İş Hayatındaki Büyük Fırsat – Servisli Ofisler!

office pacmanGünümüz iş dünyasında servisli ofislerin yeri yadsınamayacak şekilde önem kazanmıştır. Gelişmiş ülkelerde, iş hayatına hızlı atılım sağlanmasını sağlayan servisli ofisler artık ülkemizde de faaliyet göstermeye başlamış ve iş yaşamına hareketlilik kazandırmıştır.

Hazır ofis alanlarının en büyük faydalarından biri, ofis operatörlerinin ihtiyacınız olan tüm enformasyon teknolojisi altyapınızı sizin yerinize yönetmesidir. Böylelikle enformasyon teknolojisiyle uğraşmaktan kurtulur ve bu iş için zaman ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Kendinize ait bir bilgisayarınız olmasına rağmen hazır ofisler size bir network alt yapısı sunar. Kimi operatörler sizin sadece başlangıç derecesinde enformasyon teknolojisi hzmeti sunarken, mimarlık, teknolojik hizmetler ve grafik tasarımcılarıyla hizmet veren hazır ofis sağlayıcıları da bulunmaktadır.

Hazır ofis sağlayıcınız, ofis alanınızda özgün dizayn olanakları sunarken, aynı zamanda operatörünüzle bu konuyu görüşerek ofis alanınızı yeniden dizayn edebilirsiniz. Bazı durumlarda şirketler kendi tarzlarına göre değişik dekorlar talep edebilirler. Örneğin, bir şirket bir çok masanın bir arada olmasını ve böylelikle takım çalışmasını sağlamak ve iş arkadaşlarının aralarında etkin iletişimde bulunmalarını isterken, bir diğeri kişiye özel bir ofis alanı ve küçük konferans salonları talep edebilir. Müşterileriniz veya oraklarınızla iletişimi efektif bir şekilde sağlayabilmek için ideal alanı oluşturmak sizin tercihinize bırakılmıştır.

Gelişmekte olan firmalar, şehirdeki avantajlı lokasyon, düşük maliyetli ofis alanı gibi avantajlardan faydalanabilmek için hazır ofislerden faydalanmalıdırlar.
Servisli ofisler, şirketlere ihtiyaç halinde çok kolay taşınma olanağı sağlarlar. Neredeyse, 24 saatten az bir sürede tüm alt yapınızla beraber ofis alanınız hazır olur ve çalışmaya başlarsınız.

Servisli bir ofis sahibi olduğunuz zaman; internetiniz, mutfağınız, mobilyalarınız, telefonunuz olacak ve diğer ihtiyacınız olan tüm teknolojik ofis altyapıya operatöünüz yardımyla sahip olacaksınız. Aynı zamanda Sanal ofis’ler sayesinde bir şirket adresiniz ve kominikasyon ağına sahip olacak ve iş hayatında profesyonel bir görünüm sergileyeceksiniz. Servisli ofislerin sanal ofislerden daha pahalı olmasının sebebi şudur; servisli ofisler size fiziksel ofis alanı sağlarken sanal ofisler hizmet odaklıdır.

mulder and scully

Sunulan Hizmetler

Servisli ve sanal ofisler sizlere canlı resepsiyon hizmeti, ofis alanı, seslimesaj, çağrı merkezi, telefonlarınızı yanıtlama servisi ve sekreterlik hizmeti verirler. Ofis alanında ise internet, printerlar, çağrı merkezi, video konferans görüşmesi, lüks dinlenme ve sosyal alanlar, toplantı salonları, profesyonel işyeri adresi ve ihtiyaç olan tüm sekreterlik hizmetlerini sunarlar.

 

Son Kullanıcılar

Hazır ve sanal ofisler her türlü iş sektöründe hizmet verebilirler. Örnek olarak; home ofis çalışanları, dış ticaret, satış pazarlama şirketleri, avukatlık büroları, doktorlar, üst düzey yöneticiler, gayri menkul işletmeleri, broker’lar, eğitim firmaları ve diğer tüm gelişmekte olan yeni şirketler çeşitli iş kollarında hizmet alabilirler

Uluslararası yaklaşıma, modern anlayışa ve fiziksel alan yönetiminde uzmanlığa sahip Kamara ile tanıştıktan sonra  iş dünyasındaki hedeflere ulaşmanın ne kadar kolaylaştığını siz de hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir