Girişimcilik dünyasında artık tamamen teknoloji ve hızlı üretimden söz etmek mümkündür. Bununla birlikte tercih edilen ofis türlerinde de çeşitli servislerden, imkanlardan yararlanmak isteyen binlerce girişimci mevcuttur. Girişimcilerin daha pratik, hızlı ve üretken olması için önemli faktörlerden birisi de çalıştıkları ofis ortamlarıdır. Özellikle servisli ofisler bu noktada daha ön planda olmalıdır. Servisli ofislerin ne olduğuna ve önemine değineceğimiz bu yazımızda yer vereceğimiz alt başlıklar şunlardır:

  • Sunulan hizmetler,
  • Son kullanıcılar,
  • Servisli ofisler için Kamara,
  • İlgili yazılar

Günümüz iş dünyasında servisli ofislerin yeri yadsınamayacak şekilde önem kazanmıştır. Gelişmiş ülkelerde, iş hayatına hızlı atılım sağlanmasını sağlayan servisli ofisler artık ülkemizde de faaliyet göstermeye başlamış ve iş yaşamına hareketlilik kazandırmıştır.

Hazır ofis alanlarının en büyük faydalarından biri, ofis operatörlerinin ihtiyacınız olan tüm enformasyon teknolojisi altyapınızı sizin yerinize yönetmesidir. Böylelikle enformasyon teknolojisiyle uğraşmaktan kurtulur ve bu iş için zaman ayırmanıza gerek kalmayacaktır.

Kendinize ait bir bilgisayarınız olmasına rağmen hazır ofisler size bir network alt yapısı sunar. Kimi operatörler sizin sadece başlangıç derecesinde enformasyon teknolojisi hizmeti sunarken, mimarlık, teknolojik hizmetler ve grafik tasarımcılarıyla hizmet veren hazır ofis sağlayıcıları da bulunmaktadır.

Hazır ofis sağlayıcınız, ofis alanınızda özgün dizayn olanakları sunarken, aynı zamanda operatörünüz ile bu konuyu görüşerek ofis alanınızı yeniden dizayn edebilirsiniz. Bazı durumlarda şirketler kendi tarzlarına göre değişik dekorlar talep edebilirler. Örneğin, bir şirket bir çok masanın bir arada olmasını ve böylelikle takım çalışmasını sağlamak ve iş arkadaşlarının aralarında etkin iletişimde bulunmalarını isterken bir diğeri kişiye özel bir ofis alanı ve küçük konferans salonları talep edebilir. Müşterileriniz veya ortaklarınızla iletişimi efektif bir şekilde sağlayabilmek için ideal alanı oluşturmak sizin tercihinize bırakılmıştır.

Gelişmekte olan firmalar, şehirdeki avantajlı lokasyon, düşük maliyetli ofis alanı gibi avantajlardan faydalanabilmek için hazır ofislerden faydalanmalıdırlar.

Servisli ofisler, şirketlere ihtiyaç halinde çok kolay taşınma olanağı sağlarlar. Neredeyse, 24 saatten az bir sürede tüm alt yapınızla beraber ofis alanınız hazır olur ve çalışmaya başlarsınız.

Servisli bir ofis sahibi olduğunuz zaman; internetiniz, mutfağınız, mobilyalarınız, telefonunuz olacak ve diğer ihtiyacınız olan tüm teknolojik ofis altyapıya operatörünüz yardımıyla sahip olacaksınız. Aynı zamanda Sanal ofisler sayesinde bir şirket adresiniz ve komünikasyon ağına sahip olacak ve iş hayatında profesyonel bir görünüm sergileyeceksiniz. Servisli ofislerin sanal ofislerden daha pahalı olmasının sebebi şudur: Servisli ofisler size fiziksel ofis alanı sağlarken sanal ofisler hizmet odaklıdır.

Sunulan Hizmetler

Sunulan Hizmetler

Servisli ve sanal ofisler sizlere canlı resepsiyon hizmeti, ofis alanı, sesli mesaj, çağrı merkezi, telefonlarınızı yanıtlama servisi ve sekreterlik hizmeti verir. Ofis alanında ise internet, yazıcılar, çağrı merkezi, video konferans görüşmesi, lüks dinlenme ve sosyal alanlar, toplantı salonları, profesyonel iş yeri adresi ve ihtiyaç olan tüm sekreterlik hizmetlerini sunarlar.

Son Kullanıcılar

Hazır ve sanal ofisler her türlü iş sektöründe hizmet verebilirler. Örnek olarak; home ofis çalışanları, dış ticaret, satış pazarlama şirketleri, avukatlık büroları, doktorlar, üst düzey yöneticiler, gayri menkul işletmeleri, brokerlar, eğitim firmaları ve diğer tüm gelişmekte olan yeni şirketler çeşitli iş kollarında hizmet alabilirler.

Servisli Ofisler İçin Kamara

Servisli ofislerde neredeyse tüm hizmetleriniz ofis tarafından karşılanmaktadır. Bu noktada ofis tercihi olarak Kamara’yı tercih etmeniz size çeşitli avantajlar da sunacaktır. İşinizi olabildiğince hızlı, pratik ve verimli bir şekilde yapma şansına sahip olmanın yanı sıra çeşitli hizmetlerden de yararlanmanız sizi iş dünyasında daha aktif kılacaktır. Bundan ötürü Kamara, girişimcilere vermiş olduğu ofis hizmeti ile birlikte başarılarına da destek olmakta ve daha fazla kazanmalarını sağlamaktadır.

Teknolojik alt yapı, ofislerdeki size ücretsiz sunulan materyaller, temizlik hizmetleri, sanal ofislerde stopaj vergisinin alınmaması ve sosyal bir çalışma ortamı gibi daha birçok imkandan yararlanacağınız Kamara ofislerini İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında tercih edebilirsiniz.

Uluslararası yaklaşıma, modern anlayışa ve fiziksel alan yönetiminde uzmanlığa sahip Kamara ile tanıştıktan sonra  iş dünyasındaki hedeflere ulaşmanın ne kadar kolaylaştığını siz de hissedeceksiniz. Servisli ofis mantığı ile hareket eden ve daima müşterilerinin memnuniyetini ön plana alan Kamara, sizlere çok iyi bir girişimcilik tecrübesi yaşatacak iken aynı zamanda işlerinizi daha hızlı, pratik ve verimli biçimde geçirmenize de destek olacaktır. Tüm bunlarla birlikte Kamara’da bir ofis sahibi olmak size zaman ve maddi açıdan da çok şey kazandıracaktır. Ücretsiz hizmetlerin yanı sıra işiniz dışında ekstra bir işle uğraşmayarak da zamanınızı tamamen işinize harcamış olacaksınız. Tüm bu imkanlar ve hizmetler ile birlikte verimli çalışmalarınız size başarıyı da getirecektir.

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

  1. Kaliteli Ofis Ortamları Hangi Özellikleri Kapsar
  2. Ofis Ortamında Zaman Yöntemi
  3. Şirketinizin Büyümesi Nelere Bağlıdır?