İŞ YERİ DIŞINDA ÇALIŞMAK VERİMLİLİĞİ ARTTIRIYOR

Eğer bir ofise sahipseniz artık iş yerinizde daha az çalışacaksınız demektir. Birçok insan iş yerlerinde toplantı salonu olmasına rağmen çalışmalarını kafelerde gerçekleştiriyor.Kafede çalışmak, sosyal olarak daha ilgi çekicidir. Çay kahve olanakları daha iyidir zihinsel olarak da kendinizi rahat hissedersiniz, iş yeri dışındasınızdır. Çalışmalar insanların kafelerde ofislerinde olduklarından daha verimli olduğunu gösteriyor. Hazır Ofis, çözüm olabilir!

Bazı çalışanlar işlerini yaparken bir yandan da yemek yemeyi seviyor bu alışkanlık dünyanın belirli yerlerinde bir gelenek. Birçok işveren ofislerinde Starbucks bulunduruyor böylelikle çalışanlar iş yeri dışına çıkmıyor. Bu verimliliği ve çalışanların memnuniyetini arttırıyor.  Birçok insan teknolojinin faydalarından yararlanıyor, bir iş yeri yerine Hazır ofis seçeneğini tercih ediyor. Hazır ofis seçeneği daha esnek ve verimli çalışma imkânı sunuyor. Hazır ofisinizin bulunduğu tesislerde sizin için sosyalleşme ortamları olabilir.

Yeni yazılımlarla iş arkadaşlarınızla toplantı düzenlemek için ofiste olmanıza gerek yok, telekonferans yöntemiyle de toplantınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle fiziksel olarak da yorulmazsınız.  Google’ın da içinde yer aldığı dünyaca ünlü birçok firma çalışanlarının memnun olması ve minimum enerji harcaması için çaba harcıyor. Rahat çalışma kültürü, iş dünyasındaki hızla yayılıyor. Bazı firmalar artık unvan kullanmıyor. İşe alımlarda bilginin yanı sıra kişilikle ilgili de sorular soruluyor. İnsanlar yapacakları işlerde söz sahibi oldukça daha verimli oluyor.

İnsanların kafelerde çalışmasının gürültüden dolayı olumsuz etkilenebileceğini söyleyenler de mevcut fakat kafedeki gürültü size sadece yeteri kadar ses verir, Rock konserindeki kadar değil. Yapılan bir başka araştırma ise belirli düzeydeki arka plan sesinin çalışanların üretkenliğini arttırdığını göstermiş.
Kafelerde çalışmanın çalışanlara diğer olumlu etkisi ise kafein. Araştırmacılar gece vardiyası çalışanlarından kafeinli içecek tüketenlerin içmeyen arkadaşlarına oranla daha az hata yaptığını ortaya çıkarmış. Kafein boyun, omuz, sırt ağrılarını da hafifletiyor.

HAZIR OFİS ve SANAL OFİS İLE SADECE İŞİNİZİ DÜŞÜNÜN

Kamara’nın hazır ofis ve sanal ofis seçenekleri konforlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlıyor. Hazır ofisinizde işiniz dışındaki hiçbir şeyle ilgilenmezsiniz. Üzerinde düşünmeniz gereken tek şey işiniz ve işinizle ilgili konulardır. Kamara’nın sunmuş olduğu hazır ofiste kaliteli ofis mobilyalarınız, yüksek hızlı internet bağlantınız, telefon hattınız, sıcak içecekleriniz, fotokopi makinanız, faks cihazınız hazır. Hazır ofis düşük maliyetiyle Freelancerlar, girişimciler, iş yerlerini değiştirmek isteyen çalışanlar için ideal.