Bütün gününüzü onlarla geçiriyorsunuz. Ama yeni yıl yaklaşırken iş arkadaşınızın ve cebinizin hoşuna gidecek hediyeyi bulmak hiç de kolay olmuyor.
Biliyoruz. Yardım etmek istiyoruz.
Farklı kişiliklerin ve farklı bütçelerin hoşuna gidebilecek muhteşem hediyeleri araştırdık ve sizin için bir araya getirdik. Bu sene yeni yıl çekilişi sizi germesin diye. 🙂

1- Desenli Çoraplar

Hiçbir şey soğuk kış günlerinde çorapların yerini dolduramaz. Haksız mıyız? Herkesin çoraba ihtiyacı vardır. Üstelik çorap hediye etmek istediğinizde o kadar çok seçeneğiniz var ki, her tarzdan arkadaşınız için bir tane bulabilmeniz mümkün.
Pizzayı çok seven iş arkadaşınız, yan ofisteki komşunuz için bu hediyeye ne dersiniz?
           Christmas Decorative Socks

2 – Temizleme Lastiği


Kabul edelim, bilgisayarlarımızın klavyeleri gerçekten çok pisleniyor. Farklı yöntemler denesek ve geliştirsek de, tuşların arasında günün menüsünü hala görebiliyoruz.
Temizleme lastiğini klavyenize yapıştırıp kaldırarak buna bir son verebilirsiniz.
Tam da iş arkadaşınıza alabileceğiniz türden kullanışlı bir hediye değil mi?

 

3- Sushi Raptiyeler

Sushi aşığı bir iş arkadaşınız mı var? Öyleyse bu raptiyelik tam onun için.

20TL – 50TL ARASI

1- Şarap Aromalı Kahve Çekirdekleri

Hem şarabı hem de kahveyi çok seven bir arkadaşınız için hediye ararken bu yazıyla karşılaştıysanız, kendinizi şanslı sayabilirsiniz.
Şarap fıçılarında yıllanmış kahve çekirdeklerinden oluşan bu ürünü hiç düşünmeden alın!

2- Taşınabilir Acı Sos

Acı severler olarak, en sevdiğiniz yemeğin yanında en sevdiğiniz sosun olmaması ne demek biliriz. Böyle bir iş arkadaşınız varsa, ona bu anahtarlığına bile takabileceği küçük acı sos kutusunu hediye etmeniz mükemmel bir fikir olacaktır.

3- Meyve Bölmeli Su Kabı

Ofisinizde, ya da komşu ofisinizde yanında büyük su şişesiyle gezen ve günde 3 litre su içmeye özen gösteren sağlıklı yaşamı kendine ilke edinmiş bir arkadaşınız mutlaka vardır.
İşte ona alabileceğiniz en güzel hediye. Hem, biraz aroma katmış olursunuz. 🙂

4 – Toprağa Ekilebilir Kalem

Sağlıklı yaşamı kendine ilke edinmiş iş arkadaşlarınızın dışında, doğanın sağlığı için çabalayan arkadaşlarınız da elbette vardır. Bu arkadaşlarınız geri dönüşebilen her türlü maddeyi geri dönüşüm kutularında biriktirirler.

Gerçekten, her kağıt bir ağaçtır çünkü.
Bu arkadaşınıza, kullandıktan sonra toprağa ekebileceği kalemler hediye etmeye ne dersiniz? Lavanta, ay çiçeği, nane, cherry domates olarak yeniden hayata dönen bu kalemlere bayılacaktır!

Kamara ailesi herkese mutlu seneler diler!

Bonus: 2016’yı kime sorsanız, ”Bitsin artık” diyecektir.  Hatta başka bir sene için böyle bir video hazırlanmadığına emin olabilirsiniz!