Ofis konusunda ihtiyaç duyulması halinde kişinin yeni bir ofis açmasına verdiği uğraşlar yerine hazır ofis tercih etmesi kişiye pek çok kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklar arasında bulunan elektrik, su, ısınma, internet, temizlik, sekreterya, bakım ve çay kahve servisi gibi sürekli ihtiyaçların yanı sıra kira kontratı, aidat, stopaj ve mobilya dekorasyonu gibi çeşitli giderlerin ortadan kalkması sağlanıyor. Hazır Ofis ne avantajlar sağlıyor konusunda yapılan incelemede bu sonuçlara ulaşılmaktadır. Avantajları arasında istenildiği kadar kiralanması mümkün olması ile beraber, emin olunmayan projelerde büyük masraflardan kurtulmak mümkün olmaktadır. Bu hizmetten yararlanılması ile daha kolay karar verilmesi sağlanır. Sağlamış olduğu avantajlardan biri olarak ofis masrafları ödenir iken kiralama bedeli ile beraber KDV alınması ile işletmeye direkt gider olarak gösterilebilir. Bu sayede stopaj ödemesi olmadığı gibi işletmeye gider olarak gösterilmesi kazanç sağlamaktadır. Şık ve tam donanımlı ofislerin düşük maliyetler ile kiralanması sonucu istenilen tüm ekipmanları içerisinde bulunması mümkündür.

Ofis ortamında çalışılması gereken işlerde kişilerin yüksek maliyetlerden kaçınmalarını sağlayacak hazır ofis uygulamaları bulunması ile bu uygulamalar birçok avantaj sunmaktadır. Bu ofis tipinden yararlanılması ile resmi iş adresi olarak gösterilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra elektrik, su ve internet gibi aboneliklerin açılmasına gerek duyulmamaktadır. Hazır ofis avantaj türleri arasında sayılabilecek bir diğer detay ise masa, koltuk, raf ve dolap gibi mobilyalar ile uğraşmak zorunda kalmadan hazır olarak bulunması gösterilmektedir. Ayrıca temizlik ve aidat gibi ekstra gider sorunu da bulunmamaktadır. Tercih edilen mekana göre ofislerde çay ve kahve servisleri de hazır olarak yer almaktadır. Her şeyin hazır olması ekstra giderler ile uğraşılmaması ve resmi adres olarak kullanılabilmesi bu ofis türünü oldukça avantajlı göstermektedir. Bunun yanı sıra hazır ofis avantajları arasında, merkezi konumlarda bulunması ve özel tasarımları ile dikkat dağıtıcılıktan uzak olması da pek çok kişinin ilgisini çekmektedir.

Hazır Ofisin 2019 Yılı Avantajları Neler

Gün geçtikçe teknolojinin gelişmesi ile birçok alanda yenilikler göze çarpmaktadır. Gelişim gösteren bir konu olarak hazır ofis uygulamaları da gelişmekte olduğu görülmektedir. Hazır ofisin 2019 yılı avantajları neler konulu araştırmada tercih eden kişilerin işlerini kolaylaştıracak birçok hizmete ulaşılması mümkündür. Bu ofis türünün tercih edilmesi ile beraber kişinin ekstra işlemler ile uğraşmadan ve takip etmesine gerek kalmadan direk olarak işine odaklanması kolay bir hal almaktadır. Bu durum kişiye günlük yaşantısında pek çok kolaylık sağlamakla birlikte kişinin gün içinde diğer işlerine de zaman ayırmasına olanak sunmaktadır. 2019 hazır ofis kiralanması ile sağlamış olduğu birçok avantajların yanı sıra danışma, kargo takip, posta, resepsiyon ve cafe gibi hizmetler de sunmaktadır.

Hazır Ofis Kullanım Alanları

Bu ofis türü sürekli olarak dışarıda işlerini yürütmek zorunda olan ya da bir şirket kurmadan iş yapmak isteyen kişiler için etkili bir yöntemdir. Hazır ofis kullanım alanları olarak özel ofisler, toplantı odaları, cafe, mutfak çay ve kahve makineleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kiralanan ofisin konumuna göre mevcut ise çay ocakları ve yemekhane alanları ortak olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bu tarz ofislerin birçoğu son model eşya ve araçlar ile donatılmıştır. Esneklik sunması ile istenilen süre kadar kiralama işlemi gerçekleştirilir. Şartların değişmesi ile beraber bu süreleri uzatabilir ya da geriye çekilebilir. Kullanım alanları kişinin isteğine bağlı olup, gerek duyulmaması halinde kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra bu ofisler saatlik olarak kiralanarak toplantı gibi işlemler için de kullanılabilmektedir.

Mevcut bulunan Hazır Ofis çözümlerimiz ve Hazır Ofis Avantaj paketlerimiz için Hazır Ofis Sayfamız üzerinden incelemeler yapabilir, sayfa içerisinde bulunan form ya da Canlı Müşteri Hizmetleri aracılığı ile sorularınızı aktarabilirsiniz. Ulaşabileceğiniz sayfamız : Hazır Ofis

Hazır ve Sanal Ofislerle ilgili bilgi almak istiyorum