İşini ofis ortamında yürütenler ya da yürütmek isteyenler! Kamara hazır ofis fırsatları tam da size göre. Çünkü Kamara hazır ofislerde yararlanacağınız imkanlarla birlikte keyifli bir çalışma süreci size çok şey katacaktır. İşlerinizin daha verimli ilerlemesi, başarıyla sonuçlanması ve daha fazla müşteri ağına erişmek için tercih edeceğiniz ofis türleri büyük önem taşımaktadır. Hazır ofislerin ne olduğuna ayrıntılı olarak değineceğimiz bu yazımızda yer verdiğimiz alt başlıklar şunlardan oluşmaktadır:

 • Hazır ofis nedir,
 • Hazır ofislerin çalışmaya etkileri,
 • Hazır ofisleri diğer ofis türlerinden farkı nedir,
 • Kamara hazır ofislerde neler var,
 • Toplantı odalarından yararlanmanız da mümkün,
 • Kamara ile daha sosyal çalışma ortamları,
 • İlgili yazılar

Ofisler girişimcilere her zaman için ihtiyaç olmuştur. Girişimcilikte başarının bağlı olduğu faktörlerden biri yerleşik ve düzenli ofislerde çalışmaların sürdürülmesidir. Çünkü hem disiplin açısından hem de düzen ve plan açısından yerleşik, hazır ofisler çeşitli imkanları sunmakla birlikte kişinin işe odaklanmasını da artırmaktadır. Bu bağlamda girişimciler işe başlamadan önce kurdukları kısa ya da uzun vadeli planlar arasında ofislere de yer vermelidirler. Çünkü ofis ortamlarında çalışmak kişileri daha cezbedecek ve işlerini sürdürme noktasında daha da verim katacaktır.

Peki nasıl bir ofis dizaynı olmalıdır? Ofisler sizlere ne gibi imkanlar sağlamalıdır? Ofislerde çalışmak sizleri ne derecede olumlu etkiler? Öncelikle şunun bilinmesi gerekir ki yerleşik ve hazır ofislerde çalışmaların sürdürülmesi iş planı açısından çok önemlidir. Çünkü düzenin sağlandığı bu ofislerde plan yapmak, planlara uymak daha kolay olacaktır. Siz de Kamara tarafından sunulan hazır ofisleri tercih ederek bu düzene ayak uydurabilirsiniz.

Hazır Ofis Nedir?

Bostancı Hazır Ofis odası

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis, tüm ofis materyallerinin düzenli biçimde yer aldığı, ofis mobilyaların bulunduğu ve yerleşik çalışma düzeninin kapsandığı bir çalışma ortamıdır. Girişimciler, şirketler daha çok hazır ofisi tercih ederek çalışmalarını sürdürürken hazır ofislerin sunduğu çeşitli imkanlardan da yararlanmaktadırlar. Nitekim Kamara’da hazır ofis ortamlarında çalışanlar çeşitli imkanlar sayesinde çalışmalarına hız ve verim katmakta olup daha iyi sonuçlar elde etmektedirler.

Hazır Ofislerin Çalışmaya Etkileri

Hazır ofislerde çalışmak bahsettiğimiz üzere çalışan kişileri düzenli ve yerleşik bir ortamda tutmaktadır. Bu da kişinin işe odaklanmasını, daha iyi yönetim sergilemesini ve işlerini daha da detaylandırmasını sağlamaktadır. Tabi bu çalışmaların başarıya ulaşması ya da istikrar kavramı sadece ofislerle olacak iş de değil. Ofisler sadece bir aracı görevi üstlenir. Önemli olan girişimcinin nasıl bir yol izlediği, hangi yöntemleri kullandığı ve işine ne kadar çok önem verdiğidir. Bu gibi durumlar hazır ofislerle de birleşince ortaya güzel bir çalışma tablosu çıkmaktadır.

Hazır Ofislerin Diğer Ofisler Türlerinden Farkı Nedir?

Ofis türlerini hazır ofisler, sanal ofisler ve paylaşımlı ofisler olarak sıralamak mümkün. Bu ofis türleri kişilerin işlerini nasıl devam etmek istediklerine ve çeşitli nedenlere bağlı olarak tercih edilebilir. Ancak bunların arasından hazır ofis türleri daha kapsamlıdır. Çünkü hem daha yerleşik hem de kişiye özel olduğu için neredeyse tüm imkanlardan yararlanma şansına sahiptir. İşini bilgisayar üzerinden yapan hemen herkesin tercih edeceği hazır ofisler diğer ofis türlerine göre daha kapsamlıdır. Sanal ofisler freelancer ya da home-office çalışanların daha çok tercih ettiği ofis türleri iken paylaşımlı ofisler ise yine daha çok bireysel çalışanların bir ofisi başka kişilerle ortak kullanması şeklindedir.

Kamara Hazır Ofislerde Neler Var?

Ofisini Kamara hazır ofislere taşıyanlar çeşitli imkanlardan yararlanma şansına da sahip olacaktır. Bu imkanlar ile işlerini çok daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirecek olup başarılı bir iş süreci geçirecektir. İşte Kamara hazır ofislerde yararlanacağınız imkanlar:

 • Şık ve donanımlı ofis ortamları,
 • Ergonomik ofis mobilyaları,
 • Ofislerin sürekli olarak temizliğinin ve düzeninin sağlanması,
 • 7/24 güvenlik,
 • Profesyonel sekreterya,
 • Kargo ve paketlerinizin karşılanması,
 • Elektrik, doğal gaz gibi giderlerin kiraya dahil olması,
 • Yüksek hızlı internet hizmeti,
 • Sosyal ortamın oluşması.

Bu imkanlar ile bahsettiğimiz gibi iş süreciniz çok daha aktif ve verimli geçecektir. Herhangi bir zaman kaybı olmaksızın ekstra masraf da ödemeden bu imkanları çok iyi biçimde kullanabileceksiniz.

Toplantı Odalarından Yararlanmanız da Mümkün

Bostancı Toplantı Salonu

Toplantı Odalarından Yararlanmanız da Mümkün

Kamara’da çalışmalarını sürdüren kişiler aynı zamanda yine Kamara içerisinde yer alan toplantı odalarını, toplantı salonlarını da kullanabilir. Saatlik veya günlük olarak kiralayabilecekleri toplantı salonları en uygun fiyatlarla sizlere sunulacaktır. Toplantılarınızın daha verimli ve güzel geçmesi adına bu sistemden faydalanabilirsiniz. İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında şubeleri bulunan Kamara’nın bir çok toplantı odası da bulunmaktadır. İstediğiniz ofisi ve istediğiniz toplantı odasını seçebilirsiniz.

Kamara İle Daha Sosyal Çalışma Ortamları

Kamara’da Daha Sosyal Çalışma Ortamları

Kamara’da bir diğer avantajınız ise bir çok kişi ile irtibata geçecek olmanızdır. Çeşitli sektörlerden yer alan çalışanların bulunduğu Kamara’da istediğiniz kişi ile arkadaşlık, komşuluk kurarak çay, kahve ikramları ile birlikte sohbetler kurabilirsiniz. Gerek gündelik yaşamdan gerekse de iş dünyasından konuşacağınız konular ile hem ufkunuzu genişletecek hem de yeni bilgiler öğrenerek bu bilgileri işlerinizde uygulayabileceksiniz.

Kamara’da çeşitli hazır ofis fırsatları sizi bekliyor! İşinizi, ofisinizi Kamara’ya taşıyarak bahsettiğimiz tüm bu imkanlardan yararlanabilir ve çalışmalarınıza daha iyi yön verebilirsiniz. Uzun vadede sizi başarıya taşıyacak olan bu seçim sizin için çok önemli olacaktır. Siz de İstabul’un çeşitli noktalarında şubeleri olan Kamara’ya gelerek bu ayrıcalıklardan ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. Hazır Ofis Avantajları Nelerdir?
 2. Hazır Ofis Nedir? Tüm Sorular ve Cevaplar
 3. Verimli Çalışmak İçin Tercih Edilebilecek Ofis Türleri