fbpx

İstanbul Levent Semtinde Ofis Arıyorsunuz. İşte Levent’in Size Sundukları!

Girişimci olarak mutlaka işlerinizi yürütmek ve ekibinizi bir araya getirmek için ofise, şirkete ihtiyaç duyarsınız. Peki şirketin bulunduğu konum, çevre sizce ne kadar önemlidir? İş dünyasında kalite, vizyon ve diğer şirketlerle olan ilişki açısından İstanbul Levent önemli bir semt durumundadır. Nitekim gökdelenlerin, takım elbiseli adamların ve iş dünyasının önemli isimlerinin bulunduğu yerdir İstanbul Levent. Bu bölgede şirketinizi veya ofisinizi rahatlıkla kurabilir, çevrenin imkanlarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Hem bulunduğunuz sektöre hem de elinizde bulunan sermayeye göre nasıl şirket kurabilirim veya ofis açabilirim düşüncesine ister istemez kapılacaksınız. Ofis giderleri, çalışanların maaşları, kağıt, dosya, materyal masrafları derken işin içinden çıkamaz hale gelebilirsiniz. Ancak bunları düşünmenize gerek yok, çünkü size bir önerimiz var 🙂

Kamara Levent Şubesinde Ofis Kurmak ve Avantajları 

Önerimiz ofisinizi Kamaraya taşıyarak en iyi imkanlardan yararlanma şansına sahip olmanızdır. Hem de daha hesaplı, cebinize uygun bir bütçeyle. Nasıl mı?

Sektörünüz dahilinde size uygun hazır ofis, sanal ofis veya paylaşımlı ofis tercihlerinden birini seçebilirsiniz. Yapanız gereken sadece ekibinizi toplamak ve laptopunuzu masaya koymak. Gerisini Kamara sizin için düşünüyor. Peki bu hizmetler neler, dilerseniz bunları sıralayalım:

 • Profesyonel sekreter imkanı.
 • Kağıt, fotokopi makinesi gibi ofis materyalleri hazır bir şekilde ofisinizde bulunur.
 • Rahat sandalyeler ve işinizi görecek masalar.
 • Resepsiyon hizmeti.
 • Temizlik hizmeti.
 • Sınırsız çay ve kahve ikramları.
 • 7/24 güvenlik ve fiber internet hizmeti.
 • İnternet, su, elektrik faturaların hepsi kiranın içinde.

Sadece bununla da bitmiyor tabi. Kamara Levent şubesi içerisinde bulunan toplantı salonları hizmetinden de gelen müşteri veya ziyaretçilerinizi gerek seminer vererek gerekse toplantılar için yararlanabilirsiniz.

Kamara Levent şubesi içerisinde bulunan Google ve YouTube Türkiye ofisleri ile de komşu olarak teknolojiyle iç içe bir görüntü sergileyebilir, komşuluk, arkadaşlık ilişkilerini de geliştirebilirsiniz. Bu sayede iş stresinden de uzaklaşarak zihninizi rahatlatabilirsiniz.

İstanbul Levent Semtinde Ofis Kurmanın Avantajları

istanbul levent ile ilgili görsel sonucu

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi iş dünyasının merkezi haline gelmiş bir noktadır İstanbul Levent. Bir çok sektörde kurulan şirketlerin bulunduğu Leventte öncelikle bir markanız, vizyonunuz oluşur diğerlerinden farklı olarak. Diğer şirketlerle olan iletişiminiz sayesinde saygınlığınız artar ve kesimler tarafından daha çok tanınırsınız.

Diğer bazı avantajlarını sıralarsak:

 • Yenikapı-Hacıosman metro hattının Sanayi Mahallesi durağına 350 metre yürüme mesafesinde,
 • 4. Levent’e 1 km uzaklıkta,
 • Maslak’a 3.5 km uzaklıkta
 • Arabanız için etrafta ücretli otoparklar mevcut,
 • Alışveriş merkezlerinin bol olduğu bir alan,
 • Modern bir semt olması,
 • Villaların, lüks otellerin çok olması,
 • Canınız sıkıldığında etrafta bulunan kafa dinlendirici ve gezilecek mekanların yoğun olması

gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Girişimciler için ofislerin bir ihtiyaç olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Yazımızın giriş kısmında da belirttiğimiz üzere ofisin konumu da büyük önem taşır. Ofisinizi Kamaranın İstanbul Levent şubesine taşıyarak bahsettiğimiz bu imkanlardan fazlasıyla yararlanabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki bir girişimci için işlerin başarılı bir şekilde ilerleyişi, bu başarı için de ancak zamanın bol olması gerektiği ve zaman kadar da ekonomik bütçenin gerçekten çok önemli olduğu gerçeği vardır. Zamandan ve ekonomiden kazanmak isteyen girişimcilerin ofis için ilk tercih edeceği yer Kamara olmalı. Kamaradaki bu imkanlardan yararlanarak emin olun ekibinizle beraber başarıdan başarıya koşacaksınız. Ve tabiki hem zamandan hem de ekonomiden kazanarak.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir