fbpx

Bizi Bir De Müşterilerimizden Dinleyin – Kamara

BİZİ BİR DE MÜŞTERİLERİMİZDEN DİNLEYİN!

Müşteri memnuniyeti katalogda yazılan fiyatla ödeme sırasındaki fiyatın aynı olmasının çok daha ötesindedir. Kamara olarak biz bunun bilincindeyiz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı güler yüzlü olmayı, onların beklentilerine karşılık vermeyi ilke edindik. İşimize bu özenle yaklaşmanın doğal sonucu olarak mutlu müşteriler, teşekkürler, ve bizi öneren müşteriler kazandık. Kamara ile çalışanlar profesyonel ve güler yüzlü hizmet ile çalışmalarına odaklanabilmenin keyfini yaşıyor.

“BÖYLE BİR HİZMET OLSA SÜPER OLUR DİYORDUM”

Firmamız müşterilerinden aldığı olumlu geribildirimlere her gün bir yenisi ekleniyor. NLP, Kişisel Gelişim gibi konularında eğitim veren bir müşterimiz bizle çalışmaktan duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “Ders verebileceğim uygun bir yer için internette arama yaparken Kamara’yı gördüm, toplantı kiralama hizmeti tam da benim aradığım şeydi. Hatta ararken, böyle bir şey olsa ne güzel olurdu diyordum. Toplantı salonunda beyaz tahta, projeksiyon cihazı gibi ihtiyacım olabilecek her şey vardı. Salonun geniş olması işimi çok kolaylaştırdı çünkü çok fazla insana sıkışık bir yerde ders vermek zor oluyordu. Elbette arkadaşlarıma Kamara’yı öneriyorum.

TOPLANTI SALONU KİRALAMA HİZMETİ NEDİR?

Toplantı Salonu Kiralama Hizmeti, iş dünyasına yönelik hizmet seçeneklerinden biridir. Toplantı Kiralama Hizmeti ile uygun fiyatlara seminerlerinizi, sunumlarınızı, derslerinizi, toplantılarınızı gerçekleştirebilecek konforlu bir yere sahip olabilirsiniz. Toplantı Salonunda projeksiyon cihazınız, dinlenme alanlarınız, telekonferansa uygun altyapınız, beyaz tahtanız hazır.

Toplantı günü geldiğinde firmamız sizi ve iş arkadaşlarınızı karşılayacak toplantı salonunuza yönlendirecektir. Kamara diğer hizmet seçeneklerinde olduğu gibi “sadece işinize odaklanın” fikrini ön planda tutuyor, işinizin dışındaki diğer tüm faktörlerle firmamız ilgileniyor. Mutlu müşterilerimiz arasına yenilerini katmak, iş dünyasında yükselmek isteyen kişilere yardım etmek yüksek maliyetlerden kurtarmak için ilk günkü disiplinle çalışmaya devam edeceğiz.

Hemen bizimle iletişime geçin!

İLETİSİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir