tv the office bored unimpressed afraidGeçtiğimiz yıllarda insanlar geleneksel ofis sisteminin yerine yeni çalışma biçimlerini tercih etmeye başladı. Özellikle saygın bilgi işlem departmanları buna  ihtiyaç duydu.

Tabletler akıllı telefonlar gittikçe hacmini arttırarak neredeyse geleneksel bilgisayarların yerini aldılar, mobilite anahtar kelime oldu. Sanal ofis ve hazır ofis gibi çalışma alanları gittikçe yaygınlaştı. Bu çalışma sistemlerinde geleneksel ofislerin aksine esneklik söz konusu. Firmanızdaki çalışan sayısı arttığında ya da azaldığında yapacağınız değişikliklerin maliyeti oldukça az. Yine yeni ofis sistemlerinde sektör değiştirmek de çok kolay. Hazır ofislerde kurulumun çok kolay olması, maliyetinin az olması girişimcileri çalışmaya başlamaya teşvik ediyor. Sanal ofis ise çok düşük maliyetlerle profesyonel bir ofisin sağladığı prestiji çalışanlara kazandırıyor.

Teknolojik gelişmeler yeni olanaklar sağlıyor. Video konferans çözümleri, sanal ofisler, uygulamalar mesafeleri ortadan kaldırıyor. Bu bağlamda ofisin önemi de artıyor. Teknolojik altyapısı güçlü hazır ofisler firmalara önemli avantajlar sağlıyor. Sanal ofisler sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun müşterileriniz ya da iş arkadaşlarınız size ulaşabiliyorlar.

Sanal ofisin doğaya katkısı da büyük. Bu sistemde her gün işe giderken kullandığınız ulaşım araçlarıyla çevre kirliliğinin artmasına neden olmazsınız. Saatlerinizi ulaşımda değil çalışarak harcarsınız.

Yapılan araştırmalar yıllar geçtikçe geleneksel çalışma anlayışının gittikçe eskiyeceğini öngörüyor. Firmalar da artık bu değişimin farkında. Birçok iş yeri yeni çalışma biçimlerine adapte olmaya çalışıyor çünkü esnek çalışma seçenekleri iş dünyasının rekabet dolu ortamında avantaj sağlıyor.

wednesday fun bored funny gif funny gifsİş hayatının az da olsa içinde eğlence barındırması gerekiyor. Geleneksel bir ofis yaşantısında bu çok da kolay değil.

Yaratıcı ofis çözümleri için hemen bizimle iletişime geçin!