19th centuryİstanbul sahip olduğu ekonomik potansiyel ile ulusal ve uluslararası alanda oldukça önemli bir konumda. İstanbul Avrupa Yakası sanal ofis seçenekleri fırsatlarla aynı zamanda zorluklarla dolu İstanbul piyasasında girişimcilere kolaylık sağlıyor.

Özet bir ifadeyle sanal ofis yeni nesil çalışma sistemidir. Sanal ofis hizmeti alan girişimciler sabit bir telefon numarası ve profesyonel sekreterlik hizmeti alırlar. Kendileri nerede olursa olsun telefonları mutlaka prestijli şekilde yanıtlanır ve gereken durumlarda yönlendirme yapılır. Ofise sahip olmayan, sahadan çalışan girişimciler, sanal ofis sayesinde iletişimlerini etkili şekilde sürdürebilir. İstanbul Avrupa Yakası sanal ofis seçeneğiyle yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmadan profesyonel imaja sahip olunabilir.

Sanal ofis kullanıcılarının kartvizitinde sadece bir cep telefonu değil kurumsal bir hat da bulunmaktadır. Bu numara arandığında da telefonlar alanında uzman sekreterler tarafından yanıtlanır.  Sanal ofis sisteminin getirdiği avantajlar bu seçeneğin giderek popülerleşmesini sağlamaktadır. Özellikle sahadan çalışan girişimciler için iletişim zaman zaman problem olabilmektedir. Her zaman gelen çağrılar yanıtlanamamaktadır. Bunun sonucunda potansiyel müşteriler kaçırılabilmektedir. Telefonun cevaplanması da her zaman çözüm anlamına gelmemektedir. Gürültülü bir ortamda veya seyahat halindeyken gelen çağrılar yanıtlansa da sağlıklı bir diyalog kurmak mümkün gözükmemektedir. İstanbul Avrupa Yakası Sanal ofis ile bunların hiçbiri problem değildir. Her zaman gelen aramaları en iyi şekilde yanıtlayacak, gerektiğinde aktaracak sekreterler hazırıdır.

Sanal ofisin bir diğer artısı da kurulumunun çok kolay olmasıdır. İstanbul Avrupa Yakası sanal ofis hizmeti veren Kamara ile iletişime geçerek bir gün içinde sanal ofisinize sahip olabilirsiniz. Kamara’nın güler yüzlü ekibine sanal ofisle ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı iletebilir ve doyurucu yanıtlar alabilirsiniz. İstanbul merkezli ve tamamen yerli bir firma olan Kamara sanal ofis tercih eden girişimcilere çeşitli olanaklar da sağlıyor. Kamara sanal ofisin yanı sıra hazır ofis ve toplantı salonu hizmeti de sunuyor. Sanal ofis hizmetinden yararlanan herkes toplantı salonlarından ve hazır ofislerden indirimli olarak faydalanabiliyor! İşler büyüdükçe sanal ofisin yanı sıra hazır ofis ve toplantı salonu da birer ihtiyaç haline gelebilmektedir. Kamara’da bu da düşünülmüş ve kolaylıklar hazırlanmış.

RAKAMLARLA İSTANBUL AVRUPA YAKASI

İstanbul Avrupa Yakası büyük bir potansiyel taşıyor. Türkiye’nin önde gelen kariyer sitelerinden Kariyer.net’te İstanbul Avrupa Yakası’nda 12.677 adet ilan bulunmakta. Bu rakam İstanbul Anadolu Yakası’nda ise 10.395. İstanbul Ticaret Odası (İTO); İTO’ya kayıt olan firma sayılarıyla ilgili istatistiksel bilgiler de paylaşmaktadır. İTO’dan alınan rakamlara göre yıllar içinde senenin ilk altı ayı İTO’ya kayıt yaptıran firma sayısı şu şekildedir;

avrupa_yakasi_firma_kayit_sayisi

Kamara’nın Avrupa Yakasında Bulunan Ofisleri

Bulunduğu Yer İletişim Bilgileri
Beyoğlu / İstiklal Adres: İstiklal cd. No:189 Tomtom Mah. Beyoğlu İstanbul
Telefon: +90 212 9633323
Mail: info@kamara.com.tr
Şişli – Merkez Adres: Hasat Sk, No:52, Merkez, Şişli, İstanbul
Telefon: +90 212 9631020
Mail: info@kamara.com.tr
Levent Adres: Dalgıç Sk. Yeşilce Mh. No 3 Kağıthane İstanbul
Tel: +90 212 963 04 64
Mail: dome@kamara.com.tr
Zorlu Center Adres: Levazım Mahallesi, Koru Sokak No:2 Zorlu Center,
Teras Evler D Blok 148 34340 Beşiktaş / İstanbul
Tel: +90 212 963 06 13
Mail: zorlucenter@kamara.com.tr

Kamara’nın diğer tüm şubelerini görmek için buraya tıklayınız