Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis nedir, hazır ofis tercih etmek için sebepler nelerdir sorularını yanıtlıyoruz.  Hazır ofis, çalışma alanı için uygun, modern mobilya ve eşyalarla dekore edilmiş, size özel ofis alanlarıdır. Hazır ofislerde adından da anlaşılacağı üzere çalışmak için ihtiyacınız olan masa, sandalye, fax makinesi, internet, telefon alt yapısı gibi hemen hemen her şey hazır olarak bulunmaktadır. Hazır ofislerde çalışmaya başlamak için yalnızca kendi şahsi bilgisayarınızı alıp ofise gelmeniz yeterlidir. Bu bile hazır ofis tercih etmek için yeterli bir sebeptir. Farklı büyüklüklerde de bulunabilen hazır ofisler ihtiyaca göre sunulmaktadır. Tüm bunların dışında ek olarak hazır ofislerde sekreterya ve temizlik hizmetleri de verilmektedir. Sekreterya hizmetlerinde telefonlarınız profesyonel sekreterler tarafından firmanızın ismi ile cevaplanır ve size aktarılır. Herhangi bir iş görüşmesi ya da toplantıdaysanız telefonunuz sekreterler tarafından cevaplanarak e posta yoluyla size iletilir. Ofise gelen misafirleriniz sekreterler tarafından karşılanır ve misafirlerinize toplantı odasına ya da odanıza kadar eşlik edilir. Hazır ofis tercih etmek için sebeplerden bir diğeri de temizlik hizmetleridir. Hazır ofis mal sahibi tüm ortak alanlar ve odalarınız dahil olmak üzere her yerin temiz tutulmasından sorumludur. Her sektörden kişilerin tercih edebileceği bu çalışma alanları birçok avantajıyla diğer çalışma alanlarından ayrılmaktadır.

Neden Hazır Ofis Tercih Etmelisiniz?

Hazır ofisler, en baştan inşa edilmesi gereken ofislere göre çok daha avantajlıdır. Hazır ofisin en büyük avantajlarından biri zamandan tasarruf sağlamanızdır. Yeni ofisiniz için eşyalar, mobilyalar satın almanız ya da ofisinize tadilatlar yaptırmanıza gerek olmadan, ihtiyacınız olan her şey hazır olarak sunulur. Elektrik, su, doğalgaz, internet gibi ihtiyaçlarınız da ofislerde bulunur. Bu şekilde bir hazır ofis tercih ettiğinizde hiç zaman kaybetmeden çalışmaya başlamış olursunuz. Ofisinizi kiraladığınız ilk gün çalışmaya başlayabilir hatta misafir ağırlayabilirsiniz. Hazır ofisler istediğiniz büyüklükte olup, çalışmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunmaktadır. Normalde kiralama fiyatları yüksek olan semtlerde, plazalarda bulunarak çok daha düşük bir maliyete prestijli bir çalışma ortamı sunar. Ofisinizi ne kadar kullanıyorsanız yalnızca o kadar ödeme yapmış olursunuz. Posta, telefon takibi gibi işleriniz profesyonel çalışanlar tarafından titizlikle yapılır. Hazır ofis tercih ettiğinizde hem daha ekonomik hem de daha prestijli bir çalışma alanına sahip olursunuz.

Risk Almazsınız!

Hazır ofis tercih ettiğinizde ofisinizle ilgili risk almamış olursunuz. Hem ofis tadilat ve kurma maliyetleri cebinizde kalır hem de ofis ücretinizi günlük, aylık kullandığınız kadar ödemiş olursunuz. Kısa vadeli sözleşmelerle istediğiniz zaman iş ortaklığınızı bitirebilirsiniz. Bu bakımdan en baştan, masraflı bir ofis kurmak yerine sanal ofis tercih etmeniz çok daha maliyetsiz ve risksiz olacaktır.

Yüksek Maliyetlere Gerek Duymazsınız!

Hazır ofisler diğer tercihlere göre ekonomik açıdan çok daha avantajlı çalışma alanlarıdır. Hazır ofis kiralamak için yüksek maliyetlere gerek duymazsınız. En baştan kuracağınız bir ofise göre çok daha düşük bir ücret ödeyerek tam donanımlı bir ofis sahibi olabilirsiniz. Sanal ofisler bulunduğu semtlere ve plazalara göre çok daha ekonomik bir tercihtir. Çok daha uygun fiyata kiraladığınız ve yalnızca kullandığınız kadarını ödediğiniz sanal ofislerle uzun vadeli sözleşmeler yapmazsınız. Böylelikle büyük mali yükümlülüğünüz olmadan rahatlıkla işlerinize yönelebilirsiniz.

Ek Ücret Yok!

Hazır ofislerde maliyet düşük olduğu gibi sizden herhangi bir ek ücret ödeme talebinde de bulunulmaz. Hazır ofis kiraladığınızda ek bir ücret ödemeden hazır ofisin sunduğu sekreterya, temizlik gibi tüm imkânlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca yine hazır ofislerin sunduğu hizmetlere dahil olan, elektrik, su, doğalgaz, internet gibi altyapılara da hiçbir ek ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Düşük bir maliyetle hiçbir ek ücret ödemeden çalışmak için tüm imkanlara sahip olduğunuz hazır ofisleri tercih etmek işiniz için önemli bir adım olacaktır.

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

  1. Sanal Ofis İle Gelir Nasıl Yükseltilebilir
  2. İşini Evden Yürütenler İçin Sanal Ofis Fırsatı
  3. Sanal Ofisten Hazır Ofise Geçme Nedenleri

Hazır ve Sanal Ofislerle ilgili bilgi almak istiyorum