Salesforce anatomy productive

Günümüzdeki iş dünyası konjonktürü küçük işletmeler için daha umut verici. Bununla beraber küçük işletmeler başarılı olabilmek için verimli çalışma yöntemleri uygulamalılar. Araştırmalar iş yerindeki çalışma biçiminin verime doğrudan etkisi olduğunu gösteriyor. Çalışanlar kötü tasarlanmış, başarısız çalışma sistemlerinde stres sorunu ile daha çok karşılaşıyor.

 

 

 

İş yerinde verimi arttırmak için çalışanların ücretlerini azaltmak veya yaptıkları iş yükünü arttırmak iyi bir yöntem değildir. Çalışma şeklinizde düzenlemeler yaparak verimi arttırabilirsiniz.

Çalışma sisteminizi daha verimli hale getirebilmek için aşağıdaki önerileri deneyebilirsiniz;

Hedefleme: Çalışanlarınıza spesifik hedefler belirleyin.
Ölçümleme: Çalışanlarınızın yaptıkları işleri ölçün.
Ulaşılabilirlik: Ulaşılabilir hedefler belirleyin.
Kaynaklar: Gerekli kaynakların nasıl temin edileceğini belirleyin.
Zamanlama: Çalışanlarınızın programlı ve planlı çalışmalarını sağlayın.

Çalışanlarınızın verimli bir şekilde işlerini sürdürmesi hem siz hem de onlar için oldukça faydalı olacaktır.

SANAL OFİSLE VERİMLİ ÇALIŞIN!

Kamara’nın sunduğu sanal ofis sistemi Freelancer çalışanlar veya ofise ihtiyaç duymayan bireyler için oldukça iyi bir seçenek. Sanal ofis sistemi ile çok kısa bir süre içerisinde, sadeceKamara yetkililerini arayıp istediğiniz bilgileri vererek profesyonel bir iş telefonuna ve kargo adresine sahip oluyorsunuz. Kamara’nın Türkçe ve İngilizce bilen profesyonel sekreterleri telefonunuzu işletmenizin veya çalışma ekibinizin adı ile açıyor dilediğiniz durumlarda size yönlendiriyor. Sanal Ofis sistemi hem prestijinize artı sağlıyor hem de iş yükünüzü hafifletiyor.

Peki nedir bu sanal ofis?

Sanal Ofis, her yerden çalışmanıza imkan veren, çoğunlukla freelance olarak çalışan müşterilerimizin tercih ettiği, içerisinde ofisimizi adres olarak gösterebilme, sekreterimizin telefonunuzu firmanızın ismi ile açması, uygun olmanız halinde size aktarması, uygun olmamanız halinde müşterinizin notunu e-mail ile size göndermesi gibi özellikleri barındıran bir hizmettir.
Sanal ofis hizmetimiz ile, firma imajınızdan ödün vermeden dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz.

Siz de 6 farklı noktada bulunan tesislerimizden birinde yerinizi almak için, hemen bizimle iletişime geçin!

İLETİSİM