Beyoğlu – İstiklal Toplantı Salonu2022-01-11T16:34:52+03:00

Beyoğlu Toplantı Salonu

Kiracının kiracısı değil, mal sahibinin kiracısı olun. Adresiniz sağlam olsun. 2010 yılından beri özmal binalarımız ile binlerce toplantı odası ihtiyacına destek olduk. Bütün vergi daireleri ile işbirliği içerisindeyiz.

20 TL’den başlayan Toplantı odası fiyatı ile ?İstiklal Caddesi’nde çalışın, ?Altunizade‘de toplantınızı yapın, ?Bostancı‘da kahvenizi için! Ayrıca ?Altıntepe?Kadıköy,?Levent?Şişli şubelerimize de bekleriz.

Kıdemli Tesis Müdürümüz Sanal ve Hazır Ofis seçeneklerimiz ile ilgili size ulaşsın

Mesajınız alınmıştır. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
0
Kişilik Oda Kapasitesi
Piri Reis

Beyoğlu’nun Avantajları

  • Beyoğlu/İstiklal şubesi ikinci dereceden tarihi eser niteliğindeki binasında hizmet vermektedir.

  • Tepebaşı Katlı Otoparkı’na ise 450 metre yürüme mesafesindedir.
  • Oda Kule’nin karşısında konumlanmaktadır.
  • Şişhane metro durağına 300 metre yürüme mesafesindedir.

Kamara’daki 1400’ü aşkın komşumuzla iş ağınızı büyütebilirsiniz!

İLETİŞİM

Tesislerimiz

Altıntepe

İncele
Harita

Altunizade

İncele
Harita

Bostancı

İncele
Harita

Şişli

İncele
Harita

Levent

İncele
Harita

Kadıköy

İncele
Harita

Komşularımız diyor ki…

Hollanda Türkiye Ticaret Odası olarak almış olduğumuz hizmet son derece profesyoneldi.Tüm ofis ihtiyaçlarımız sabit ofis kadar işlevsel ve ekonomik olarak da uygundu. İstiklal caddesinde ofisinizin olması da ayrı bir keyif ve işimize ayrıca değer katıyordu. Aslı Hanıma özellikle teşekkür etmek isterim kendileri sabit bir çalışanımız gibi güvenilir ve azmiyle bizleri yönlendirici olarak son derece profesyonel yaklaşımıyla ve duruşuyla ziyadesiyle memnun etmiştir. Tüm kamara ailesine teşekkür eder. Mutlaka bir gün yollarımızın tekrar kesişmesini temenni ederim. İyi çalışmalar.
Onur Kurtay
Gordugum en guzel hazir ofisler, toplanti odalari oldukca iyi. Atmosfer harika, cok cok memnun kaldik ve tavsiye ederiz.. tesekkurler kamara istiklal
Mina Küçükosman
Yaklaşık üç yıl boyunca Kamara İstiklal Caddesi Şubesi’ nde adeta ailenin bir ferdi gibi samimi, sıcak aynı zamanda güven dolu bir çalışma dönemi yürüttüm. Şubede bugüne kadar kahrımı çeken, ilk günden itibaren dikkatli, titiz ve profesyonel bir çalışma yürüten Aslı Hanım’ a minnettarım. Zira onunla çalıştığım dönemde bana yardımcı olmak için insan üstü bir emek sarfettiğine şahitlik ettim. Benim için çok güzel bir dönemdi. Gerek Serdar beyin gerekse Aslı Hanım’ ın haklarını ödeyemem. Tüm samimiyetimle sevgi ve minnetlerimi sunuyorum. İyi ki sizleri tanımışım…
Av. Nejla Toptaş
3 yıl çalıştım. Merkezi, metroya yakın, herkesin bildiği bir lokasyon, fiyat olarak uygun, herşey açık ve net, geri dönüşler hızlı, iletişim kuvvetli, temizlik üst seviyede, asistanımız yıllardır hep aynı değişmiyor. Sürekli destekleri için Aslı hanıma da ayrıca teşekkürler.
Eray Aydınoğlu
İlgili, güler yüzlü, çalışkan elemanları ve KAMARA Ailesi ile çalışmak gerçekten keyifli…. Teşekkürler KAMARA Ailesi 🙂
Nurcan Gülkan

Butik ofis kavramını bana tanıtan, çalışması son derece keyifli ve verimli bir ortam. Girişimcilik çağına böyle güzel ayak uydurmaları takdir edilesi.

Selin Şenol

Fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın!

E-bülten

Etkili ve Verimli Toplantılar için Dikkat Edilmesi Gereken 5 Önemli Kural

17, 2021 10:49 am|

İş yaşamının vazgeçilmez faaliyetleri arasında yer alan toplantılar, etkili ve verimli şekilde yapılmadıkları zaman gerçek anlamını kaybediyor ve göstermelik bir toplanma halini alıyor. Bu yüzden de verimli toplantı düzenleyebilmek büyük önem taşıyor. Toplantıların daha verimli

Girişimci Adaylarını Başarıya Ulaştıracak 5 Tavsiye

10, 2021 6:08 pm|

Girişimci ruhlu olan kişileri ayağa kaldıracak pek çok tavsiye bulunmaktadır. Bu tavsiyeleri takip eden kişiler kısa süre içerisinde isteklerine ulaşarak başarı elde etmektedir. Güncel tavsiyeler arasında adım atan kişiler isteklerini elde etme konusunda da oldukça kararlı şekilde ilerlemektedir.

Tümünü görüntüle

Go to Top