fbpx

İstanbul Beyoğlu Semtinde Ofis Aramak ve Beyoğlunun Size Sundukları!

Türkiye’de şirket, ofis gibi sektörlerin ve bu tür işlerin hızla yayıldığı ve neredeyse merkezi haline geldiği il şüphesiz İstanbul’dur. Bilişim sektöründen inşaat sektörüne, tekstil sektöründen gıda sektörüne kadar daha bir çok sektörün ev sahipliğini üstlenen İstanbul’da şirket kurmanın, ofis açmanın oldukça büyük avantajları ve az da olsa dezavantajları vardır. Onlarca semt arasında istediğiniz yerde ofisinizi özgürce açabilir işlerinizi devam ettirebilirsiniz. İstanbul Beyoğlu semti de bunlardan biridir sadece.

Girişimci neden ofise ihtiyaç duyar? Ofis olmadan işlerine devam edemez mi? Bu sorulara ancak girişimcinin kendisi cevap verebilir. Ancak şöyle bir gerçek var ki, eğer şirket kurmayı düşünecek kadar büyük işler içindeyseniz bunu asla tek başınıza idare edemezsiniz. Bir ekibiniz dahilinde, takım çalışması yürütülerek yapılması gereken bir iş söz konusudur. Bunun için de herhangi bir yerden değil, ancak ofis, şirket gibi kurumsallaştırılmış yerlerde çalışmanız gerekir.

Peki ofisler nasıl olmalı, şirket nasıl kurulur, aşamaları nelerdir? Aslında bu soruların cevabı çok basit. Sizin sadece karar vermeniz gerekiyor aslında.

Bu yazımızda İstanbul Beyoğlu semtinde ofis açmayı düşünen girişimciler için Beyoğlu semtini ele alacağız. Ofis içinse Kamara Beyoğlu şubesi sizin için en ideal ofis tercihi olacaktır.

Neden Kamara Beyoğlu Ofisleri?

Kamara Beyoğlu şubesine geçmeden önce Kamara şirketinin ne olduğuna, sizin için hangi imkanları sağladığına bir bakalım dilerseniz.

Kamara, sizin gibi girişimcilere, ofis ihtiyacı olanlara hazır ofis, sanal ofis ve paylaşımlı ofis gibi ofis türlerini size sunan bir şirkettir. İstanbul’un çeşitli semtlerinde şubeleri ve yüzden fazla ofis ile binden fazla kişiye hizmet eden bir şirkettir.

Hangi İmkanlardan Yararlanacaksınız? 

Sektörünüzün amacına göre size uygun ofisi seçerek işlerinizi devam ettirebilirsiniz. Peki siz iş yaparken Kamara size ne hizmetler sunacak, onları sıralamak gerekirse:

  • Rahat etmeniz açısından ergonomik ofis mobilyaları,
  • Profesyonel sekreter hizmeti,
  • Sınırsız fiber internet, elektrik, su, ısınma gibi ihtiyaçlar, üstelik hepsi kiraya dahil.
  • Her gün ofis temizliği,
  • Resepsiyon,
  • Sınırsız çay, kahve ikramları,
  • Seminer ve toplantılarınız için toplantı odalarını kullanma fırsatı,

Yukarıda sıraladığımız maddelere bakacak olursak baya rahat edebilecek ve işlerinizi bu rahatlıkla sürdürebileceksiniz. Size düşen sadece bilgisayarınızı masaya kurmak olacaktır. Çünkü gerisiyle Kamara ilgilenecek ve bu sayede zamandan kazanmış olacaksınız. Unutmayın ki bir girişimci için zaman kavramı oldukça önemlidir.

Kamara Beyoğlu şubesinde toplam 6 ofis ve 1 toplantı salonu bulunmaktadır. Toplantılarınızı İstanbul’un tarihi merkezi ve hareketli semti Beyoğlu’nda gerçekleştirmek isterseniz Piri Reis toplantı salonu sizin için oldukça uygundur.

Beyoğlu’nda Sizleri Neler Bekliyor?

İstanbul Beyoğlu ile ilgili görsel sonucu

İş, eğlence ve kültür dünyasının merkezi olan İstanbul Beyoğlu ilçesi 245 bin yerleşik nüfustan oluşan bir yerleşim alanıdır.

Beyoğlu denince akla hemen İstiklal Caddesi, Taksim gibi meydanlar gelse de Beyoğlu Şişli ve Beşiktaş ilçeleri ile de sınır oluşturur. Bu sayede Kamaranın Şişli semtindeki şubesine de uğrayabilir, oradaki imkanları da görebilirsiniz.

İstanbul gibi bir şehirde trafik, ulaşım gibi sorunlarla nasıl baş edeceğim düşüncesine kapılmanız çok doğal. Beyoğlu;

  • Şişhane metro durağına 300 metre yürüme mesafesindedir.
  • Tepebaşı Katlı Otoparkına ise 450 metre yürüme mesafesindedir.

Bu iki madde, ulaşımda avantaj sağlamak adına önemlidir.

İstanbul Beyoğlu ile ilgili görsel sonucu

Sürekli iş yaparak da stres altında durmayı istemezsiniz açıkçası. Kendinize vakit ayırmak da hakkınızdır. Bunun için Beyoğlu size uygun bir semttir. Çünkü turizm, kültür, sanat ve eğlence gibi alanlarda İstanbul’un önemli yerleri arasındadır Beyoğlu. Siz de bu fırsatlardan yararlanarak zihninizi dinlendirebilir, dönüşünde ise işlerinize daha çok odaklanabilir, verimli hale dönüştürebilirsiniz.

Genç Beyinlerden Yararlanabilirsiniz

Özel sektör alanı, kişisel mesleki ve motivasyon gelişimi açısından önemli alandır Nitekim rekabet ortamı içerisinde işlerin aksamaması gerektiği kadar daha iyisini yapma amacı da olmalıdır. Daha iyisini yapmak için de çalışanların kendilerini geliştirmesi ve işe hapsolması gerekebilir bazen.

Ancak bununla da sınırlandırılmamalı. İstanbul Beyoğlu semtinde bir çok üniversite mevcut. Okan Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve diğer üniversitelerin kampüsleri ile birlikte bir çok lise bunlara örnek olarak verilebilir.

Sektörünüze uygun, sektörünüzün amacına yönelik öğrencileri en basiti stajyerlik alanına almanız onların gelişimi yönünden etkili olacaktır. Belki de onların önerileri ve size olan yaklaşımları sonucu şirketiniz farklı işlere imza da atabilir. Siz sadece fırsat vermelisiniz.

Öğrencilere ulaşmak, genç beyinlere şirketinizde olanaklar sunmak bir yandan da sizin prestij ve tanınmışlığınızı artıracaktır. İnsanlar sizi daha çok tanıyacak, adınızı daha çok duyacaktır.

Çalışırken eğlenmek, eğlenirken de yeni şeyler keşfetmek istemez misiniz? Kamarada komşuluk ilişkileri diye bir şey var, siz de bunlardan bir parça olabilirsiniz. Nitekim canınız sıkıldığında balkonda veya bahçede sohbet edip birlikte çay içebileceğiniz bir komşunuz olacak. Bu sayede onlarla tanışıp  kaynaşacak ve onun mesleği, sektörü hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu, sosyallik yönünden önemli ve gereklidir. Bu sayede, ekibiniz dışında da arkadaşlarınız olur ve kendinizi yalnız hissetmezsiniz.

Kamarada profesyonel ofis içerisinde profesyonel hizmetlerden yararlanarak işlerinize devam etmek size başarıyı da getirecektir. Çünkü, zaman gibi önemli bir kavramdan kazanmış olacak ve size düşen sadece işlerinize odaklanmak olacaktır. Bu, her girişimcinin isteyeceği şeylerden biridir.

Ayrıca ofisinize gelen müşteri veya ziyaretçileriniz ofisinizin düzenine, karşılanma durumu gibi misafirperverliğe de önem verecektir. Bu sıcak karşılamaları yine Kamarada bulabilirisiniz. Ki, bu sayede müşterilerinizin gönlünü kazanarak daha bir çok müşteriye de ulaşabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi daha bir çok imkandan yararlanmak için Kamara Beyoğlu şubesine giderek bu imkanları yakından görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir