Bu yazımızda Kamara’nın yakın zamanda girişimciler için hizmete sunduğu Kadıköy hazır ofis hakkında temel detayları vererek hazır ofis avantajlarına değineceğiz. İşte yazımızda yer alacak alt başlıklar:

 • Kamara hazır ofis avantajları
 • Daha sosyal bir çalışma ortamı için Kamara hazır ofis
 • Tasarruf açısından Kamara
 • Kadıköy’ün size sundukları

Bir girişimci veya kendi işini kurmak isteyen bir patron olarak işiniz için en gerekli olan kriterlerden biri olan ofisinizi açmak somut anlamda sizin ilk temel adımınız olmalıdır. Çünkü sabit bir konum, edinilmiş bir çevre ve yapacağınız işler vasıtasıyla kazanacağınız müşteriler sizin gerek kazanç gerekse de prestij yönünden geleceğinizi etkileyecektir. Tabi ofislerinizi kurarken bir çok zorluklar da yaşayacaksınız. Özellikle de özel sektörün yoğun biçimde yaşandığı İstanbul gibi bir yerdeyseniz bu zorluklarla karşılaşma ihtimaliniz bir hayli fazladır? Peki bu zorlukları kolay bir biçimde aşmanın yolları yok mu? Girişimciler her daim fırsatları gözeten ve bu fırsatlardan en verimli biçimde yararlanmaya çalışan kişilerdir.  O halde Kamara’nın yakın zamanda girişimciler için sunduğu Kadıköy tesisini incelediniz mi? Bu tesislerde çalışmak ve imkanlardan yararlanmak tam da size göre!

Şirketini, ofisini Kadıköy’de veya Kadıköy’e yakın civarlarda açmak, işlerini başlatmak isteyen girişimciler için kaçınılmaz bir fırsat olan Kamara Kadıköy hazır ofis şubesi altında bir çok imkan eşliğinde işlerinizi en iyi biçimde devam ettirebilirsiniz.

Kamara Hazır Ofis Avantajları

Kamara Kadıköy Hazır Ofis

Kamara, müşteriye odaklı ve müşterinin ihtiyaçlarına uygun ofis ortamları kurarak müşterilerinin mağduriyet yaşamalarının önüne geçmektedir.

Hazır ofisler fiziksel anlamda işleri yürüteceğiniz alanlardır. Dışarıya çok bağımlı olmayan, freelance şeklinde çalışmayan girişimcilerin tercih edeceği ofis türüdür.Uygun kira fiyatlarıyla birlikte çalışmalarınızı sürdüreceğiniz Kamara hazır ofislerinde yaşayacağınız imkanlar genel olarak şöyledir:

 • Şık, tam donanımlı mobilyalı ofis ortamı
 • Profesyonel sekreterya hizmeti
 • Hızlı internet bağlantısı
 • Fatura giderlerinin hepsi kiraya dahildir
 • Mutfak kullanımı, ücretsiz çay ve kahve(sınırsız)
 • Faks, fotokopi gibi tüm ofis ekipmanları
 • 24 saat kapalı devre kamera sistemi ve alarm sistemi

Daha Sosyal Bir Çalışma Ortamı İçin Kamara Hazır Ofis

Girişimciler durgun insanlar değillerdir. Sürekli aktif olma, meşgul olma çabası içerisindeler. Ki, başarıyı elde etmek için gerekli olanın çok çalışmak olduğunun farkındadırlar. Ancak çok çalışırken de çeşitli insanlarla, gerek ekip arkadaşlarıyla gerekse firmaların kurucu ortaklarıyla gerekse de başka kişilerle irtibat halinde olmaya çalışmaları onlar için bir avantaj olur. Çünkü olası bir iş probleminde alternatif çözüm üretmeleri gerekebilir. Bu çözümleri de ancak bu saydığımız kişiler vasıtasıyla gerçekleştirebilirler. Bu kişileri her zaman, her her yerde bulmak o kadar da kolay olmayabilir. Özellikle siz çalışmalarınızı sürdürürken Kamara’da bir çok komşunuz da olacaktır. Bu vesileyle kendinizi yalnız hissetmeyecek ve hem yeni arkadaşlar edinecek hem de işleriniz hakkında istişarelerde bulunabileceksiniz. Yeni komşularınızla Kamara’da yer alan teraslarda sınırsız çay, kahve eşliğinde derin iş/yaşam sohbetlerinde kendinizi bulabilirsiniz.

Tasarruf Açısından Kamara

Kamara Hazır Ofis

Kamara’da bahsettiğimiz imkanlar eşliğinde çalışarak siz de göreceksiniz ki hem maddi hem de zaman olarak çok şey kaybetmeyecek hatta avantajlı konuma geçeceksiniz. Çünkü belirttiğimiz üzere Kamara, girişimciler için tüm kolaylıkları sağlamakla birlikte ofislerini olabildiğince uygun fiyatlara kiralar ve girişimcilerin de imkanlarından yararlanmasını sağlar.

Kamara’da size düşen görev sadece bilgisayarınızı getirip masanıza kurmanız olacaktır. Diğer işlerle Kamara ilgilenmekte dolayısıyla bu da sizin başka işler için vakit harcamanıza engeldir. Daha iyi bir biçimde işlere odaklanmak ve uygun kira fiyatlarıyla birlikte tüm bu imkanlardan yararlanmak isteyen kişiler Kamara Kadıköy hazır ofis kısımlarına gelerek o çalışma ortamlarını daha yakından görebilir.

Kadıköy’ün Size Sundukları

İstanbul’da sıcak, samimi ve sosyal ortamı bulacağınız semtlerden biri olan Kadıköy’de ofisinizi açmak, işlerinizi orada devam ettirmek sizin için büyük bir avantajdır. Kendini çalışmakla kısıtlandırmayan ve sürekli sosyal, aktif olmayı seven kişiler için Kadıköy önemli noktalardan bir tanesidir. İşte Kadıköy’de ofis kiralamanın ve orada bulunmanın avantajları

 • Sosyal bir ortamdır(Kafe ortamları, sinema, tiyatro vs.)
 • Ulaşım kolaydır
 • Denizle iç içe olabilme
 • Kültür ve sanatın kalbi olan bir semt
 • Genç nüfus da fazladır

Bakıldığında Kamara Kadıköy hazır ofis, girişimciler için tam bir isabet nokta olabilir. Çünkü bahsettiğimiz gibi sosyalliği seven, çalışmakla kendini sınırlamayan ve bulunduğu yerin tadını çıkarmaya çalışan kişiler için tüm imkanlar Kadıköy’de adeta sizi bekliyor.

Kamara’nın yeni tesisi olan Kadıköy tesisi hakkında soru, görüş ve önerileriniz için yorum yapabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok önemli