Çalışma ortamları her zaman için önemlidir. Özellikle özel sektörde yer alanlar için işlerin daha verimli ve sağlam ilerlemesi çalışma ortamlarının olmasına ve o ortamların kalitesine bağlıdır. Bu noktada bütçenize uygun daha tasarruflu ofis çözümleri için Kamara’yı tercih edebilirsiniz. Çünkü Kamara, ofis hizmetinin yanı sıra bir çok imkan da sunarak kişilerin daha verimli ortamlarda çalışmalarını sürdürmesine katkıda bulunmaktadır. Çalışma ortamlarının önemine ve daha tasarruflu ofis çözümlerine değineceğimiz bu yazımızda yer vereceğimiz alt başlıklar şunlardan oluşmaktadır:

 • Çalışma ortamlarının önemi,
 • Paylaşımlı ofisler nedir,
 • Sanal ofisler nedir,
 • Hazır ofisler nedir,
 • Kamara’da ne gibi imkanlardan faydalanacaksınız,
 • Daha ekonomik ve daha verimli çalışma ortamları için Kamara

Özel sektörde ekonominin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Ekonomi anlamında daha sağlam adımlar atmak için de kişiler çözümler üretmektedir. Bu çözümler arasında işlerin çok daha iyileştirilmesi, daha çok müşteri ağına ulaşılması ve çalışma ortamlarının da iyileştirilmesi amaçlanmaktadır. İşlerin çoğalarak daha fazla müşteri ağına ulaşılması hizmet anlamında kalitenin artırılmasına ve doğru planlamalar yapılmasına bağlıdır. Bu düzeni oturtmak ve daha sağlam planlar kurmak adına da çeşitli yolların izlenmesi ve uygulanması gereklidir.

Bu doğrultuda çalışma ortamlarının iyi araştırılarak seçilmesi gereklidir. İşini evden tek başına yürütenler veya az kişiyle kurulmuş iş ekipleri sanal ofis ya da paylaşımlı ofis seçenekleri ile çalışma ortamını oluşturabilirler. Bunun yanı sıra çalışmalarını şirket ortamında sürdürmek isteyenler için de Kamara tarafından hazır ofis seçenekleri bulunmaktadır.

Çalışma Ortamlarının Önemi

altıntepe-foto

Çalışma Ortamlarının Önemi

Daha düzenli ve daha efektif biçimde işlerini sürdürmek isteyen kişiler her zaman için çalışma ortamına ihtiyaç duymuştur. Çünkü çalışma ortamları kişilere iş disiplini katarken işlere odaklanma noktasında daha hızlı çözümler sunmaktadır. İşinizi dışarıdan ya da herhangi bir yerden yürütmeniz ile sabit bir çalışma ortamında yürütmeniz arasında ciddi farklar görülür. İşe odaklanmak, işlerinizin daha iyi gitmesi gibi faktörlerin çalışma ortamında daha net görüldüğü de tespit edilmiştir. Bu nedenle siz de çalışmalarınızı düzenli ve sabit çalışma ortamlarına taşıyarak daha verimli bir iş süreci içerisine girebilirsiniz.

Paylaşımlı Ofisler Nedir?

Paylaşımlı ofisler, kişilerin kendi ekibinden veya başka kişilerle bir çalışma ortamını paylaşarak kullanmasıdır. Hazır ofislere veya diğer fiziksel ofislere göre daha ekonomik olan paylaşımlı ofislerde çalışmak size ekstra verim katacaktır. Özellikle de Kamara paylaşımlı ofislerde çalışmalarınızı sürdürürken çeşitli imkanlardan da yararlanmak mümkün. Sessiz çalışma ortamları, tüm giderlerin kiraya dahil olması ve istenildiği zaman hazır ofis veya sanal ofise geçme şansınızın olacağı paylaşımlı ofislerde ayrıca tanımadığınız kişilerle de tanışma imkanınız olacaktır. Böylece hem sosyal ağınızı genişletecek hem de işlerinizde oluşabilecek sorunlara karşı çözümler üretebileceksiniz.

Sanal Ofisler Nedir?

Sanal ofisler ise işini uzaktan, home-office veya freelance şeklinde yürütenler için uygulanan ofis hizmetleridir. Yine Kamara tarafından yararlanacağınız sanal ofis hizmetleri sayesinde evinizi resmi adres olarak gösterebilecek ve işinizi icra etme noktasında daha profesyonel olacaksınız. İstediğiniz zamanlarda da Kamara’nın diğer imkanlarından yararlanma şansına sahip olarak işinizi en verimli biçimde ilerletebileceksiniz. Müşterileriniz ile bağlantılarınızı da daha yukarılara çekerek iş ağınızı genişletebileceksiniz.

Hazır Ofisler Nedir?

Ferah ve Geniş Ofis Bostancı

Hazır Ofisler Nedir?

Şirket halinde işlerini devam ettirmek isteyenler, daha geniş ekiplere sahip olanlar Kamara tarafından hizmet verilen hazır ofislerde çalışma ortamlarını oluşturabilir. Buna göre hem daha ekonomik hem de daha şık, donanımlı ofislerde çalışmanız mümkün. Diğer ofis türlerinde olduğu gibi hazır ofislerde de çeşitli imkanlardan yararlanarak işlerinizi en verimli ve hızlı biçimde sürdürebileceksiniz.

Kamara’da Ne Gibi İmkanlardan Faydalanacaksınız?

Ofis tercihlerinizi Kamara tarafından yapmanız size çeşitli imkanları da beraberinde getirecektir. İşte Kamara’da yararlanacağınız o imkanlar:

 • Şık ve donanımlı ofis ortamları,
 • Ergonomik ofis mobilyaları,
 • Ofislerin sürekli olarak temizliğinin ve düzeninin sağlanması,
 • 7/24 güvenlik,
 • Profesyonel sekreterya,
 • Kargo ve paketlerinizin karşılanması,
 • Elektrik, doğal gaz gibi giderlerin kiraya dahil olması,
 • Yüksek hızlı internet hizmeti,
 • Sosyal ortamın oluşması.

Tüm bu imkanlardan yararlanmak sizin hem zaman açısından hem de ekonomik açıdan avantajlı konuma geçeceğinizin garantisidir. Çünkü kira dışında ekstra masraf yapmadan bir çok imkandan yararlanabileceksiniz. Ayrıca işlerinize daha iyi odaklanmak ve işlerinizi en verimli biçimde sürdürme açısından da temizlik, kargo gibi işlemleriniz siz işinize odaklıyken Kamara tarafından gerçekleştirilecektir.

Daha Ekonomik ve Daha Verimli Çalışma Ortamları İçin Kamara

Hazır Ofis | Sanal Ofis | Kamara

Daha Ekonomik ve Daha Verimli Çalışma Ortamları İçin Kamara

Daha ekonomik ve daha verimli çalışma ortamları için Kamara’yı tercih etmenizde fayda var. Çünkü bahsetmiş olduğumuz bu imkanlar sayesinde işlerinizi en verimli biçimde sürdürme şansına sahip olacaksınız. Herhangi nedenle ekstra masraf ödeme ve zaman açısından da sorun yaşamayacağınız Kamara ofislerine İstanbul’un çeşitli noktalarında ulaşabilirsiniz.

Özetle belirtmek gerekirse özel sektörde işlerinizin çok daha iyiye gitmesi ve iş disiplinini kazanmanız için sabit çalışma ortamlarına geçmeniz gerekmektedir. Bu noktada tercih edeceğiniz hazır ofisler ve paylaşımlı ofisler ile birlikte çalışmalarınızı daha düzenli hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra işlerini uzaktan, freelance şeklinde devam ettirenler de sanal ofislere geçerek daha profesyonel biçimde işlerini sürdürebilir. Ekonomik ofis çözümleri ile hizmetlerini devam ettiren Kamara’da istediğiniz ofis türünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Beğenebileceğinizi düşündüğümüz içeriklerimize de göz atmak ister misiniz? İşte, beğenebileceğiniz Kamara Blog içerikleri 🤗

 1. İş Büyütme Stratejileri Nelerdir
 2. Hazır Ofis Avantajları Nelerdir
 3. Home-Office Çalışanlar İçin Ofis Yöntemleri