerdir. Peki neden dışarıdan çalışmak yettiği halde sanal ofise ihtiyaç duyulur? Bunun sebeplerinden biri belki de en önemlisi dışarıya karşı prestijli görünmek ve profesyonel bir iş alanı oluşturmaktır. Çünkü girişimci olarak çoğu kişiyle iletişime geçecek müşteri ağınız başarınıza göre sürekli artış gösterecektir. Bu artışı, dolayısıyla size gelen yeni talepleri kontrol altına almak için bir ofis ortamına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bundan ötürü Kamara’nın yakın zamanda açtığı Kadıköy sanal ofis ve hazır ofislerini bir fırsat olarak görebilir ve ofislerinizi Kamara’ya taşıyabilirsiniz.

Kamara Sanal Ofis Avantajları

Kadıköy Sanal Ofis

Öncelikle sanal ofisin genel anlamda ne olduğuna açıklık getirirsek; sanal ofis hizmeti, sabit bir fiziksel çalışma alanına ihtiyaç duymayan kuruluşların kuruluşunu yapabileceği ve yasal olarak faaliyetlerini yürütebileceği bir sistemdir. Siz de Kamara bünyesinde bu sisteme dahil olarak bir çok avantajdan yararlanabilir dolayısıyla işlerinizde başarıyı en iyi biçimde sağlayabilirsiniz. İşte Kamara sanal ofis avantajları:

 • Girişimciler ofislerin kuruluşu sırasında resmi adres gösterimi yapabilir, tebligatları ve diğer her tür resmi yazışmayı sanal ofis adresi üzerinden yapabilirler.
 • Sanal ofis kullanıcılarına özel olarak tanımlanacak olan telefon numarası üzerinden müşterileriniz size profesyonel sekreteryalar üzerinden rahatlıkla ulaşabilir.
 • Ayrıca yine size gelen kargo, evrak gibi önemli belgeler sekreterler tarafından karşılanarak size en sağlıklı biçimde temin edilecektir.
 • Kamara sanal ofis hizmetinden yararlanarak aynı zamanda Kamara’da yer alan toplantı salonlarını da istediğiniz zaman dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
 • Bahsettiğimiz üzere bir ofis adı altında müşterilerinize hizmet vererek daha profesyonel bir sistem içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Kadıköy’de Sanal Ofis Sahibi Olmanın Avantajları

Kamara Kadıköy sanal ofis lokasyonu müşterileri adına oldukça iyi bir noktadadır. İşte bunu destekleyen kriterlerden bazıları:

 • Metrobüs hattının başlangıcı olan Söğütlüçeşme istasyonuna 150 metre,
 • Tren ve Hızlı Tren geçişi mevcut olan Söğütlüçeşme Tren İstasyonuna 100 metre,
 • Minibüs Caddesi’ne tam olarak 20 metre
 • Kadıköy Belediyesi’ne tam olarak yürüme mesafesinde, 300 metre uzaklıkta
 • Kadıköy Şehir Hatları Vapur İskelesi’ne ortalama 15 dakika yürüme mesafesinde,

Kadıköy ilçesinde işinize yarayabilecek tüm noktalara uygun mesafededir. Kadıköy sadece bu yönden değil hem gelişmişlik hem de kalabalık bir nüfusa sahip olması nedeniyle bir çok kişi ile iletişim haline geçmeniz mümkündür. Özellikle Kamara ofislerinde aktif bir rol oynayacaksanız diğer girişimciler ile komşuluk da yapabilirsiniz.

Bu, hem sosyallik hem de işlerinizin gelişimi adına önemli bir kriterdir. Olası iş sorunlarınızda danışacağınız kişilerin mevcut olması sorunlarınızın çözümü için sürenin daha da kısa olması demektir. Bu avantajı yakalayacağınız Kamara ofislerinde çalışarak işlerinize odaklanmanız daha da iyi olacaktır. Çünkü bahsettiğimiz gibi diğer bütün ihtiyaçlarınız Kamara tarafından karşılanmakta olup size düşen görev sadece işlerinize odaklanmak olacaktır.

Tasarruf Açısından Sanal Ofis

Tasarruf Açısından Sanal Ofis

Kendi imkanlarınız ile tamamen sıfırdan kuracağınız ofisin giderleri Kamara’da kuracağınız hazır veya sanal ofis giderlerine göre oldukça fazla olacaktır. Çünkü diğer ofislerde bütün her şeyden sorumluyken Kamara’da sadece uygun kira fiyatlarıyla ofis sahibi olabileceksiniz! Bu da sizin maddi olarak avantajlı duruma geçmenizi sağlayacaktır. Bu tasarruftan kaynaklanan artı bütçenizi de kendi işleriniz için kullanabilecek ve neticesinde işlerinizi olan yoğunlaşmanız daha da artıracaktır.

Hem daha iyi ortamlarda çalışabilmek, hem çalışırken maddi ve zaman olarak tasarruf yapmak ve iyi bir çalışma planı oluşturmak adına ofislerinizi Kamara ofislerine taşıyabilirsiniz. Eğer ki hazır ofise ihtiyaç duymadan çalışmalarınıza devam etmek istiyorsanız Kamara Kadıköy sanal ofis tam da size göre