Müşterilerimiz, komşularımızdan Marinbase bugün ofislerimizden ayrıldı. Kendilerinden aldığımız aşağıdaki epostayı blogumuzda paylaşmak istedi.

 


Marinbase teşekkür mektubu

Değerli Studio Offices Ailesi,
Kuruluşumuz ile beraber 11 Haziran 2013 tarihinden itibaren üyesi bulunduğumuz ailenizin (Sanal Ofis olarak) 01 Şubat 2014 tarihinden itibaren fiziksel olarak da (Hazır Ofis olarak) içerisinde yer almaktan mutluluk duyduk. Tüm bu süre içerisinde, gerçekten kaliteli ve profesyonel bir hizmet aldığımız gibi aynı zamanda aile sıcaklığınızı ve yakınlığınızı da hissettik. Bu sebeplerden ötürü başta Serdar Bey ve Sadık Bey olmak üzere tüm ekime teşekkürlerimizi sunuyoruz.
En başında Serdar Bey ile paylaştığımız hedeflerimiz doğrultusunda artık fiziki ofisimizi Bağdat Caddesi’ne taşımamızın vakti geldi. Bu demek değil ki ailenizden kopuyoruz. Sanal ofis olarak yine sizlerle beraber olacağız ve üstün kalitedeki hizmetlerinizden, profesyonelliğinizden ve aile sıcaklığınızdan yararlanmaya devam edeceğiz. Bugün itibariyle hazır ofisimizi boşaltıyoruz ve sanal ofis olarak devam ediyoruz. Sizlere kısmi olarak veda ederken saygılarımızı sunuyor ve her şeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.
Sık sık görüşmek üzere.
MARİN BASE (Bahadır Şen & Seda Şanlısoy)
Not: Yolunuz düştüğünde -ki düşürün- yeni ofisimizde bir acı kahvemizi ya da arzu ettiğiniz bir içeceğimizi sizinle paylaşmaktan ve sizleri görmekten mutluluk duyarız. Buraya yürüme mesafesinde sayılırız. Yaklaşık 15 dakikada yürüyerek ulaşabiliyorsunuz. Tam yerimiz Bağdat Caddesi üzerinde, Çatalçeşme Mado’nun üzeri.

featuresGüzel komşuluklar yapmak, güzel ilişkiler kurmak yaptığımız işin en zevkli yanı bizce.