Topshelf Records work working study worth

İstanbul Türkiye’nin iş dünyası açısından en önemli şehirlerinden biri. Belki de birincisi. Bundan dolayı İstanbul”da yaşamanın avantajları girişimciler, çalışanlar ve iş yerleri için oldukça fazla. İstanbul”un bu artılarının yanında çalışanları, hatta kentteki tüm bireyleri olumsuz etkileyen bir faktör var, trafik! Bu sorundan dolayı İstanbul’lu için sanal ofis önemli bir seçenek.

Kamara’da sanal ofis alanında İstanbul”da hizmet veren bir kuruluş. Firma yetkilileri ile irtibat kurduğunuzda size profesyonel bir iş telefonu ve sekreter atıyorlar. Siz nerede olursanız olun prestijli bir iletişim adresine sahip oluyorsunuz. Bu sistemi kullandığınızda iş yerine gitmenize, yolda saatler harcamanıza gerek kalmıyor. Hem de profesyonelliğinizden ödün vermeden.

Megakentteki trafik sorunu azımsanamayacak kadar zaman kaybına yol açıyor bu da işinizde ilerlemenize engel olabilir. Bu nedenle Sanal Ofis İstanbul’da mutlaka düşünülmesi gereken bir seçenek. Aynı durum dünyanın birçok şehrinde de geçerli, çalışanlar artık verimliliklerinin trafikle, zaman kaybıyla azalmasını istemiyorlar. İstanbul’da Sanal ofis kullanarak işerinize yoğunlaşabilirsiniz.

Sanal ofisin bir avantajı da siz nerede olursanız olun hiçbir çağrıyı kaçırmayacak olmanızdır. Kimse meşgul olduğu için müşterilerini veya potensiyel müşterilerini kaybetmek istemez. İstanbul’lu için Sanal ofis de bu noktada devreye giriyor. Sekteterinize telefonunuzu nasıl açması gerektiğini belirttiğiniz gibi hangi durumlarda size aktarması gerektiğini de söylüyorsunuz.

Eğer cevap veremeycek durumdaysanız sekreteriniz sizin için not alıyor ve size e posta ile gönderiyor.

Hemen bizimle iletişime geçin!