19th centuryİstanbul, en saygın ulusal ve uluslararası firmaların yer aldığı oldukça büyük ve aktif bir şehir. Bu nedenle İstanbul Anadolu Yakası sanal ofis, hazır ofis gibi çalışma hayatını kolaylaştıran seçenekler sıkça araştırılıyor. Sanal ofis ile yüksek maliyetlere katlanmadan profesyonel bir görünüm oluşturmak mümkün!

İstanbul Anadolu Yakası sanal ofis, bölgesel bir çalışma biçimini çağrıştırsa da sanal ofis ile tamamen özgürsünüz! Sanal ofisin ne demek olduğunu kısaca incelemek durumun netleşmesine yardımcı olacaktır. Sanal ofis sayesinde kurumsal bir telefon numarasına sahip olursunuz. Size gelen tüm çağrılar firmanızın ismi ile daha önce belirttiğiniz şekilde karşılanır ve size aktarılır. Müsait değilseniz görüşme detayları not alınır ve size anında e-posta gönderilir. Bu sayede tek bir telefon dahi kaçırmazsınız. Özellikle freelance çalışanlar için İstanbul Anadolu Yakası sanal ofis büyük bir fırsat! Kartvizitte bulunan profesyonel bir telefon numarası, merkezi lokasyonlarda yer alan adres, telefonların karşılanış şekli dahi potansiyel müşterilerin fikir edinmesinde önemli rol oynar. Sanal ofis hizmetinin faydaları bununla da sınırlı değil! İstanbul merkezli Kamara’da dilediğiniz zaman müşterilerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla hazır ofis veya toplantı salonu seçeneklerinden indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Kamara’nın deneyimli sekreterlerinin profesyonel şekilde yanıtladığı çağrılar, ferah ve konforlu bir ortamda düzenleyeceğiniz toplantı başarı için gerekli zemini hazırlıyor!

Murphy kanunları maalesef iş dünyasında da geçerli! Telefonunuzu sürekli yanınızda tutsanız, şarjını sürekli kontrol etseniz hatta taşınabilir şarj cihazı almış olsanız da müsait olmadığınız bir anda önemli bir çağrı alabilirsiniz. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin; potansiyel müşterileriniz, müşterileriniz sizi ulaşılabilir olmadığınız o minicik zaman diliminde yakalayabilir! Bunun yanı  sıra ulaşılabilir olmak ile prestijli olmak aynı anlama sahip değildir. Potansiyel müşteriniz ile bir yokuşu tırmanırken veya gürültülü bir ortamda konuşmak istemezsiniz.

Her ne kadar sanal ofis ile tüm dünyadan çalışmak mümkün olsa da İstanbul Anadolu Yakası sanal ofis şeklinde araştırmak fayda getirecektir. Sanal ofisin ne olduğu ne gibi faydalar sağladığı hakkındaki tüm soruları bizzat Kamara’nın güler yüzlü ekibine aktarabilir ve doyurucu yanıtlar alabilirsiniz. Teknoloji ne kadar gelişse de hiçbir şey yüz yüze iletişimin yerini tutmuyor. Dilediğiniz zaman bir kahvesini içebileceğiniz firma ile çalışmak avantaj sağlayacaktır.

RAKAMLARLA İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Türkiye’nin saygın iş ilanı sitelerinden Kariyer.net’te İstanbul Anadolu Yakası için 11.289 ilan, Avrupa Yakası için ise 13.870 adet ilan bulunmakta. İstanbul Ticaret Odası (İTO)  verilerine göre son beş yıl,  yılın ilk altı ayında İTO’ya kayıt yaptıran firma sayısı şu şekilde;

  • 2016: 25.583
  • 2015: 26.701
  • 2014: 28.469
  • 2013: 26.433
  • 2012: 22.972
  • 2011: 23.761

İTO verilerine göre İstanbul’da Ticaret Siciline kayıtlı firma sayısı 522.211, Anadolu Yakası’nda 177.371, Avrupa Yakası’nda ise 344.840 adet firma bulunmakta.

Kamara’nın Anadolu Yakasında Bulunan Ofisleri

Bulunduğu Yer İletişim Bilgileri
Bostancı Adres: İstasyon Yolu Sk. No:3, Altıntepe, Maltepe, İstanbul
Telefon: +90 216 5873030
Mail: bostanci@kamara.com.tr
[button title=”Detaylı bilgi alın” link=”https://kamara.com.tr/bostanci/” target=”_blank” large=”0″]
Altıntepe Adres: Eski Bağdat Cd. No:19, Altıntepe Maltepe Istanbul
Telefon: +90 216 5181144
Mail: info@kamara.com.tr
[button title=”Detaylı bilgi alın” link=”https://kamara.com.tr/altintepe/” target=”_blank” large=”0″]

Kamara’nın diğer tüm şubelerini görmek için buraya tıklayınız