Red Fang bills overdue final notice relapse records

Posta kutunuza her sabah posta bırakıldığında, hepimiz o yığının arasından iyileri (sevdiklerimizden gelen kartpostallar, geç gelen doğum günü, tebrik kartları vb) kötülerden (elektrik, su, doğalgaz faturası vb) ayırma eğilimindeyizdir.

Bir sabah ofise gelip günlük ritüele dahil olmak yerine bir dolu “iyi” postalarla karşılanmaya ne dersiniz? Harika bir düşünce fakat olması bir o kadar da düşük ihtimal. İşte hazır ofis müşterileri için bu kötü faturalar artık tarih oluyor. Hazır ofis kiralayarak bütün hepsini tek bir faturaya indirgeyebilir, su faturanızın ne kadar geleceğiyle ilgili kaygılarınızı bir kenara atabilirsiniz. Bu tarz oluşumlar KOBİ’ler ve bütçesini kontrol altına almaya çalışan yeni girişimciler için uygundur. Aynı zamanda özel dönemsel projeler için de oldukça etkilidir.

Hazır ofis müşterileri aynı zamanda merkezi yerlerdeki iş merkezlerine oranla daha uygun maliyet avantajlarından yararlanırlar. Geleneksel yollarla ofis kiralayan iş sahipleri güvenlik, temizlik, sekretarya gibi ofisin günlük işleriyle uğraşırken hazır ofis müşterileri bunlara kafa yormayıp sadece geliştirmekte oldukları işlerine konsantre oluyorlar.

Eğer hazır ofisle ilgileniyorsanız ofis ortamı için ihtiyacınız olan esneklikleri ve mali avantajları sağlayacak ofis ortamı için Kamara’yı ziyaret etmenin tam da zamanı olabilir.

Kamara Hazır ya da Sanal Ofis sistemlerinin sağladığı avantajlar nelerdir?

money make it rain cash money dollar bills

 • Geleneksel bir ofise geçen firma sahipleri ya da yeni girişimciler, ofis için yaptığı harcamaların toplamını neredeyse 3 sene boyunca çalıştıktan sonra çıkarabilirken, hazır ofisi tercih edenler böyle bir durumla karşılaşmaz.
 • Hazır ofis sahipleri, ofislerini kullandıkları kadar kira öderler.
  • Ekonomiktir: sanal ofisle çalışmaya başlamak için büyük bütçelere gerek yoktur.
  • Prestijlidir: sabit telefon numarası, çağrıları profesyonel sekreterin yanıtlaması karşı tarafta olumlu izlenim bırakacaktır.
  • Resmi adres olarak gösterebilirsiniz: sanal ofis hizmeti ile resmi adrese de sahip olacaksınız. Kartvizitinizde kurumsal bir telefon numarasının yanı sıra adresinize de yer verebilirsiniz.
  • Hiçbir aramayı kaçırmazsınız: siz nerede olursanız olun, telefonlarınız karşılanır ve size yönlendirilir. Müsait değilseniz detaylar anında e-posta ile gönderilir. Özellikle saha çalışanları için bu büyük bir avantajdır.
  • Kurulumu kolaydır:  vakit kaybetmezsiniz: sanal ofis bir gün içinde kullanıma hazırdır!
  • Verimlidir: telefonları karşılama görevini alanında uzman sanal ofis sekreterleri üstlenecektir.
  • İş bölümü sağlanır: sanal ofis kurulumu yapılırken çağrı türüne ve içeriğine göre ilgili kişiye aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin satın almayla ilgili çağrılar A çalışanına teknik problemlerle ilgili aramalar B çalışanına iletilebilir.
  • Esnektir: sanal ofis hizmetinin yanı sıra ihtiyaç duyulduğunda kolayca toplantı salonu, hazır ofis gibi seçeneklerden de faydalanılabilir. (Kamara’da sanal ofis kullanıcılarına özel indirimler de sağlanmaktadır.)
  • Risksizdir: gerçek bir ofise oranla kurulumu da, kullanımı sonlandırması da oldukça masrafsız ve kolaydır.
  • Müşteri memnuniyeti sağlanır: telefonları alanında uzman sekreterlerin yanıtlaması müşteri memnuniyeti açısından da faydalıdır
  • Çevre dostudur: sanal ofis kullanımının gerçek bir ofise göre doğaya maliyeti çok daha azdır.
  • Çalışan memnuniyeti sağlanır: sanal ofisle çalışıldığında her gün belirli saatlerde ofiste olmaya gerek yoktur. Bu da çalışanlara esneklik tanımaktadır.

Hemen bizimle iletişime geçin!

İLETİSİM